Şimdi Ara

Apple TV 3. Nesil AirPlay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır kullandığım 3. nesil apple tv çok işime yarıyor
    https://youtu.be/kn_7tRysvys

• cihazı pc ye bağladım Apple Developer Member Center’a giriş yaptım sonra Cydia Impactor’un pc ye indirdim ve cihazı pc ye bağlayınca apple tv adı Cydia Impactor’un uygulamada belirdi fakat indirdiğim uygulamayı tutup Cydia Impactor’un üzerine bırakınca şu uayrıyı verdi acaba indirdiğim uygulama mı hatalı anlamdım

your team has no devices from which to generate a provisioning profile connect a device t o user manually add device IDS in certificates identtiffiers profiles developer.apple.com/account türkçesine baktım Ekibinizde bir hazırlık profili oluşturmak için hangi cihazın bulunmadığı bir cihaza bağlanıyorsa, o kullanıcı el ile cihaza IDS ekler sertifikalara identtiffiers profilleri geliştirici.apple.com/account anlayamadım apple kimliğinde problem yok ne demek istiyor anlamadım
  • apple tv 3. nesil kullanıyorum pc ye bağlayıp uygulama atmak istediğimde resimdeki uyarıyı alıyorum neden olabilir uyraıda verilen adrese giriş yapıyorum problem yok apple kimliği var kimlikle ilgili soru yok anlamadım

[simage]
    Apple TV 3. Nesil AirPlay
    [/simage]
  • bilgisi olan var mı 3. nesil e nasıl uygulama ekleyebiliyoruz atabiliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.