Şimdi Ara

Apple Türkiye, iPhone fiyatına e-sim destekli Apple Watch satışına başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
6.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %67 vergiyi , güncel kur ile çarparsanız anlarsınız gerçek fiyatını. Hatta normal versiyonun olması gereken satış rakamını da görebilirsiniz. Şu an güncel kurun çok altında satılıyor ürünler.
    Neden E-Sim sadece Alüminyum kasa ile kullanılıyor? Onu anlamadım ama

• maximus01982 M kullanıcısına yanıt
    peki bu saati bluetooth kulaklık ile kullanabilirmiyiz. telefon evde iken sadece saat ile blouetooth kulaklık kombinasyonu olursa güzel olabilir?

• Xit kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsiniz, müzik dinleyebilirsiniz, mesaj atabilirsiniz, dün çıkan hücresel özellikli olan ile telefon görüşmesi bile yapabilirsiniz.

İçinde Telegram bile var. İsterseniz oradan yazışın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • abyaylaoglu A kullanıcısına yanıt
    Turkcell 'e geçtiğim günden beri defalarca müşteri hizmetleriye görüştüm , her yerden yazdım tüm birimlerine bağlandım sorunu 4 aydır çözemediler hala sadece mail adresiyle kullanabiliyorum

• operatör kaynaklı denmiş,yanlış bilgi. doğrusu BTK kaynaklı olacak.tüm dünyada kullanılan merkezi e-sim platoformları TR'de yasaklanıp yerli e-sim firması kurulmaya zorlandı. yerli firmanın ismi Protahub. operatörler bu yeni kurulan tek firma ile e-sim hizmeti vermek zorunda. bu tekel firma da istediği işlem hizmetini alıyor. kamu kurumu olduğu için rekabeti yok. otomobillerde de e-sim açılırken benzer zamlar olacak. bekleyin...

• güzel kardeşim iyi güzel bilimsel bir açıklama yapmışsın ama biliyorsunki bilim hergün güncelleniyor. ben şahsen telefonu 2 dkdan fazla kulağıma dayadığım zaman çok net söylüyorum bir uyuşukluk ve beynimde tuhaf ağrı diyemeyeceğim bir etki hissediyorum. biliyoruzki günümüzde birçok rapor ticari kaygılarla ve gelişimin önünü tıkamayacak şekilde hazırlanıyor. yani zarar derecesi düşükse tabiri caizse es geçiliyor. bunları bilmekte fayda var.

• Şarjı nasıl gidecek bklm..

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt

E-sim olduğu için cep telefonu statüsüne geçiyor.Vergilendirme cep telefonu gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asertyu -- 26 Mayıs 2022; 14:6:53 >
  • E-simi boşver de keşke LTE'siz çelik kasa modeli çıkarsa Apple. 10.000 - 11.000 civarından satılsa alırdım, çelik kasa yıllardır hayalim.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Paslanmaz Çelik modeli de gelecek Türkiye’ye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vay arkadaş. Daha ne kadar artabilir ki fiyatlar derken yine bizi şaşırtıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • apoo143 A kullanıcısına yanıt

Telefon da olsa otomobil de olsa ödenen vergilerin büyüklüğü saçmalıktır. Bu resmen soygun, eşkıya haracı. Vergi değil bu yani, başka bir şey ve savunulacak hiçbir tarafı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fad32 kullanıcısına yanıt

Biliyorum hocam, paslanmaz çeliğin LTE'siz modelini çıkarsa keşke Apple diyorum. Paslanmaz çelikler sadece LTE'li kasa, dolayısıyla fiyat uçuk.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

gel de bunu bazı kesimlere anlat.

• Fiyatlara bak maşallah, telefon parasına saat.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

Emin misiniz ? LTE sadece alüminyum kasada var gibi görünüyor ?

• hyksl H kullanıcısına yanıt

Gorende olmeyecez sanacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • major24 M kullanıcısına yanıt

Evet eminim. Nerede öyle gözüküyor? Apple'ın sitesinde çelik kasa modellere tıklayın hepsi LTE.

• Boldrex kullanıcısına yanıt
    6 aydan daha uzun bir süredir uyuyorlar emin olun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.