Şimdi Ara

Apple Türkiye, iCloud fiyatlarına 2 kata yakın zam yaptı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah mailime düşmüş zaten 50 gb yetmiyordu bir de fiyat katlanmış kardeşim bari şu 50 gb ı 200 gb fln yapın yıllardır aynı alanı satıyorsunuz ayıptır !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E elmayı seven koçanına katlanır.

• Apple kullanıcılarını gülerek izliyorum hala enayi gibi 2-3 aylik maaşını şu tilkilere ödeyenler var yazık cidden

• Yarasın tosunuma.

• Apple ne fiyat artıdı be. Önce store sonra bu.

• Tim Cook 2 gün önce şikayetçi değil miydi TR piyasasındaki satışlar az diye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari Music servislerine zam yapmasalar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ImRoyal

Icloud hack yedikten sonra gözden düştü zaten. Dünyada bir ton bulut şirketi var. Apple gibi göz önünde olmayan çok gizlilik temelli çalışan şirketler. Bu tür şirketler reklam bile yapmaz ama güvenlik arayanlar hemen bulur.
    Bir kaç tane paslar mısın hocam ? Arayıştayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 hatta 2020 yılı epey zorlu geçecek. Yabancıların ve halkın nefesiyle şişirdikleri balon yüzlerine patlayacak yine de bedelini ödeyecek biziz. En kötüsü de halk alım gücü düşene kadar anlamak istemedi. Bütçede "Hane halkına transferler" her sene artacak 20-30 yılımızı ipoteklediler. Etin pahalılığını refah seviyesine bağlayan muhtemelen yakında "Tavşan diyeti" önerisi sunar. Hazırlıklı olmak iyidir. Zorunlu olmadıkça ithal ürünlerden kaçarak tasarruf en doğru davranış olur.

• Yav apple çok paragöz spotify ücreti neden artmıyor peki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri bunlara Türkiye'deki alım gücünün ne kadar düştüğünü söylesin. İndirim yapacağına bindirim geliyor. Hem satışlardan şikayet edip hemde zam yapmak neyin kafası.
  • arkadaşlar benim iCloud da şu an 180 gb veri var. Bunları nasıl başka bir cloud a atabilirim. Hepsini bilgisayara yükledikten sonra başka yere geçmek istiyorum sadece bu apple ın mailini kullanacağım o da 10 yıllık mailim olduğundan. Bunlar kadar insafsız görmedim iki kat neyin zammıdır ya? Microsoft one drive kullananlar nasıl memnun mu? Teşekkürler
  • Microsoft'a olabir Google drive da ben drive öneririm sebebi sınırsız fotoğraf yedekliyorsunuz ayrıca peşin ödeme yöntemiyle her hangi zam gelse bile etkilenmiyorsunuz mobil için ise şiddetle tavsiye ederim.Fiyatlar halen zamlanmadı bu baya sevindirici ihtiyacı olan peşin alsın 1 yıl boyunca zamdan etkilenmeyin ayrıca peşin ödeyince daha karlı oluyor.
    Apple Türkiye, iCloud fiyatlarına 2 kata yakın zam yaptı

• Senin hükümetin imei kaydını %300 arttırmış Apple zam yapsa ne yazar

• zıttırıpottan servisler bile minimum 15-20-50 gb bedava veriyorlar. apple 5gb da kaldı. 5gb çok komik bi rakam bence. ücretsiz olarak minimum 15gb olması lazım icloud’un

• 200 gblik paketi kullanıyordum sebebi ise 50gb liğin yetmemesiydi, bu bile pahalı geliyordu şuan 20 tl olmasıyla ocak gibi yeni yer bakıp toplu geçiş yapacağım böyle olmaz

Altı üstü bir yedekleme hizmeti veriyor. Fotolarımı dosyalarımı vb başka yere yedeklerim 5gbde küçük şeyler için yeter

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım aynı durumdayız sence nereye geçmeli
  • interwap kullanıcısına yanıt
    iyiymiş alternatif düşünüyordum link paylaşabilirmisiniz idrive sitesinde fiyatlar daha yüksek görünüyor
  • hmmmmm

• Zam geri mi çekildi acaba? Ben 50 gb icloud satın almamı durdurmuştum zamlardan sonra fakat bugün ayarlarda bildirim olduğunu farkettim açtığımda hafızanız dolu 50 gb icloud 3.99 a alabilirsiniz tarzı paketler gördüm

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.