Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.333
Cevap
309
Favori
781.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazzaro

Windows'da bilgisayardaki klasörleri paylaşıma açmak biraz uğraştırıyor. Ben bunun için Plex Media Server öneririm. Plex ile işlemler çok daha pratik ve basit.

-Bilgisayara Plex Media Server kurun ( https://www.plex.tv/media-server-downloads// )

-Filmlerinizin olduğu klasörü Plex'e gösterin. ( https://support.plex.tv/articles/200288926-creating-libraries// )

-Daha sonra Infuse uygulamasında Settings/Shares/Add Media Server/Connect to Plex dediğinizde şak diye bağlanacak.

Alıntıları Göster

çok tşk halloldu

burdan atmos destekli filmleri ev sinema sisteminden atmos olarak izleyebiliyormuyuz soru saçma olmus olablir yani bunun plex veya infuse ile alakası var mı

• bariscapt B kullanıcısına yanıt

Benim ses sistemim Atmos olmadığı için bilemiyorum.

Ama Atmos kullanan bir arkadaş cevap verecektir mutlaka.

Apple TV bluray filmlerdeki atmosu (trueHD) desteklemiyor. Bu nedenle hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın sonuç değişmiyor.

Sadece stream servislerindeki atmosu (DD+) destekliyor. Örneğin The Mandalorian dizisi Infuse'de atmos desteği ile izlenebiliyor.

Infuse trueHD atmosu çok kanallı PCM'ye dönüştürüp avr'ye gönderiyor. Soundbarın ya da avr'nin çok kanallı PCM desteği varsa

atmos (trueHD) , atmos özelliği olmadan TrueHD kalitesinde izlenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 12 Kasım 2020; 11:47:49 >
  • Bitti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 12 Kasım 2020; 12:30:59 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Hemüz bitmediyse bende 1 davetiye isteyebilir miyim? Davetiye olsada olmasa da teşekkür ederim 🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Kaldıysa bir adette bana ayırır mısın Üstad?

• Davetiyeyi kaçıran arkadaşlar üzülmesin. Çok acayip bir upload/download oranı kuralları var. Ben 24 saat upload etmeme rağmen tutturamamıştım.

RARBG benim işimi görüyor, aradığım her şeyi bulabiliyorum. Şart şurt filan da yok.

Canın sağolsun 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Davetiyeyi kaçıran arkadaşlar üzülmesin. Çok acayip bir upload/download oranı kuralları var. Ben 24 saat upload etmeme rağmen tutturamamıştım.

RARBG benim işimi görüyor, aradığım her şeyi bulabiliyorum. Şart şurt filan da yok.

Upload'ı tr şartlarında zaten tutturmak imkansız , fake upload yapacan ama çaktırmadan , içerik kalitesi olarak rarbg ile kıyaslanmaz bile kralimarko release'leri bile yeter

• Selamlar
    Apple TV 4K kullanıcısıyım
    Netflix uygulamasında yeni gelecek filmler diziler görünmüyor daha önce android kullanırken netflix uygulamasını açtığımda soldaki menü de bu hafta , önümüzdeki hafta falan diye yeni gelecekleri gösteriyordu Apple uygulamasında niye görünmüyor anlamadım varmı bu sorunla karşılaşan

Maalesef ATV uygulamasında bu özellik mevcut değil.

• Apple TV 4K üzerinden Netflix, Bein Connect, TV+ vb. uygulamalardan bulamadığımız film ve dizileri izlemenin bir yolu var mı?

Örneğin Lost, Fringe ve Friends dizisini hiç bir platformdan bulamıyorum.

• byalican kullanıcısına yanıt
    Tabiki torrent

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

Tabiki torrent

Teşekkürler Apple Tv üzerinde torrent uygulaması var mı, yoksa inidirip mi atacağız?

Kelime olarak bile Apple ve Torrent yanyana kullanılmaz hocam 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 13 Kasım 2020; 10:12:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Kelime olarak bile Apple ve Torrent yanyana kullanılmaz hocam 😂

Hocam kullanılmıyor, desteklemiyorum da zaten, Netflix, Bein connect, TV+ aboneliklerim var ama kaç sene önceki "Lost" dizisini bulamıyoruz hiç bir yerde iTunes dahil yok.

Arabalar filminin ilki dahi yok hiç bir platformda. O yüzden farklı yollar arıyor insan.

Watched diye bir program varmış onun Apple TV versiyonu veya benzeri var mı diye merak ettim.

Ben torrent kullanmayın demiyorum yanlış anlaşılmasın, Apple bu konuda katı 😉

Bahsettiğiniz platformlara benim de üyeliğim var ama yetmiyor haklısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Maalesef ATV uygulamasında bu özellik mevcut değil.

ne kadar şaçma çok şaşırdım doğrusu hiç böyle kaliteli bir kutuya yakışmayan bişi çok muz zor güncelleme yapmaları netflix uygulamasına

• quote:

Orijinalden alıntı: byalican

Hocam kullanılmıyor, desteklemiyorum da zaten, Netflix, Bein connect, TV+ aboneliklerim var ama kaç sene önceki "Lost" dizisini bulamıyoruz hiç bir yerde iTunes dahil yok.

Arabalar filminin ilki dahi yok hiç bir platformda. O yüzden farklı yollar arıyor insan.

Watched diye bir program varmış onun Apple TV versiyonu veya benzeri var mı diye merak ettim.

Alıntıları Göster

Watched "korsan" yayın yapan bir platform. Dolayısı ile Apple TV'de olması mümkün değil.

Sizin için Amazon Prime, BluTV ve Puhu TV'ye de baktım. Oralarda da yok Lost veya Cars. Bu durumda geriye, torrent'den bilgisayara indirip Infuse ile Apple TV'de izleme seçeneği kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 13 Kasım 2020; 12:50:7 >

• Netflix uygulaması çok kötü apple tv'de. Bu benim de dikkatimi çekti. Fire tv kullanırken çok stabil bir şekilde kullanırken atv'de böyle olması açıkçası çok şaşırttı beni...
    İptv performansını da beğenmedim açıkçacı, nvdia shield pro aldım bugün yola o şekilde devam edicem..

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.