Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: virtue28 , KleinNietzsche , Dousk Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
17.328
Cevap
308
Favori
781.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşin içinde Netflix olduğu için zaten başka alternatifinde yok sayılır.Ve şu an için en mantıklı çözüm alternatifin Nvidia Shield TV gözüküyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plex'de olumlu gelişmeler var. Apple TV'de kendi oynatıcısını geliştirmeye karar vermesi Apple'ın kendi
    oynatıcısında koyduğu sınırlamaları aşmasına yol açacaktır. Şu anda kendi oynatıcısı beta aşamasında ve henüz
    önemli sorunları var. Son güncellemede 4K HDR'leri 4K SDR olarak oynatma aşamasına gelmiş.

Apple'ın oynatıcısı kullanıldığı zaman taşıyıcıyı Apple'ın anlayacağı formata dönüştürmek için bir işlem gerekiyor
    ve buda film açılırken bir süre gecikmeye yol açıyor. Kendi oynatıcısı kullanıldığı zaman bu gecikme olmuyor.

Altyazıda Apple'ın fontlarına olan bağımlılık ortadan kalkıyor. Sadece bir font seçeneği var ancak oldukça okunaklı ve kaliteli.

Infuse'den afişlemede temel olarak farkı eğer kütüphanesinde varsa
    bir filme ait fragmanlar ve ekstraların yer alması.
  • Arkadaşlar henüz 4k televizyonum yok birkaç ay sonra alacağım. Apple tv 4k'yı şimdiden alsam evdeki full hd tv ile kullanabilir miyim yani tv'nin desteklediği görüntü kalitesi ne kadarsa o oranda kullanabilir miyim yoksa hiç mi çalışmaz cihaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CERKEZ4 -- 22 Aralık 2018; 11:52:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CERKEZ4

Arkadaşlar henüz 4k televizyonum yok birkaç ay sonra alacağım. Apple tv 4k'yı şimdiden alsam evdeki full hd tv ile kullanabilir miyim yani tv'nin desteklediği görüntü kalitesi ne kadarsa o oranda kullanabilir miyim yoksa hiç mi çalışmaz cihaz ?
    Kullanırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: CERKEZ4

Arkadaşlar henüz 4k televizyonum yok birkaç ay sonra alacağım. Apple tv 4k'yı şimdiden alsam evdeki full hd tv ile kullanabilir miyim yani tv'nin desteklediği görüntü kalitesi ne kadarsa o oranda kullanabilir miyim yoksa hiç mi çalışmaz cihaz ?
    1080-720p olarak da kullanabilirsiniz

• arkadaşlar merhaba. bir deneyimimi paylaşmak istiyorum. ve ufak bir sorum olacak.

apple tv 4. nesil ve ps4 sahibiyim. tv 1080p samsung.

la casa de papel dizisi üzerinde bir deneme yaptım.

netflixte tv uygulaması, ps4 ve apple tv üzerinden aynı görüntüyü oynattım. en iyi görüntüyü ps4 verdi. internet bağlantısı hepsi aynı modeme kablo ile bağlı. ayrıca dizinin 1080p mkv olarak harici disk kaydıda var. bunu da yine direk tv ye ve harici diski ps4 e takarak yine denedim. yine ps4 netflix görüntü kalitesi üzerine çıkan olmadı. çok dikkatli inceledim bu arada. hdmi kablolar yine aynı tabiki.

ps4 neden daha önde peki bilen yazsın lütfen. çok daha hızlı 1080p ye geliyor görüntü. apple tv eğer gözlerim yanıltmıyorsa çok daha geç geliyor belki de tam 1080p olmuyor. ps4 kesinlikle daha ii. apple tv de bunu ölçme yöntemi var mı arkadaşlar? ps4 de gösteriyor 480p mi 720p mi 1080p mi olduğunu?

asıl merak ettiğim şu arkadaşlar ps4 de yakaladığım değerleri apple tv vermediği için onu elden çıkarıp apple tv 4k alsam ps4 değerlerini yakalar mı? arada ki fark işlemciden mi kaynaklanıyor? lütfen bilen bi bilgilendirsin. ya da apple tv 4. nesil ile 4k arasında 4k olması dışında görüntü kalitesine ek bir katkısı var mı?

• Adamlar güzel cihaz yapıyor sorun yokta, Ücret konusuda baya tavanda kalıyor sürümden kazanmak diye bir mantık neden olmuyor anlayamıyorum
  • Infuse güncelleme geldi. Bilginize.
  • ademjenni A kullanıcısına yanıt
    Öyle bir soru sormuşsun ki; elimizde aynı anda PS4, Apple TV ve Apple TV 4K olacak ve test edeceğiz.

