Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: odurusken Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
17.339
Cevap
309
Favori
782.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Televizyon çok seyretmiştim kanallar çok umurumda değil açıkçası netflix amazon i movies kullanıyorum ama bazen bazı dizileri bu platformlarda bulamıyorum ve indirmekle uğraşmak istemiyorum. Sorum şu attığınız iplay fotoğraflarında dizilerinde olduğunu gördüm eğer öyle ise hemen hemen bütün içerik varsa almayı düşünüyorum? Ve almam gerekirse hangisini almamı tavsiye edersiniz yazarsanız çok sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Apple'ın yazılım desteği 4. jenerasyona da devam ediyor. 4K'ya olan desteği de henüz yeni bir cihaz ortada yokken sürer bence de.
  • beinconnect uygulaması çıkmış. Sadece dizi, film vb. izlenebiliyor. Canlı tv özelliği yok. Ne anladım ben bu işten?

• Dmitri Karamazov kullanıcısına yanıt
    Canlı TV var. Giriş yapmayınca ulaşılamıyor.
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Hocam ben giriş yaptık fakat “canlı tv özelliği smart tv’de kullanilamaz” diyor.

Siz denediniz mi? Turkcell TV+ ile karşılaştırabilir misiniz?

• Be de giriş yaptım. Bende de canlı TV açılmıyor. Smart tv de olmaz, uygulamadan yada web ten izleyin diyor...
    Soru, neden " canlı TV " kısmı var o zaman...?

• Digiturk aboneliği olanlarda canlı tv açılmıyor. Başka hesap oluşturup 25₺‘ilk paketi satın almak gerekiyor canlı tv izlemek için.

Canli tv uygulamasi yok, dogru. Turkcell tv'nin goruntu kalitesi biraz daha yuksek geldi bana. Ses kalitesi bakimindan kiyaslarsam; turkcell tv bir kere surround sesleri veremez hale geldi, programi sildim kurdum. Aslina bakilirsa turkcell tv'nin kendi kutusunda surroundlar cinlama halinde ses verdiginden her sartta apole tv uygulamasi daha iyi. Bein connecte ses problemsiz. Ayrica kendi uydu alicisindaki portal islemlerinin cildirtan yavasligina inat gayet hizli olan bu uygulama yararli oldu.

Saygilarimla.

Benim daha önce digitürk aboneliğim vardı. Beinconnect sitesine girdim Giriş yap seçerek
    telimi girdim ve yeni şifre aldım. 1 ay deneme paketine abone oldum. Apple tv'de
    canlı yayınlar çalışıyor şu anda. Turkcel TV bana göre daha iyi. Takılmalar var, kanal
    geçişleri iyi değil.
    Tabi bu ilk sürümü beklemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Benim daha önce digitürk aboneliğim vardı. Beinconnect sitesine girdim Giriş yap seçerek
    telimi girdim ve yeni şifre aldım. 1 ay deneme paketine abone oldum. Apple tv'de
    canlı yayınlar çalışıyor şu anda. Turkcel TV bana göre daha iyi. Takılmalar var, kanal
    geçişleri iyi değil.
    Tabi bu ilk sürümü beklemek lazım.
    Benim aktif Digiturk uydu aboneliğim var. Bende canlı TV çıkmıyor.

Bir de filmlerde orjinal dil seçeneği yok, filmler dublajlı geliyor.
  • beincoonetin gelmesi süper oldu
    yeni hesap açarak 1 ay ücretsiz başlattım ..
    bende takılma yok fakat yayında bozulmalar var...
    birde kanal sd hd ayarlarını beincooneti cep tv kurarark yayın kalitesini hd yaparsanız görüntü süper oluyor...
    zamanla yeni güncellemeler daha iyi yayın kalitesi noktasına gelebilir
    hepimize hayırlı olsun
    turkcell tv,vodafone tv,beinconnet,blutv....
    apple bize safari tarayıcıyı verse cihazımız çok çok süper olacak....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Yorumlardan anladığım kadarıyla Digütürk aboneliği ile giriş yapılırsa sadece film ve dizilere ulaşılabiliyor.
    Canlı TV'nin çalışması için yeni bir paket satınalmak (ya da deneme paketi almak) gerekiyor.

