Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.339
Cevap
309
Favori
782.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalde hdmi üzerinden tv ile anlaşıp desteklemediği formatları göstermemesi lazım ama bazen Apple’da sapıtıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • serhatace kullanıcısına yanıt

bende onu anlamadım hocam apple üzerinden açınca vision yazıyor kendi uygulaması üzerinden açınca hdr yazıyor

• Apple TV Netflix uygulamasının Dolby Vision logosunun gösteriminde TV'ye göre problemler var. Ancak işin şekilsel değil kullanım yönüne gelince TV'nin desteklediği formatta Dolby Vision ya da HDR olarak oynatabiliyor. Bunda bir problem yok. Dolby Atmos gösteriminde ise bazen filmin orijinal sesi örneğin İspanyolca ise, Atmos sadece bu dil seçeneğini seçtiğimizde olabiliyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Lilly iptv player kullanan var mı ? Dizi ve filmleri iptv listesine göre değil de türe göre sıralıyor. Düzeltme yöntemi var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler amazon prime video'da ve netflix'de altyazıların konumunu aşağı yukarı ayarlama özelliği gelmedimi hala ?

• Bende Bein Connect açılamamaya başladı. Yuvarlak simge dönüp duruyor. Silip tekrar yükledim sonuç aynı. Neden olabilir?

• Alsancak2007 A kullanıcısına yanıt

Bende sorun yok son güncellenmesi 17 Mayıs sürüm 1.4.6

• darkheat D kullanıcısına yanıt

herkese günaydın bu Apple 4k 2. Nesil ile tv izlerken telefonumuza gelen aramayı (telefonun sesi kısık) Apple TV den bildirim olarak alabiliyormuyuz

• Merhaba arkadaşlar . Apple TV de spotify uygulamasını yeni kullanmaya başladım. Acaba Apple müzik gibi şarkı sözlerini ; Apple TV de spotify ı kullanırken görmem mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EHABERDAR -- 22 Mayıs 2022; 10:58:40 >
  • portrey P kullanıcısına yanıt

Böyle bir bildirim fonksiyonunu hiç duymadım. Benim bildiğim kadarıyla yok böyle bir imkan.

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt

Spotify şarkı sözü desteği birçok cihazda mümkün ama nedense bir tek Apple TV'de yok. Bu konuda resmi Spotify Community sayfalarında açılan başlığı okuyabilir ve bu talebe oy vererek destek sağlayabilirsiniz.

https://community.spotify.com/t5/Live-Ideas/Other-Lyrics-support-for-Apple-TV-app/idi-p/5309826

• lazzaro L kullanıcısına yanıt

Evet Apple müşteri hizmetlerini aradım yokmuş. Bence olmaması hata ben saat kullanmıyorum kulaklığı taktık bir film izliyoruz o sıra önemli bir telefon geldi. sadece aramalar için bir bildirim olsa çokmu yanlış olur. Bende Apple global sitesinden bu isteği İngilizce olarak ilettim.

Ama gene söylüyorum bence bir eksik . Tabi benim düşüncem

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Apple TV de spotify ‘de şarkı sözleri desteği bulunmuyor …

• Apple tv de acaba 4k Dolby Vision, Hdr+ formatlarını ve True hd dolby atmos, DTS hd 7.1, DTS X formatlarını landan görecek şekilde oynatıyor mu

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt

Infuse programı ile DTS ve HDR+ hariç hepsini test ettim. Sorunsuz çalışıyor.

• AIchera kullanıcısına yanıt

dolby vision çözüpte hdr+ plus çözmeyen cihaz görmedim de, dts hd 7.1 çözüyor mu onuda emin olsam geçerim siparişi hemen

Apple TV'nin HDR10+ desteği yok. Apple TV HDR10plus'ı HDR olarak oynatır. DTS formatlarını çözer ancak AVR'ye çok kanallı PCM olarak gönderir.

Sesi AVR'ye DTS:X olarak orijinali gibi gönderen Shield TV pro var. Onda da yine HDR10+ yok.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt

hdr + çok önemli değilde hdr olarak çözdüğü için, Dolby vision önemli renkler birbirine giriyor çünkü dolby vision pc den izlenmiyor.

Dts:X gibi ses formatları apple tv orjinal göndermiyor di mi. Shield tv pro 10k sıfırı min 7k İndirim bakıyorum onun içinde bir yandan da alternatif arıyorum :=)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 23 Mayıs 2022; 21:35:48 >

• HattiHitit kullanıcısına yanıt

haberim var bundan denedim, Şimdilik ihtiyacım olmadı hem true hd hemde dolby atmos filme denk gelmedim gelirsem mecbur bunu kullanacağım. Benim cihazlarıma kullanım hikayeme göre nvidia shield tv pro daha iyi bir çözüm. Maşşallah hocam her şeye el atmışsınız :=) Hocam sizi yakalamışken bir soru sormak istiyorum bu nvidia shield tv pro da yüksek bitrate filmleri scale ederek mi oynatıyor yoksa direk dosyayı oynatıyor mu bunu merak ettim. Direk oynatmaya cihazın güçü yetiyor mu? Genel olarak görüntü kalitesi nasıl

• 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.