Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.329
Cevap
308
Favori
781.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni yüklenen filmlerde hiç yavaş olanıyla karşılaşmadım
    belli bir zaman sonra yavaşlıyor, hatta bazılarını insan indirmekten bile vazgeçebiliyor
    benim hoşuma gidiyor site, ama daha iyisi var ise onu da deneyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikahmet

linkini verdiğim site bu şekilde vermiş bilgiyi
    ben de d.vision destekli tv yok o yüzden test etmedim
    ama o durum benim de dikkatimi çekmişti.
    ama bilgisini verdiğim filmin diski d.vision çıktı.
    ya bilgi hatalı ya da diski aktarırken bu şekilde yaptılar
    ya da 2160p için hem hdr10+ hem de d.vision var demek istiyorlar
    1080p için ise sadece d.vision
    bilemiyorum

ben hdr10+ için biraz uğraşmıştım. (tv samsung)
    beceremedim. sanırım orjinal disk ve blu-ray player gerekli bu aşamada
    infuse ye d.vision özelliği geldiyse bu iyi bir gelişme
    belki hdr10+ da gelir diyeceğim ama aplle tv de olmadığı için zor sanırım
    Infuse Dolby vision özelliği mi geldi? ben bir kaynak bulamadım hiçbir yerde?
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    kaynak önceki sayfada üstad :)
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139367275

saydam330: "İnfuse a dolby vision update i gelmiş,dolby vision içerik nerden bulabiliriz?"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarikahmet -- 1 Ağustos 2019; 12:7:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc994

Bu site iyi güzelde bazı linkleri çok yavaş iniyor.sizede oluyor mu ?

Alıntıları Göster
    Torrent indirirken "seed" ve "leech" sayılarına dikkat edin. Arama sonuçlarında S ve L diye sütunlar görünür.

Eğer leecher sayısı (indirenler) seeder'lardan (kaynaklar) yüksekse o film yavaş iner. Arama sonuçlarını seed sayısına göre çoktan aza sıralatabilirsiniz.
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolby Vision nedir ne değildir hakkında faydalı bir yazı:
    https://www.trustedreviews.com/news/dolby-vision-hdr-guide-3168479

Bu arada benim Samsung KS8000 Dolby Vision desteklemiyormuş. Hatta hiçbir Samsung modeli Dolby Vision desteklemiyormuş.

Yazıdan alıntı "The biggest TV brand to not currently offer Dolby Vision support is Samsung"
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Torrent indirirken "seed" ve "leech" sayılarına dikkat edin. Arama sonuçlarında S ve L diye sütunlar görünür.

Eğer leecher sayısı (indirenler) seeder'lardan (kaynaklar) yüksekse o film yavaş iner. Arama sonuçlarını seed sayısına göre çoktan aza sıralatabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    bilmiyordum. Teşekkür ederim. Bu sitedede var dimi ? size zahmet ekran görüntüsü atarmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Aplle TV de bazı uygulamalar SMB1, SMB2 ve SMB3 hepsini destekliyor.
    Infuse örneğin her üçüne de destek veriyor.

Bazı uygulamalar sadece SMB1'e destek veriyor olabilir.
    Bunun için Windowsta küçük bir ayar yapmak gerekiyor.

Aşağıdaki seçenekleri aktif yaparsanız. Belki sorununuz çözülür.

Selam smb'yi aktif edince paylaşımları gördü ancak D Diskini görürken G diskini yine görmüyor paylaşımlar aynı

D'nin içindekileri görebiliyorum ama G'ye bastığımda yine unable to connect diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mc994

bilmiyordum. Teşekkür ederim. Bu sitedede var dimi ? size zahmet ekran görüntüsü atarmısınız ?

Alıntıları Göster
    Ekran görüntüsüne gerek yok, çok basit.

https://rarbgmirror.com/torrents.php

Yukarıdaki linkten rarbg'ya girin, arama kutusuna istediğiniz filmi yazın. Arama sonuçlarında S sütunu olacak, kaynak sayısını gösterir. S harfine tıklayın, sonuçları kaynak sayısına göre dizsin. Kaynak sayısı fazla olanlar daha hızlı iner.

