Şimdi Ara

Apple, Türkiye'deki üçüncü mağazasını resmen duyurdu! İşte mağaza adresi ve görselleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
6.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 23 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 49
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 4S14N_HUNT3R (7 mesaj) islamzeki (3 mesaj) cocainbar (2 mesaj) onboardx (2 mesaj) fkaplan (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (2 mesaj) (7 mesaj) (2 mesaj) (18 mesaj) (2 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apple, Türkiye'deki üçüncü mağazasını resmen duyurdu! İşte mağaza adresi ve görselleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1352 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Üçüncü Apple Store

Daha önce haberlerimizde de çokça yer verdiğimiz Türkiye'nin üçüncü Apple Store mağazası, Apple Türkiye tarafından resmen duyuruldu. Yeni mağazanın duyurusunu özel bir poster ile paylaşan Apple, web sitesinde şu ifadelere yer verdi:

İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’nde çok yakında yeni bir mağaza açıyoruz. Her konuda size yardımcı olacak uzmanlarla buluşacağınız, yeni bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken ilham alacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız bu üçüncü mağazamızda sizinle ve büyük küçük, uçuk kaçık tüm fikirlerinizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Ayrıca Bkz.DXOMark: iPhone 13 kamerası iPhone 12 Pro'dan daha iyi

Üçüncü Apple Store Bağdat Caddesi'ne açılacak

Üçüncü nesil bağımsız bina konseptinde inşa edilen yeni Apple Store'un Doğu Avrupa ve Orta Doğu'nun en büyük bağımsız Apple Store mağazası olması bekleniyor. Mağazada çeşitli Apple at Work etkinlikleri, satış ve satış sonrası destek hizmetleri sağlanacak. 

Üçüncü Apple Store'un açık adresi ise şöyle: Bağdat Caddesi, No: 342, Caddebostan/Kadıköy/İstanbul 34728 (Konumu Google Haritalarda görüntülemek için buraya tıklayınız.) 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Üçüncü Apple Store
    Üçüncü Apple Store
    Üçüncü Apple Store

Kaynak:https://www.apple.com/tr/retail/bagdatcaddesi/

• Genius barlardaki elemanları eğitmeleri lazım gtunu basını açana farklı muamele var normal adama farklı muamele var zamanında x vardı sıfır cihaz sogukta kendi kendine kapanıyordu pil sorunundan dolayı götürürdüm tablete takıp baktırana kadar canım çıktı bakmaz olaydı kullanıma engel değil dedi geri gönderdi mini etekli bi bayan girdi iceri yha tlfnum cok kasıyor dedi bakalım dedi menüde 2 sağ sol yaptı evet değişim vericez cihazına dediler sinirden cildirdim.
    Gelsin gelsin, istihdam oluyor, genç evlatlar faydalanıyor. Gerçi netice de hizmet sektörü ekonomiye üretim kadar faydası olmasa da . İş yeri işyeridir.

Yolda görsen selam vermeye tenezzül etmeyeceğin tiplere gidipte "GENIUS" dersen olacağı budur. Her gittiğimde -hiç istemesemde- çok bilmiş dahi arkadaşlara çıkışarak kötü davranarak işimi hallettirmem gerekiyor. Burunlar acayip havada.

Bizim insanımız kaliteli insan değil temel sebebi buradan geliyor. Ülke olarak kaliteli insan sayımız %15’i geçmez açık ve net söylüyorum. Bunun zengini, fakiri, kültürlüsü, cahili, a partisi, b partisi değil tüm kesimlerde böyledir. Bu yüzden de halkın yüksek çoğunluğunun kalitesizliğinden firmalar tarafından aynı muameleyi görüyoruz. Bu ülkedeki insanların kendisine ve karşısındaki vatandaşına saygısı yok önce temel insani değerlerin öğretilmesi gerekiyor.

Adamına göre muamele işte.

Amazon gelir 2 gün sonra hepsiburada olmayı öğrenir.

Shell gelir opet olmayı öğrenir.

apple gelir general mobile olmayı öğrenir.

Otomotiv - beyaz eşya vs. ne varsa özellikle dikkat ediyorum. Yabancı regulasyon ile ülkemizdeki arasında uçurum var. Bu liste mevcut düzenle daha çok uzar gider.