Sadece şunu söyleyebilirim Netflix izliyorsanız hangi cihaz size iyi geliyorsa onla devam edin. Netflix

için cihaz değiştirmenize gerek yok.
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    APPLE TV 4. NESİL ALMIŞTIM APPLE A İADE ETTİM. PARAMI DA AYNI GÜN İADE ETTİLER. KALİTELİ ADAMLAR..

PS4 MÜTHİŞ İŞ GÖRÜYOR NETFLIX KONUSUNDA ANCAK FAN SESİ VE KUMANDA DERDİ BÜTÜN KEYFİ ALLAK BULLAK EDİYOR. SONUÇTA UZUN VADELİ BİR DURUM NETFLIX OLAYI HAYATIMIZA GİRDİ ARTIK. TV 2012 MODEL. ORDAKİ NETFLIX UYGULAMASI ESKİ SÜRÜM. GÖRÜNTÜ KALİTESİ KÖTÜ. GÜNCELLENMİYOR VE TÜRKÇE DEĞİL. PS4 ÜN YAPTIĞI İŞİ APPLE TV 4K YAPSA YETECEK BANA HEMEN ALACAM. ANCAK DENEYEN BİRİNE RASTLAMADIM DAHA. TABİ SADECE BUNUN İÇİN O PARA VERİLMEZ BİLİYORUM. 2012 MODEL TV PUHU TV DESTEKLEMİYOR. PS4DE DE YOK. VB. BAZI UYGULAMALAR YOK MALESEF. GERÇİ DİREK 4K TV YE GEÇİP BU İŞLERE GİRMEMEK DE ÇOK MANTIKLI. ANCAK BU SEFERDE İNTERNET BAĞLANTI HIZIM PROBLEM. EVDE İNTERNET ALTYAPISI YOK. O YÜZDEN TURKCELL SUPERBOX ALDIM. 10 MPHS SINIRSIZ. 10 MPHS DE 4K İÇİN YETERLİ DEĞİL. NEYSE BAŞINI ŞİŞRDİM DERTLENDİM BİRAZ :))

• ademjenni A kullanıcısına yanıt
    Bende PS4 ile Apple tv 4k mevcut arkadaşım ve "Apple TV 4K" Netflix de çok daha iyi görüntü kalitesi sunuyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cey100 -- 10 Ocak 2019; 10:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cey100

Bende PS4 ile Apple tv 4k mevcut arkadaşım ve "Apple TV 4K" Netflix de çok daha iyi görüntü kalitesi sunuyor!
    Kesinlikle doğru

• 2009model fhd tv apple tv4k ile netflix blutv kullanıyorum tv de arc hdmı girişi bulunmamakta ses sistemlerinden pek anlamam ama tv hoparlörü yerine bir bluetooth soundbar almayı düşünüyorum.bt üzerinden bağlantı yapabiliyor muyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.kose

Adamlar güzel cihaz yapıyor sorun yokta, Ücret konusuda baya tavanda kalıyor sürümden kazanmak diye bir mantık neden olmuyor anlayamıyorum
    6 ay önce 800 tl ye aldığım cihaz şu an en ucuz 1500 tl...
    Boşuna çalışıp didiniyoruz...
    Paramızın değeri :((
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    aynen valla içler acısı durum
  • cey100 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende ATV 4K yeni black miirror bölümünü oynatmıyor İnteraktif içeriği desteklemediği için.
    Öyle ise ve çözülmezse büyük handikap. Bu tip içeriklerin aratacağını düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertb

Merhaba bende ATV 4K yeni black miirror bölümünü oynatmıyor İnteraktif içeriği desteklemediği için.
    Öyle ise ve çözülmezse büyük handikap. Bu tip içeriklerin aratacağını düşünüyorum.
    Harbiden mi ? apple tv 4k'da bandersnatch interaktif değil mi ?
  • Doğru, Apple 4K'da Black Mirror Bandersnatch açtığınızda 2 dakikalık mesaj videosu geliyor ve bu oynatıcınız interaktif uygulamayı desteklemiyor diyor Korkunç birşey.

Ben de gittim Samsung 4K Smart TV'mde izledim, mis gibi de çalışıyor ve bana göre Samsung Netfli uygulamasının görüntü kalitesi ATV'ye göre daha iyi.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Bende de Sony tv var neyseki gösteriyor. ATV 4K da netflix atmos destekli olduğundan tercihi ediyordum.

• şöyle bir ibare gördüm.

Chromecasts, the Windows App, browsers using Silverlight and Apple TVs do not support interactive content at this time.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.