Şimdi Ara

Apple türkiye iPhone X 64GB 5388TL n11.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar indirimli fiyat gördüğüm için ilgilenen arkadaşlarımın bilgisi olsun... fiyatı başlıta yazdığım gibi link de...https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-x-64-gb-apple-turkiye-garantili-P224603768

• 155’lirada n11 sevgililer günü kuponu ekle üstüne birde Garantiden 75lira bonus ekle sonuç ortada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha da düşecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Daha önce Apple da bu kadar kısa süre içinde görülmemiş olay.

• Beter olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:29:14 >
  • N11'e ne kadar güvenilir oda tartışılır kim bilir swap ürün mü iade ürün mu yurt disindan mı geldi ne oldugu belli degil Apple garantili diyor ama yurt disindan getirilip kayıt edilen cihazlarinda apple'dan 1 yıl garantisi var. Her yerde 6000 lira civarlarida satilan bu ürünün bu kadar düşük satılmasında birşey vardır mutlaka. Bunlar benim düşüncelerim sadece dogru veya yanlış bilemem.

• Malum sitede yurtdışı kapalı kutuları 4200e kadar düştü

• Apple.com’dan aktivasyon ve garanti sorgulama yapabilirsiniz.Apple Store’dan aldığınız üründe de sıkıntı çıkıyor.Bizzat tecrübelerim var.Biraz dikkatli olup,araştırırsanız kolay kolay bir şey olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeoBurak kullanıcısına yanıt
    İadesi apple store'daki kadar kolay olmuyor ama türlü bahaneler buluyorlar hatta burada bile yazanlar olmustu bunlari

• Kutusu açılmış ürünü apple store da almıyor zaten. Alınır ben herşeyimi n11 den ve gittigidiyordan alıyorum telefon laptop televizyon çamaşır makinası aklınıza ne gelirse. Neden aynı ürüne daha fazla pra vereyim ki hiç birindede sorun yaşamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.