Bende hata yok nazik ve iyi davranmanın sonucu bu ortalığı ateşe verip kavga etseydim belki cihazın onarımını yaptırabilirdim ama şehir dışından gittim ta oraya cihazı götürmek için insanımızda sorun var iyi halini görmesinler nazik halini görmesinler eziyorlar.
    Aynen öyle hocam tamamen egoistler ama söyle bir mevzu var yurtdışında da appstoreye gittim sıfır ego buradakinin tersine bizim insanlarımızda sıkıntı var gibi
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj
    İzmire yada ankaraya mı açsanız bir tane de canlar... Herkes istanbulda yaşamıyor sonuçta.
  • Yarbay
    11463 Mesaj
    Gelsin gelsin, istihdam oluyor, genç evlatlar faydalanıyor. Gerçi netice de hizmet sektörü ekonomiye üretim kadar faydası olmasa da . İş yeri işyeridir.
  • Er
    10 Mesaj
    İstanbul turistik anladık ta yabancılar gelip niye Türkiye Den alsın kendi ülkesinde daha uygun. Diğer büyük şehirleri de yok saymasınlar isterdik
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    Ne zaman açılacakmış
  • Yarbay
    2701 Mesaj
    Konya, bursa ve diyarbakira açsınlar oralarda zengin çok.
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj
    genius bardaki arkadaşa dedim ki, neden apple...abi 20k telefonu almak için nakit parayla gelen var dedi mağazaya ve ekledi samsung da bu yok. haklısın kardeşim allah kolaylık versin diyerek oradan uzaklaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romeo84 -- 11 Ekim 2021; 11:10:59 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    641 Mesaj
    iki tane büyük tır yaptırsın il il dolaştırsın bundan daha fazla kazanır.
    |
    |
  • Yarbay
    5363 Mesaj

Gelişmiş ülkelerde hizmet sektörü imalatı bile geçmeye başladı artık.

|
    |
    ShinQda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1695 Mesaj
    Genius barlardaki elemanları eğitmeleri lazım gtunu basını açana farklı muamele var normal adama farklı muamele var zamanında x vardı sıfır cihaz sogukta kendi kendine kapanıyordu pil sorunundan dolayı götürürdüm tablete takıp baktırana kadar canım çıktı bakmaz olaydı kullanıma engel değil dedi geri gönderdi mini etekli bi bayan girdi iceri yha tlfnum cok kasıyor dedi bakalım dedi menüde 2 sağ sol yaptı evet değişim vericez cihazına dediler sinirden cildirdim.
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj

Hocam bende bu fikre sahibim insanların konuşması vs de etki ediyor örneğin siz genius bar daki arkadaşa iyi davranırsanız konuşma diksiyon vs giyim kuşam daha farklı davranıyorlar ben bunu hep düşünüyordum fakat dile getiremiyordum.

|
    |
    4S14N_HUNT3R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1695 Mesaj

Hayır nazikte davransanız genius bardaki adamın Ruh haline kalıyorsunuz tamamen , tanıdık aracı soktum araya o sekilde sorunumu cozdurebildim.
    Zaten Kadıköy’deki çoğu telefonuncunun tanıdığı var Apple’da çalışan telefon Hurdada olsa değişime gönderiyorlar reburbished cihaz alıp vitrine koyuyorlar gezerseniz Kadıköy’deki telefonculari çoğu değişimden gelen cihaz.
    Yani apple Türkiye , tamamen Türkiye’ye göre ayarlanmış bir biçimde çalışıyor.
    |
    |
    kyazmaci468 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4282 Mesaj
    Genius bar ne yahu. Valla konsept ayağına iyi silkeliyorlar insanları
    |
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    İzmir’de ki İstinye parka bir tane açıverseniz ya.
  • Yarbay
    2364 Mesaj

Yoo burada sizde de hata var. Bana o tarz muamele yapacak o görevlinin ağzından çıkar burnundan girerim. Sesinizi yükselteceksiniz, yoksa üste çıkarlar. Bariz telefonda sorun olduğundan eminseniz bunu sonuna kadar götürmelisiniz. Diğer kadına yaptığı işlem zerre ilgilendirmemeli, siz kendinize yapılanı sonuçlandırmalısınız. Sony telefonum için servise gittim, ekranda yanık vardı, ekran değişimi yaptılar güzelce, değiştirdikleri ekran 10 gün sonra sarardı yine ekran yanığı oluştu hoop gittim servise dedim 10 gün önce taktığınız ekran böyle oldu. (garantimin bitmesine de 1 hafta kala oluyor bunlar) Adam bana demez mi sizin telefonunuz yamuk, ondan ekran sararmış. Anında savunma moduna geçiyor insan, 10 gün önce burada sizin yamultmadığınız ne malum diyerek cümleye başladım finalde servisin yarısı beni izliyordu ve o ekran çatır çatır değişti yenisiyle, hatta telefon ara sıra kapanıyor dedim, pili de değiştirdiler. Bu 3 sene önce oldu ve eski telefonum Xperia Z2 halen çalışıyor yedek telefon olarak.
    |
    |

• Binbaşı
    1695 Mesaj

Bende hata yok nazik ve iyi davranmanın sonucu bu ortalığı ateşe verip kavga etseydim belki cihazın onarımını yaptırabilirdim ama şehir dışından gittim ta oraya cihazı götürmek için insanımızda sorun var iyi halini görmesinler nazik halini görmesinler eziyorlar.
    |
    |
    strathmorea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    Gaziosmanpaşaya ne zaman açılır.
  • Yarbay
    2416 Mesaj

Telefonu imal etsek bu kadar kazanamayiz. Yaklasik %100 vergi var. Daha ne yapalim?
    |
    |
    ShinQda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2416 Mesaj

Kardes sende mini etek giyip sorununu halletseydin 😂😂
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.