Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.332
Cevap
309
Favori
781.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dostum çok teşekkür ederim. Bildiğin TV izler gibi izliyorum değil mi Beinconnect aynı Pc'de girdiğim gibi bir arayüz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Bende üyelik olmadığı için detaylı bilmiyorum. Sadece üyeler için uygulaması olduğunu biliyorum. Ama tv izler gibi olması lazım, telefondan bağımsız yanî.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Post-it P kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Playstation browserından izlenemiyor çünkü. Apple tv'de olması çok iyi.

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt

Yeni güncelleme ile nler geldi bilmiyorum.Ben de merak ediyorum,canlı kanallarda infolar görünmekte mi?Eski sürümle kulllanıyorum iplaytv uygulamasını.

• h2001 kullanıcısına yanıt
    Iptv linkini iphone dan bir turlu kopyalayamadim.

Eskiden linki copy paste ederdim ,

Simdi yapmaya calisiyorum kopyala yapistir secenegi cikmiyor iphone da , apple tv ye link girmeye calisirken

• 14.2 güncellemesi sonrası turkcell tv de sorun yaşayan var mı? Kumanda fonksiyonları değişti.

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Koskoca linkleri elle mi yazacaz ya bundan sonra

• Arkadaşlar İplay de kanal geçişleri 3-4 saniye sürüyor bu bana biraz fazla geldi. Sizlerde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Bu konuda usta kullanıcılar bir sorum olucak elimdeki modemi nas olarak kullanabilirmiyim eğer böyle bir bağlantı varsa nasıl yapmam gerekli

Modemi NAS olarak kullanamazsınız da (NAS farklı bir şey), amacınız modeme USB'den HDD bağlayıp diski paylaşıma açmaksa onu yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Dostum çok teşekkür ederim. Bildiğin TV izler gibi izliyorum değil mi Beinconnect aynı Pc'de girdiğim gibi bir arayüz ?

Eğer halihazırda bir Digiturk uydu aboneliğiniz varsa, Digiturk şifrenizle girdiğinizde Apple TV uygulamasında Canlı TV bölümü çıkmıyor.

Yeni bir Bein Connect üyeliği başlatırsanız Canlı TV çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

14.2 güncellemesi sonrası turkcell tv de sorun yaşayan var mı? Kumanda fonksiyonları değişti.

Tv kumandası ile kontrol ediyordum ne güzel ama son güncellemeden sonra bütün keyfim kaçtı. Tv kumandasında ok tuşuna basınca yukarı kaydır görevi yapıyor ve kanallar sıralanıyordu şimdi kanal bile değiştirilemiyor tv+ ta..

Ayrlardan kumandayı tekrar tanımladım yine olmadı. Sildim tekrar kurdum tık yok..

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun.

• Şurda o kadar çok İplay kullanan varki, o kadar öve öve bitiremediğiniz uygulamayı satın aldım. Sırf burda tavsiye edildi diye! Bir soru sordum tenezzül edip cevap veren bile yok. Forum demek yardımlaşma demekti! Neyse Apple tv den yana yüzüm gülmedi sanırım satıp tekrar Nvidia ya dönüş yapıcam. Almak isteyen olursa, garantili 32 gb 4k cihazım satılıktır, kumanda kılıfı ile birlikte..

• EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt
    ne iplaytv de ne iptvx de 3-4 saniye sürmüyor kanal geçişleri ben de.
    İnternet bağlantınızı kontrol edin veya servis sağlayıcınızla görüşün derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Modemi NAS olarak kullanamazsınız da (NAS farklı bir şey), amacınız modeme USB'den HDD bağlayıp diski paylaşıma açmaksa onu yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim aynen sizin dediğinizi yapmak istiyorum modemi nas olarak kullananayacagimi biliyorum nas ve modem ayrı dünya

• EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt

Bence o kadar karamsar olma.Apple TV [ANA KONU] 

Hafta sonuna denk geldiği için mesajları okusak bile cevap verme süremiz gecikebiliyor bazen.Çünkü mesajları okuduğumuzda dışarda olabiliyoruz ve uygulamayı açıp bakamıyoruz ki.

Neyse , baktığım kadarıyla bende de ne IPTVX'te , ne de iPlayTV'de böyle bir gecikme sorunu yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 8 Kasım 2020; 13:8:16 >
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt

iPhone'a IOS 14.2 versiyonunu yüklememe rağmen ben Apple TV Klavye seçeneğini hâlâ kullanabiliyorum ve ekrandaki giriş satırlarını iPhone üzerinden yazabiliyorum.

• h2001 kullanıcısına yanıt

" iPlayTV'yi Full kullanıyorsanız güncelleme almasın " kısmını anlayamadım ben.Bu uygulamada " Full " yada başka bir sürüm ayrımı mı var artık ?

Şöyle ki : İnternet üzerinden App Store'da iPlayTV'nin güncel fiyatına sorguladığımda 5.99 $ gözüküyor.

Zaten bende zamanında bu fiyatlar civarında satın almıştım sanırım ama aldığım günden beri uygulamaya gelen her güncellemeyi sorunsuzca yükleyebiliyorum cihazıma...

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim aynen sizin dediğinizi yapmak istiyorum modemi nas olarak kullananayacagimi biliyorum nas ve modem ayrı dünya

Alıntıları Göster

Modemin arayüzünde paylaşım ile ilgili bir bölüm olması lazım. Markadan markaya bu ayarlar değişiyor.

HDD'yi modeme USB'den bağlayın. Modemin paylaşım ile ilgili menüsüne gidin. Paylaştırmak istediğiniz klasörü seçin. Muhtemelen bir şifre belirlemenizi de isteyebilir. Paylaşıma açmayı başarırsanız, Infuse'da "available shares" bölümünde modeminizin adı ya da IP adresi görünür.

• @egos1907

@helsloot

Merakınızı gidermek anlamında kısaca bahsedersem ; Enigma 2 tabanlı Mara M9 uydu cihazımdaki IPTV kullanımını , cihaz üzerinde yüklü OpenATV 6.4 imaj üzerinde test ettim ama açıkçası hiçte memnun kalmadım.Çünkü IPTV anlamında çokta hızlı bir cihaz olmadığını gördüm.

Sanırım 6-7 yıl öncesinin cihazı olduğu için donanım anlamında bugün için yeterli gelmiyor ve sadece uydu yayınlarını izleme amacıyla tercih edilebilir.

Dolayısıyla bu defteri kapattım.Apple TV 4K üzerinden yola devam...

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.