Şimdi Ara

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
41
Favori
38.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle emeğinize sağlık. Çok güzel bir paylaşım olmuş. Ben anlattıklarınıza göre ödemeyi yaptım. Yalnız mailime dosya falan gelmedi. Ne kadar süre sonra mail geliyor. Bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurum35

Arkadaşlar öncelikle emeğinize sağlık. Çok güzel bir paylaşım olmuş. Ben anlattıklarınıza göre ödemeyi yaptım. Yalnız mailime dosya falan gelmedi. Ne kadar süre sonra mail geliyor. Bilgi verirseniz sevinirim.

8-9 saatte geldi, bekleyin birazcık gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodi Popcorn vs tamam,http://www.opensubtitles.org/ üye oldum popcorna girdim üyeliği.

Fakat altyazı senkron olayını tutturamadım :) ayarı var ama -5 +5 yemio bi türlü.

suicide squad Filminde denedim olmadı warcraf son filmide senkron sıkıntı oldu. Asasin creed te altyazı yok galiba.

Bi yerde eksik bişi yaptım ama ne :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 27 Mart 2017; 8:16:36 >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Yok, yapmadınız. Sanırım Popcorntime'dan bahsediyorsunuz. PopcornTime şu anda altyazı seçme hakkı vermiyor, kendisi otomatik seçiyor. Senkronizasyon ise dediğiniz sınırlarda. Önceki sürümlerde bunlar da yoktu. Oyda Kodi'de altyazı seçme şansınız var ve senkronizasyon manuel çok geniş bir marjda. Zaten yukarıda da belirtmiştim, PopcornTime çok yol aldı ama bu altyazı meselesini Kodi gibi yapması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 27 Mart 2017; 9:49:50 >
  • ozgurum35 O kullanıcısına yanıt
    Siz üye olduğunuzda mailinize ne kadar sürede geleceği atılıyordu. yanlış hatırlamıyorsam 24 saat olmalı. Ama sitede sorun varsa uzayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Yok, yapmadınız. Sanırım Popcorntime'dan bahsediyorsunuz. PopcornTime şu anda altyazı seçme hakkı vermiyor, kendisi otomatik seçiyor. Senkronizasyon ise dediğiniz sınırlarda. Önceki sürümlerde bunlar da yoktu. Oyda Kodi'de altyazı seçme şansınız var ve senkronizasyon manuel çok geniş bir marjda. Zaten yukarıda da belirtmiştim, PopcornTime çok yol aldı ama bu altyazı meselesini Kodi gibi yapması lazım.

Tüh, Open subtitles sitesinden belki ayar ve uygun altyazı yaptırır dediydim demek beklicez popcorn için halbuki 1080P de şahane gösteriyor filmleri akıcı

Kodi'yi kurdum daha kurcalayamadım henüz, Survivor izlemekten vakit olmuyor

• quote:

Siz üye olduğunuzda mailinize ne kadar sürede geleceği atılıyordu. yanlış hatırlamıyorsam 24 saat olmalı. Ama sitede sorun varsa uzayabilir.

Ben üye olur olmaz ipastore ticket atıp "üye oldum bak haaa mail adresim bu / ödeme kodum paypal bu" demiştim ondan hızlandırdılar galiba

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Gerçekten de PopcornTime Bluray çıkmadan yayına almıyor, görüntüsü kalitesi çok iyidir. Aslında Kodi'de de Icefilms içinde HD filmler bölümü var, orada da görüntü çok kalitelidir ama Icefilms'in yayın aldığı sitelere ne hikmetse Türkiye'den ulaşılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: karus99

Hocam key çalıştı mı acaba ?

@karus99 yeni konumuzdan devam ediyoruz. Hangi key çalıştı mı acaba ?

Air Parrot için diyorum hocam :)
  • quote:

quote:

quote:

Hocam key çalıştı mı acaba ?

@karus99 yeni konumuzdan devam ediyoruz. Hangi key çalıştı mı acaba ?

Air Parrot için diyorum hocam :)

He deneme fırsatım olmadı

• quote:

Kodi Popcorn vs tamam,http://www.opensubtitles.org/ üye oldum popcorna girdim üyeliği.

Fakat altyazı senkron olayını tutturamadım :) ayarı var ama -5 +5 yemio bi türlü.

suicide squad Filminde denedim olmadı warcraf son filmide senkron sıkıntı oldu. Asasin creed te altyazı yok galiba.

Aynen mail geldi. İpastor'u kurdum 2 tane kodi var. Hangisini kuaracağım. Bir de diğer programların hangilerini kurmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurum35

quote:

Kodi Popcorn vs tamam,http://www.opensubtitles.org/ üye oldum popcorna girdim üyeliği.

