Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.339
Cevap
309
Favori
782.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. nesil kullanıyorum. Youtube uygulaması pratik gelmediği için telefondan yansıtma yapıyorum ama her yeni video açtığımda düşük çözünürlükten başlatıyor. Çözünürlüğü 1080p yapsam bile video bitrate'i biraz törpülenmiş gibi geliyor Sorun nedir arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 26 Ekim 2020; 19:29:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt

Haftalardır çözmeye uğraştığım ( hatta Apple'ı bile arayıp destek istediğim ) IPTVX sorunum Apple TV 4K'yı sıfırlayınca nihayet çözüldü.

Şimdi sadece şunu merak ediyorum.

Apple TV 4K'da IPTVX'i kullanan arkadaşlar , aynı uygulamayı iPhone'larında kullanabiliyor mu ?

Bendeki iPhone'da yüklü olmadığı halde Satın Alınanlar'da gözüküyor.Bu durum , Apple TV'de satın alıp kullandığım için olabilir büyük bir ihtimalle.

Pekala ben aynı uygulamayı iPhone'da kullanamayacak mıyım ? Uygulamayı iPhone'da ne kullanabiliyorum , ne de satın alabiliyorum çünkü...

• Papirus P kullanıcısına yanıt

Denedim, iphoneye deneme sürümü yüklüyor.Pro sürümü ücrete tabi.Yani tek satın almayla iki cihazda kullanamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar itunes takip eden ve film alanlar için, bu hafta, haftanin filmi, gorunmez adam (4k vision atmos) filmi 5,99.... Film orjinal native 4k m, bu fiyata kaçırmayın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dmrbrn kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme icin tesekkurler. Normalde film satinalmam ama demo maksatli hem goruntu hem de ses formatlari ile arsivde durmasi yararli olur diyerek aldim. Demo disk alsak daha pahalidir.

Saygilarinla.

• dmrbrn kullanıcısına yanıt
    Filmin fragmanıda 4k gösterimi anlamadım.Fragmanda 4k çıkmıyor bende.Film kiralık yada aldığımızda mi 4k izleyebiliyoruz?
    Teşekkürler

• Fragmanlar 4k değildir yada olmayabilir, film bilgilerinde filmin 4k vision ve atmos destekledigi bilgisi var....
    Ben simdiye dek hep satın aldim o sebeple kirada durum nedir bilmiyorum ama kiralamak yada satin alimdaki filmin teknik kismi değişmez..
    Benim 4k ekranim yok su an, bu 4k filmleri fırsat buldukca arkadasin 4k panelinde izliyoruz....

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

Filmin fragmanıda 4k gösterimi anlamadım.Fragmanda 4k çıkmıyor bende.Film kiralık yada aldığımızda mi 4k izleyebiliyoruz?
    Teşekkürler

Evet, filmi kiraladığınızda ya da satın aldığınızda 4K Dolby Vision - Dolby Atmos izliyorsunuz.

Fragmanı 4K değil.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 👍

Şimdi gördüm.iptvx i iki cihazda kulllabilmek için pro üstü Full versiyonunu satın almak lazım.Full versiyon detayında multiplatform yazmakta.Yıllık 79 TL ücreti var. Bu arada ATV cihazda aynı anda iki bt kulaklık kulllanan var mı?

• h2001 kullanıcısına yanıt
    Aynı anda 2 BT kulaklık airpods ile mümkün.

• h2001 kullanıcısına yanıt

Tamam da ben uygulamayı tek bir satın almayla iki cihazda kullanmak amacında değilim ki zaten.

Şu anda ki durumda 79 TL ödeyip almaya bile izin vermiyor uygulama. İndir butonu aktif değil çünkü. Derdim o... 

Ben bi ara apple tv den bir app almistim , sonra iade etmek istedim, iade aldim,

Daha sonra ayni app lazim olunca parasiyla tekrar almaya calistim bir turlu aktif olmuyordu hata veriyordu.

Hala cozemedim bunu ben.

Sizinkisi cozulurse haber verin hocam.

Iade edilen bir urunu tekrar ilerde para versek de aldirmiyor mu apple acaba ?

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt

Benim iade gibi bir işlemim olmadı , Apple TV 4K’da satın aldığım uygulamayı zaman zaman kullanıyorum.

Sorunum sadece ; iPhone’da kurulamaması, satın alınamaması v.s...

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt

Hocam bende bir programı iade etmiştim. App store den tekrar almama müsade etmiyorlardı. Müşteri hizmetlerini aradım. Hallettiler. Tekrar alabildim.

• Arkadaşlar ,

Apple TV 4K'da sıfırdan kurulum sonrası Infuse'da tarama yaptığımda ; USB'den bağlı HDD'i tarattığımda USB HDD'teki diziler " TV Show " bölümünde görülmüyor ve uygulama bu dizileri " Diğer " klasöründe grupluyor.

Oysa cihazın içinde takılı HDD'te bulunan dizilerde sorun yok , onlar " TV Show " bölümünde gözükmekte.

Infuse'da benim bilmediğim bir ayar seçeneği olabilir mi ? Uygulama , neden USB HDD'teki dizileri TV Show klasörüne dahil etmiyor da ve Diğer klasöründe grupluyor olabilir ?

Sıfırlama öncesi kullanımımda böyle bir sorun yoktu ve tüm dizilerin hepsi ( hangi HDD'te olursa olsun ) TV Show bölümünde gözüküyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 31 Ekim 2020; 16:25:59 >
  • Infuse ve Plex in kullanım amacı içerisinde midir bilmiyorum ama yapmak istediğim şey şu bir linkim var maç videosu. iPhone dan yansımıyor Apple TV ye (çok ilginç)
    Bir program vasıtasıyla linki girip doğrudan izleyemez miyim Apple TV de?

• egos1907 kullanıcısına yanıt

Link Google drive linki mi hocam ? Fenerbahçe Trabzon maçı linki var bende VLC falan denedim çözemedim. Aynı soru benim içinnde geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Link Google drive linki mi hocam ? Fenerbahçe Trabzon maçı linki var bende VLC falan denedim çözemedim. Aynı soru benim içinnde geçerli.

Evet link Fenerbahçe Trabzonspor maçı ve Google drive linki

• medimarkette 32gb apple tv 4k 1579 tl

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.