Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.339
Cevap
309
Favori
782.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5.6.8 de çözüldü demişti James.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözülsün yaw ben infuse yu cok seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Görüntü yenileme hızını ayarla...

Apple TV [ANA KONU]

erayçelik ten...

AA duruyor mu du telefonda

Hay cok yasa

Ben bu uygulamaya kaynakekleyip depodan yükleme yapamadım kısaca bilgi verebilir misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdul81

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Görüntü yenileme hızını ayarla...

Apple TV [ANA KONU]

erayçelik ten...

AA duruyor mu du telefonda

Hay cok yasa

Ben bu uygulamaya kaynakekleyip depodan yükleme yapamadım kısaca bilgi verebilir misiniz

Klasik apple kuralları gereği mevzu kodi nin aynısı bile olsa repo ekletmiyor aplle yapamazsınız normal yöntemlerle crack falan var mi bilmem

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:35:14 >
  • joven kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:34:48 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:34:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Evet hocam 4K panel aldım ve 5₺ eğer kiralama satın alma varsa filmlerde gerçekten uygunmuş, tabi gerçek 4K yı alabileceksem. Halihazırda uyduda TRT 4K ya baktım. Görüntü enfes bir hal almış durumda hayran kaldım. Peki netflix aylık 39₺ onu satın alınca içeriklerde yine paralımı ? Onu alsam dahamı iyi

Aylık 39 ver

İcinde ne varsa izle netflix in

İçerik ler paralı değil netflix in

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:34:17 >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:34:5 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:33:51 >
  • İnfuse 4 pro almıştım kullanıyordum 5 e geçiş yapmamıştım. Şimdi appletv bin 24p yi desteklemesiyle tekrar yükseltmeyi düşünüyorum fakat James sağolsun kazık bir fiyat yapmış iyice paraya bağlamış kullanımı.4 den 5 e geçiş için ömürlük kullanım 120 tl. Yıllık kullanım 40 tl civarı. Bunu ortak alıp kullanamazmıyız. Birkaç arkadaş ortak alsak kursak aynı anda kaç kişi kullanabiliyoruz programı. Varsa ortak almak isteyen bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uç kuruş para icin apple store şifremi rehberimi foto arşivini tüm satinaldigim programları insanlara açacağım öyle mi

10 bin lira olsa program gene yapmam o isi

• Yeni hesap açılarak olmuyor mu? Kendi hesaplarımızı niye paylaşalım. Sadece bir fikir. Kaç kişi kullanabilir aynı anda apple uygulamalarını?

• MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Bi sinir Yok galiba

Uygulamaları sadece hesap sahibi kullanabilir diye biiyorum. İki hesabım var iki hesabı biribirine bağlama konusunda hiçbir şey bulamadım. Ortak bir hesap yatatılabilir bunda bir sorun yok. Ancak bu şekilde de bir kredi kartı bilgisi gerekiyor. Ancak aile içinde olabilir dediğiniz.Uygulamaya erişmek için cihazda sürekli hesap değişimi yapmak gerekir. Pratik birşey değil uğraşmaya gerek yok.
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Biraz konu dışına çıktık gibi ama ben de appletv kullanıcısı olarak infuse 4 kullanıyorum. Bu yüzden konuyla biraz bağlantılı.

Kendi iphone'um da iki hesap kullanıyorum. Daha önce amerika hesabı almıştım sonrasında vazgeçerek başk mail ile Türkiye hesabı açmıştım. Şu anda telefonumda Türkiye apple hesabını kullanıyorum. Ama aynı zamanda amerika apple hesabı ile indirdiğim uygulamalar duruyor. Onları tekrardan indirmemiştim. Güncelleme yapacağım zaman giriş yapmamı istiyor sadece. Aynı anda kullanım oluyor gibi diye biliyorum ama net bilgi sahibi değilim. O yüzden sormak istemiştim.

Ayrıca bir hesap açılınca bir kereye mahsus sanal kart hesabı girilip sonrasında hesap bilgilerini kaldırabiliyoruz. Kredi kartı zorunluluğu yok sanırım.

Normalde böyle birşey yapmıyorum ama programın yazarı James açıkçası kullanıcıları bence bu açıdan mağdur etti. 40-50 TL civarı zaten 4 pro yu almıştım. Şimdi 5 sürüme geçmek istersek sınırsız kullanım için bize özel 130 TL yapıyor. Yoksa yeni almaya kalkarsan sınırsız sürüm 205 TL. Yıllık kullanmak istersen 39 TL. Bence fahiş. İlerde yeni güncelleme için para almayacağı ne malum. O yüzden ortak alma gibi bir fikir sundum. infuse 6 çıkartır onun için de yükseltme bedeli alır.

Appletv 24p desteklemeye başladığı için bunu kullanmak istedim açıkçası. 4 sürümü otomatik geçiş yapmıyor. 5 sürümünde bu mevcut.

Yani durum bu denemek isteyen arkadaş olursa yapabiliriz. Ya da daha geniş bilgisi olan varsa paylaşabilir.

Evet doğru dediğiniz hatırladım şimdi. Sadece güncelleme yapıldığında hesap sahibinin şifresini istiyordu IPad'e. Muadil uygulamalar çıkmadığı sürece bu fahiş fiyat süreceğe benziyor. Ancak çoğu kişi burada satınaldı aldı zaten Infuse'yi. Ben yıllık olanı aldım.
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Ben de muhtemelen yıllık olanı alacağım. Denemiş oluruz bakalım. Bir yıl sonra duruma göre bakarız.
  • Merhaba. Bu cihaz YouTube'daki 4K içerikleri oynatıyor mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.