TV uygulaması ile karşılaştırdım; TV'de hem filmin orijinali hem de dublajı var. Dediğiniz gibi Apple TV'de
    sadece dublaj seçeneği var. Bunun bir deneme sürümü olduğunu düşünüyorum. Bu seçeneği eklerler zamanla.
  • Beinconnet uygulamasının en beğendiğim yanı menü kullanımının Apple TV kumandasına tam uyumluluğu
    oldu. Kanal bulmak çok kolay. Time shift özelliği de kumanda ile çok işlevsel hale getirilmiş.
    Kanal geçişleri sırasındaki efekti beğenmedim. Gecikmeyi araya boşluk ekleyerek kaydırma efektiyle
    gizlemeye çalışmışlar. Geçiş Turkcell TV'de görüntü kalitesi iyiden kötüye doğru yükselterek yapılıyor ve
    bence daha başarılı.
    Görüntüde, izlenilen kanala ve zamana göre değişmekle birlikte, bozulmalar takılmalar olabiliyor.
    Görüntü kalitesini ben yeterli buldum. TV'yi aratmıyor yani.

Türkcell TV'ye göre kanal sayısı (belgeselller özellikle) çok daha iyi.

(Sürekli bozulma olan bir kanalı TV ile karşılaştırdım. Aynı bozulma TV'de de var. Yani sorun Apple TV uygulaması
    ile ilgili değil. Bu durum sürekli oluyorsa tatsız bir durum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 30 Mayıs 2020; 12:36:49 >

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Mrb.Hocam sizin yorumları devamlı takip ediyorum, çok yararlı oluyor.iplay bende yeni kullanmaya başladım.Arayüz ingilizce olduğu için yer yer sıkıntı oluyordu.
    Şöyle bir problemim var çözemedim : istemediğimiz kanalları "hide channel" kaldırıyoruz.Yanlışlıkla sevdiğim bir belgesel kanalını kaldırdım.Geri getirmeyi Bir türlü yapamadım,bu konuda bilginiz varmı?

• Turkcell tv cep paketinden dolayı bedava aylık 10TL ile tüm paketler açık beinconnect aylık 150?tl ödüyoruz ama canlı yayın için başka üyelik gerekli
    Uygulamanın gelmiş olması iyi olmuş ama canlı yayınlar eklenmezse bir anlamı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdul81 -- 30 Mayıs 2020; 12:29:32 >
  • Bu kadar uzun süre bekletmelerine rağmen beIN Connect’in yeni çıkan Apple TV uygulamasının berbatlığına hiç şaşırmadım açıkçası.

Kendileri kadar vizyonsuz az firma gördüm. Berbat bir arayüz ve bir ton eksikle uygulamayı çıkarmışlar. Ama dediğim gibi hiç şaşırtmadı.

Spor paketi için aylık yüzlerce lira verdiğim firma, stream uygulamasında yerel kanalları izletmek için benden ek para vermemi bekliyor. Gerçekten diyecek söz yok başka.

Mecburiyetten uzun süze dizi paketlerini de kullanmıştım, sonra bıraktım. Şimdi iyi ki bırakmışım diyorum.

Özetle baştan sonra hayal kırıklığı olmuş. Sonraki sürümlerde de pek birşeyin değişeceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 30 Mayıs 2020; 12:53:38 >
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    hocam apple tv kumandasını film seyrederken aşağıan yukarıya kaydırırsan dublajlı ve altyazılı şeçenek açılıyor

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    hocam filmlerde dublalı ve altyazı çıkıyor, dizilere baktım, her dizide seçenek yok ama bazı diziler iki seçenekli seyretmek mümkün ....

• beinconnet menüsü biraz basit ama bana kolay geldi, apple tv kumandasına uyumlu olması basit olması ve menülerin hızlı olmasını beğendim... aylar önce lg kendi uygulamasına bein conneti kurmuştum tam bir kağnı idi tabi lg içinde 1gb ram olunca normal...
    vodafone bende yok ama apple tv de beincoonette canlı tv için görüntü normal renkler orta... blu tv de canlı tv de renkler iyi ve turkcell tv de canlı tv ler güzel ...canlı tv geriye alma da turkcell 24 saat, digitürk 12 saat, blu tv de geriye alma tam çalışmıyor, geriye alsanda belli bir süre takıloyor birden canlıya geçiyor..
    blu tv indirip üye olmadan bike canlı tv seyredebilirsiniz...
    apple tv gün geçtikçe türkiye'ye uyum sağlıyor daha önce dediğim gibi bir browser olsa süper olacak, filmleri yansıtma yapmadan direk seyrederdim....

• Turkcell tv+ ile karşılaştırma imkanım oldu benim de. Tv+ görüntü kalitesi olarak bariz daha iyi. Fakat Beinconnect’teki belgesel ve film kanalları çeşitliliği bir adım önde TV+’a göre.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.