Aynen mail geldi. İpastor'u kurdum 2 tane kodi var. Hangisini kuaracağım. Bir de diğer programların hangilerini kurmalıyım.

Ben alayını kurdum walla

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Birinci Sayfaya eklenmiştir. Bir teşekkür daha
  • 7-8 ay kadar önce amazon tv aldım. kodi yi kurdum ancak maalesef bir türlü sağlıklı bir şekilde izlemeyi beceremedim. yani exodus filmler falan ok ama diğer kanallar, diğer uygulamalar UK TURK , sports devil vs gibi, ne yaptıysam başaramadım. 5-10 sn sonra dışarı attı hep. sonrasında bana sıkıntı geldi ve amazon tv yi sattım. halbuki cok güzel bir cihazdı. akabinde superonline sağolsun bana bir adet apple tv 4 hediye etti. cihaz öylece duruyor. burayı incelıyorum ama kodi yada popcorn için aleti kurcalayıp kurcalamama noktasında gidip geliyorum. popcorn da altyazı sorunu var deniyor, kodi zaten sıkıntı sıkıntı. ne yapayım bana bir yol gösterin . bunu en basit haliyle bu kadar karıştırmadan halledebilmenin bir yolu varmı. bu arada konu süper olmuş tekrar elinize sağlık.
  • SElamlar bende Apple TV ile aranıza katıldım.

MacBook ile filmi AirPlay yapıp tvden dedim.5 ghz modem kullanıyorum ama inanılmaz lag vardı.

Bu durum normal mi arkadaşlar?

Apple TV ti alma sebebim buydu açıkçası.

• airport34 kullanıcısına yanıt
    İlk XBMC olduğundan beri KODİ'yi apple TV 2 dahil pek çok cihaza kurdum. Popcorn dahil film-dizi vb. izleme programları kullandım ama KODİ'yi kesinlikle tek geçerim. Stabilite, ulaşım kolaylığı, çeşitlilik, altyazı desteği ile mükemmel. Basitce kodiyi kurun, altyazı ayarlarını yapın, "fusion" u ekleyin, fusion içinden isteğiniz eklentileri (exodus, icefilms, 1 channel, sportsdevil vb.) seçin ve altyazılı olarak izleyin. Bir kez kurun, keyfine doyamazsınız. Bende 3 aylık Netflix de var ama kesinlikle çeşitlilik açısından kodinin yanına bile ulaşamaz. iPastore işini halledip, cihaza kodiyi kurun, biraz kurcalayın. Olmadı ÖM ile bana ulaşın, yardımcı olmaya çalışayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 28 Mart 2017; 11:46:10 >
  • orry01 kullanıcısına yanıt
    Bende Superonline ve 5ghz modem var. Airplay'i Macbook ve iphone üzerinden sıkıntısız kullanıyorum.
  • Gerçekten çok teşekkürler süper bir yazı olmuş içim açıldı ve mutlu oldum bu akşam uygulayacağım sadece iPastore kısmında acaba uygulamaları devamlı güncel tutuyorlarmı, buna benzer bir çok yer var en iyisi iPastore mu?
  • quote:

İlk XBMC olduğundan beri KODİ'yi apple TV 2 dahil pek çok cihaza kurdum. Popcorn dahil film-dizi vb. izleme programları kullandım ama KODİ'yi kesinlikle tek geçerim. Stabilite, ulaşım kolaylığı, çeşitlilik, altyazı desteği ile mükemmel. Basitce kodiyi kurun, altyazı ayarlarını yapın, "fusion" u ekleyin, fusion içinden isteğiniz eklentileri (exodus, icefilms, 1 channel, sportsdevil vb.) seçin ve altyazılı olarak izleyin. Bir kez kurun, keyfine doyamazsınız. Bende 3 aylık Netflix de var ama kesinlikle çeşitlilik açısından kodinin yanına bile ulaşamaz. iPastore işini halledip, cihaza kodiyi kurun, biraz kurcalayın. Olmadı ÖM ile bana ulaşın, yardımcı olmaya çalışayım.

Tamamdır, teşekkür ederim. kurcalamaya çalışayım. olmazsa size pm atarım.
  • Apple TV 4 için 10.2 ile güncelleme geldi.

10.0 ve 10.1 sürümleri için JB geliştiren (ama stabil olmadığı için eleştirilen) Jonathan Levin, yakında 10.1.1 sürümü için de JB'de gelişmeler olabileceğini söyleyip, "10.1.1 de kalın, güncelleme yapmayın" demiş. Mesajı burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 28 Mart 2017; 14:39:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.