Bu arada torrent'le ne kadar haşır neşirsiniz bilmiyorum ama, rarbg sadece tracker sitesidir. Yani burada film dosyaları olmaz. Eğer bu konulara aşina değilseniz, Google'a "torrent nasıl indirilir" diye yazın. Bir sürü rehber yazı ve video var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 3 Ağustos 2019; 22:40:20 >

• arkadaşlar infuse pro üzerinden filmleri stream ediyorum 10-15 gb dosyalarda sıkıntı yok ama 27 gb ve üzeri remux dosyalar takılıyor. Modemim(airties 5650) 802.11ac desteklemiyor sanırım o yüzden. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

arkadaşlar infuse pro üzerinden filmleri stream ediyorum 10-15 gb dosyalarda sıkıntı yok ama 27 gb ve üzeri remux dosyalar takılıyor. Modemim(airties 5650) 802.11ac desteklemiyor sanırım o yüzden. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
    İki cozumu var

Birisi gigabit swich kullanmak

Digeri ac band olan bir wifi istasyonu ile kullan mak baska bir cozum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önerebileceğiniz ürünler var mı?
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    ''S'' ne kadar Yüksekse o kadar hızlı mı iner ? Peki Film Dizi indirmek için önerdiğiniz site var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc994 -- 5 Ağustos 2019; 9:34:44 >
  • Dolby Vision özelliği gelmiş dediğiniz "single layer" DV'ler için gelmiş.

Bluray veya Bluray remux'larda bulunan dual layer. bunlar için bir gelişme yok, yani

bu fotoğrafta * işaretiyle belirlenen 2.katmandır. Renk düzeni bilgilerini içerir. Bunlar için hala bir gelişme yok.

4kmedia adresinde bulunan demolar da bildiğiniz youtube üzerinden indirilmiş gibi birşeydir. Onlarda da DV demo yazsa bile DV değildir hatta HDR bile değil bir çoğu.

Bulabilirsem one layer içerik buradan paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sener652 -- 5 Ağustos 2019; 16:18:46 >
  • mc994 M kullanıcısına yanıt
    S yani "Seed" oranı indirdiğiniz dosyası o anda paylaşan kullanıcı sayısını ifade eder.Bir dosyayı ne kadar çok kişi paylaşırsa da tabii ki o doğrultuda daha hızlı iner dosyanız.

Dolayısıyla hangi siteden indirirseniz indirin ama Seed oranı yüksek olanları indirmeye öncelik verin.

Son olarak rarbg sitesi , torrent konusunda oldukça iyi ve popüler bir sitedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

S yani "Seed" oranı indirdiğiniz dosyası o anda paylaşan kullanıcı sayısını ifade eder.Bir dosyayı ne kadar çok kişi paylaşırsa da tabii ki o doğrultuda daha hızlı iner dosyanız.

Dolayısıyla hangi siteden indirirseniz indirin ama Seed oranı yüksek olanları indirmeye öncelik verin.

Son olarak rarbg sitesi , torrent konusunda oldukça iyi ve popüler bir sitedir...
    Çok Teşekkür Ederim Seed Ne kadar çoksa Link o kadar çabuk iner anladım. Peki önerdiğiniz Başka siteler var mı ?
  • Merhabalar

Sizlerinde bildiğiniz üzere Apple her iki senede bir yeni bir Apple TV çıkartmaktadır sizce bu sene Apple bu geleneğe devam edecekmi yoksa pasmı geçecek.
  • mc994 M kullanıcısına yanıt
    Bir diğer alternatifte Zamunda.net

• arkadaşlar selam infuse 6 programını indirdim. Pro versiyon için aylık üye oldum ama ömürlük versiyon biraz pahalı geldi. Alan arkadaşlar ne kadar ödedi. Veya ne yapmak lazım başka program vs kullanan var mı? Programı çok beğendim nas cihazdan videoları kolay bir şekilde ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII.Nicksiz

arkadaşlar selam infuse 6 programını indirdim. Pro versiyon için aylık üye oldum ama ömürlük versiyon biraz pahalı geldi. Alan arkadaşlar ne kadar ödedi. Veya ne yapmak lazım başka program vs kullanan var mı? Programı çok beğendim nas cihazdan videoları kolay bir şekilde ekledim
    Ben yıllık 38,99 TL ödüyorum. Aylık 3 lira 25 kuruş yapıyor.

Böyle güzel bir program için değer bence.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.