Şimdi Ara

Apple TV 4K [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar: BhuRkY , aykutx
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
7.001
Cevap
116
Favori
290.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 464
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 48
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 54
  • Favoriye Eklediklerim 118
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HattiHitit (1032 mesaj) eraycelik80 (461 mesaj) ocean72 (363 mesaj) lazzaro (284 mesaj) Papirus (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3634 mesaj) Mobil (2135 mesaj) Tablet (129 mesaj) Mini (291 mesaj) Uygulama (977 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş
    859 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Windows'da bilgisayardaki klasörleri paylaşıma açmak biraz uğraştırıyor. Ben bunun için Plex Media Server öneririm. Plex ile işlemler çok daha pratik ve basit.

-Bilgisayara Plex Media Server kurun ( https://www.plex.tv/media-server-downloads/ )

-Filmlerinizin olduğu klasörü Plex'e gösterin. ( https://support.plex.tv/articles/200288926-creating-libraries/ )

-Daha sonra Infuse uygulamasında Settings/Shares/Add Media Server/Connect to Plex dediğinizde şak diye bağlanacak.

Alıntıları Göster

tşk

|
    |

• Yarbay
    2233 Mesaj

Tv nin etherneti 100 mbittir büyük ihtimal. Tv de 5ghz desteği varsa modeme wireless olarak 5ghz den bağlan sorun çözülür. Ben bu şekilde 100 mbps bitrate e kadar sorunsuz izliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Resurrectionn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj
    quote:

Windows'da bilgisayardaki klasörleri paylaşıma açmak biraz uğraştırıyor. Ben bunun için Plex Media Server öneririm. Plex ile işlemler çok daha pratik ve basit.

-Bilgisayara Plex Media Server kurun ( https://www.plex.tv/media-server-downloads/ )

-Filmlerinizin olduğu klasörü Plex'e gösterin. ( https://support.plex.tv/articles/200288926-creating-libraries/ )

-Daha sonra Infuse uygulamasında Settings/Shares/Add Media Server/Connect to Plex dediğinizde şak diye bağlanacak.

Alıntıları Göster

çok tşk halloldu

burdan atmos destekli filmleri ev sinema sisteminden atmos olarak izleyebiliyormuyuz soru saçma olmus olablir yani bunun plex veya infuse ile alakası var mı

• Yüzbaşı
    979 Mesaj

Benim ses sistemim Atmos olmadığı için bilemiyorum.

Ama Atmos kullanan bir arkadaş cevap verecektir mutlaka.

|
    |
    bariscapt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1291 Mesaj

Apple TV bluray filmlerdeki atmosu (trueHD) desteklemiyor. Bu nedenle hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın sonuç değişmiyor.

Sadece stream servislerindeki atmosu (DD+) destekliyor. Örneğin The Mandalorian dizisi Infuse'de atmos desteği ile izlenebiliyor.

Infuse trueHD atmosu çok kanallı PCM'ye dönüştürüp avr'ye gönderiyor. Soundbarın ya da avr'nin çok kanallı PCM desteği varsa

atmos (trueHD) , atmos özelliği olmadan TrueHD kalitesinde izlenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 12 Kasım 2020; 11:47:49 >
    |
    |
  • Yarbay
    9802 Mesaj

Bitti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 12 Kasım 2020; 12:30:59 >
  • Yüzbaşı
    609 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    No-FéAR

Hemüz bitmediyse bende 1 davetiye isteyebilir miyim? Davetiye olsada olmasa da teşekkür ederim 🙏

|
    |
    helsloot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7205 Mesaj

Kaldıysa bir adette bana ayırır mısın Üstad?

|
    |
  • Yüzbaşı
    979 Mesaj

Davetiyeyi kaçıran arkadaşlar üzülmesin. Çok acayip bir upload/download oranı kuralları var. Ben 24 saat upload etmeme rağmen tutturamamıştım.

RARBG benim işimi görüyor, aradığım her şeyi bulabiliyorum. Şart şurt filan da yok.

• Yüzbaşı
    609 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    No-FéAR

Canın sağolsun 👍

|
    |
  • Yarbay
    9802 Mesaj
    quote:

Davetiyeyi kaçıran arkadaşlar üzülmesin. Çok acayip bir upload/download oranı kuralları var. Ben 24 saat upload etmeme rağmen tutturamamıştım.

RARBG benim işimi görüyor, aradığım her şeyi bulabiliyorum. Şart şurt filan da yok.

Upload'ı tr şartlarında zaten tutturmak imkansız , fake upload yapacan ama çaktırmadan , içerik kalitesi olarak rarbg ile kıyaslanmaz bile kralimarko release'leri bile yeter

|
    |
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj
    Selamlar
    Apple TV 4K kullanıcısıyım
    Netflix uygulamasında yeni gelecek filmler diziler görünmüyor daha önce android kullanırken netflix uygulamasını açtığımda soldaki menü de bu hafta , önümüzdeki hafta falan diye yeni gelecekleri gösteriyordu Apple uygulamasında niye görünmüyor anlamadım varmı bu sorunla karşılaşan

• Yarbay
    7205 Mesaj

Maalesef ATV uygulamasında bu özellik mevcut değil.

|
    |
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj

Apple TV 4K üzerinden Netflix, Bein Connect, TV+ vb. uygulamalardan bulamadığımız film ve dizileri izlemenin bir yolu var mı?

Örneğin Lost, Fringe ve Friends dizisini hiç bir platformdan bulamıyorum.

• Yarbay
    7067 Mesaj

Tabiki torrent

|
    |
    byalican kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

Tabiki torrent

Teşekkürler Apple Tv üzerinde torrent uygulaması var mı, yoksa inidirip mi atacağız?

• Binbaşı
    1967 Mesaj

Kelime olarak bile Apple ve Torrent yanyana kullanılmaz hocam 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 13 Kasım 2020; 10:12:46 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Kelime olarak bile Apple ve Torrent yanyana kullanılmaz hocam 😂

Hocam kullanılmıyor, desteklemiyorum da zaten, Netflix, Bein connect, TV+ aboneliklerim var ama kaç sene önceki "Lost" dizisini bulamıyoruz hiç bir yerde iTunes dahil yok.

Arabalar filminin ilki dahi yok hiç bir platformda. O yüzden farklı yollar arıyor insan.

Watched diye bir program varmış onun Apple TV versiyonu veya benzeri var mı diye merak ettim.

• Binbaşı
    1967 Mesaj

Ben torrent kullanmayın demiyorum yanlış anlaşılmasın, Apple bu konuda katı 😉

Bahsettiğiniz platformlara benim de üyeliğim var ama yetmiyor haklısınız.

|
    |
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Maalesef ATV uygulamasında bu özellik mevcut değil.

ne kadar şaçma çok şaşırdım doğrusu hiç böyle kaliteli bir kutuya yakışmayan bişi çok muz zor güncelleme yapmaları netflix uygulamasına

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,844
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.