Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.339
Cevap
309
Favori
782.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Android tv ye Apple TV gelmiş bugün indirdim şcerıgınde sadece iTunes dan kiraladığınız filmleri izleye biliyorsun şimdi sorum şu soundbar Aldığım zaman tv ve Soundbar da earc girişi olacak acaba Atmos filmlerdeki sesi alabilirmiyim yoksa genelde Apple TV kutusu almam gerekir
  • Merhaba dün itibari ile Media mark İzmir point mağazasından 32 gb 4K  tv ile aranızdayım Fiyatı 1499 tl
    İlk izlenimim Zarif,hızlı,kullanışlı,kurulum basit hele iphone kullanıcısı iseniz işiniz dahada kolay Televizyon sanki yeni alınmış gibi çağ atladı Uygulamaları indirdim gayet sevdim bu apple tv yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reset45 -- 28 Kasım 2020; 23:45:57 >
  • Selamlar,

Dün Amazon üzerinden 4K 64 GB'i prime olduğum için 1.550 TL'ye aldım. Fiyat çok çok iyiydi. Takip ediyordum, sanırım 64 hiç bu fiyata inmedi. Kısa bir süre sonra da tükendi zaten. şimdi kargolanmasını bekliyoruz, bakalım... Full Apple ekosistemimdeyim, Mi Box vardı.

• Bu arada bir sorum olacak,

Bu Apple 4K cihaza MiBox'ın HDMI kablosunu takmayı düşünüyorum sonuçta o da 4K desteği sunan bir cihaz ve onun kablosu.

Satın alan arkadaşlar harici olarak özel bir kablo felan alıyorlar mı? 4K yayın için

• BhuRkY B kullanıcısına yanıt
    Paugge belkin ya philips marka 2.0 ve uzeri kblo almanizi oneririm
  • Selamlar
    Bu Apple TV nin ne kadar kapasitesinin kullanıldığını nekadar kaldığını nerden bakıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

Selamlar
    Bu Apple TV nin ne kadar kapasitesinin kullanıldığını nekadar kaldığını nerden bakıyoruz

Ayarlar / Genel / Alanı Yönet bölümüne gidin.

Burada Apple TV’nizdeki her bir uygulamanın ne kadar kapasite kullandığını görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Ayarlar / Genel / Alanı Yönet bölümüne gidin.

Burada Apple TV’nizdeki her bir uygulamanın ne kadar kapasite kullandığını görürsünüz.

Alıntıları Göster
    Tşk ederim
  • aydfth A kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevap için.

mi box s’deki kablo yeterli olmayacaktır yani? O da sonuçta 4K yayın veren bir cihazın kablosu ya o bakımdan dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple tv kumandası ile tenis ve bowling dışında oynayabileceğimiz oyun tavsiyesi varmıdır Tecrubelerinize dayanarak sorayım.
  • Arkadaşlar merhaba, almayı düşünenler için Amazon 4K 64gb versiyonu çok iyi fiyata veriyor, ben yıllardır yeni versiyonu almayı bekliyordum ama artık dayanamadım aldım.

Apple TV 4K 64 GB MP7P2TZ/A Medya Oynatıcı (Apple Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B07F38ZDJZ/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_8s1WFb5Y4HGHY
  • quote:

Orijinalden alıntı: BhuRkY

Teşekkür ederim cevap için.

mi box s’deki kablo yeterli olmayacaktır yani? O da sonuçta 4K yayın veren bir cihazın kablosu ya o bakımdan dedim.

Yeterli olur tabii, neden olmasın?

Arkadaş size sadece bazı kaliteli markaları önermiş. Ben de Paugge kullanıyorum ve memnunum.

Ama mevcut HDMI kablonuzu da kullanmaya devam edebilirsiniz.

• reset45 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki var ama yok. Çünkü aptv oyun olarak tasarlanmamış. içindeki oyunlar basitin de basiti. Belki öne çıkarttıkları "Asphalt" mıdır nedir bir araba yarışı uygulaması var onu deneyebilirsiniz. Ben ise spor olsun diye komik tenis uygulamasını kullanmanın dışında diğerlerini aklımdan bile geçirmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 29 Kasım 2020; 12:5:15 >
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim...

HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos gibi özellikleri de kullanmam için güzel bir HDMI kablosuna ihtiyaç varmış. Paugge HDMI 2.1 siparişini verdik bakalım Amazon'dan. TV'nin de Apple TV'nin de hakkını vermek lazım sanırım :)

• BhuRkY B kullanıcısına yanıt

İyi yapmışsınız. Memnun kalacaksınız.

• cazsever C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • Papirus P kullanıcısına yanıt

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B003NSIE40/ref=ppx_yo_dt_b_asin_image_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü sipariş ettim. 70TL gibi bir fiyatı var.

Deneyince bilgi veririm.

• Eyvallah,

Umarım memnun kalırsın.Ama Apple TV ile kullanabileceğini pek sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 29 Kasım 2020; 20:18:20 >
  • 4K tv olmadan 4k izleme imkanımız var mı?

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

1080p olarak izlersiniz.

Zaten Apple TV 4K'yı 1080p televizyona bağladığınızda, cihaz HDMI üzerinden TV'nin çözünürlüğünü otomatik algılıyor. Yani görüntü ayarlarında artık 4K seçeneği kalmıyor, 1080p geliyor.

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.