Şimdi Ara

Apple, Türkiye’de iPhone fiyatlarını düşürmeye hazırlanıyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
6
Favori
19.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SubSilentio

Benim gibi bir cok kisinin merak ettigi soru da bu. İphonelara ozel bir indirim mi olur yoksa butun urunleri mi indirirler bilmiyorum da şu yuksek kurdan hesaplama olayini birakmalari lazim. Guncel kur uzerinden yapsalar bile urunlerin alinabilirligi bir nebze artacak.
    Bir de biran once indirim yapsalar da ona gore karar versek.
    Aynen hocam bende merak ediyorum ona göre Apple TV 4k sipariş vereceğim
  • SubSilentio kullanıcısına yanıt
    İndirim tutarını bari söyleseler hergün haberlere bakmaktan bıktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter artık indireceklerse indirsinler... :(
  • 300-500 tl indirim olucagi kesin 2-3 bin tl beklemeyin:)

• Evet gunde 1-2 kere bakiyorum ben de ne zaman olacak ya da indirim orani nedir diye ama yok soylediler orda kaldi. MacBook almayi dusunuyorum online alisveris sitelerinde genel olarak bir dusus var gibi ama indirimi ve onun nasil etki edecegini merak ediyor insan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç duyum falan yok mu ya telefon almam lazım acil ama geçen hepsiburadada 6090 dışında indirim göremedik. onu da almak istemedim olumsuz yorumlu satıcıydı. haftaya pazartesi en geç almak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyi düşürüyolar ya 2 bucuk sene önce 3200 e aldığım 7 4500tl ilk çıktıgında 4799 a aldığım iphone 6700 lira eski fiyatlarına çekerler en fazla yeni modellerdede yapacakları indirim maks 300 500 olur çok bişry beklemeyin her türlü kazık

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Neden boyle dusunuyorsunuz hocam, sizce kur farki, indirim falan derken 1500-2000 seviyelerinde indirim gormek mumkun degil mi?
    300-500 olursa ciddi anlamda komik olur.

• Hiç indirim yapmasa bile Suan kuru 7 hesaplıyor Apple yanı kafadan indirim şart zaten ha kendisi de indirim yapıyorsa ciddi anlamda indirim yapması lazım

• SubSilentio kullanıcısına yanıt
    Hocamm apple kendine olan güveni cok fazlaa marka diyip ortlaiği savaş alanina cevirdi bak 10.000tl max satiyor alanda cok var hadi en fazla 1000tl indirim olsun şuan apple herşeyy dahil kdv vergiler dahil 10tl den hesapliyor %100 kar ediyor türkiyede applenin gözü acildi arrtik tanir yapmayan apple ekran değişime gider oldu ac gözlü apple dün hp den %5 indirim vardi max fiyati 9200 civarina düştü sanirim gayet iyi fiyatti.

• bende 4 gözle bekleyenlerdenim hatta cevremde apple ürünü kim ne alacaksa indirim haberi ardından alımlarını durdular herkes bekleyişte bu haber bence daha kötü oldu alacak insanlar indirimi bekliyor haber çıkınca son dakika macbook air dan vazgeçen gördüm bir indirim oranı açıklamaları şart yoksa bu belirsizlikte insanlar hepten birşey almayıp, bekleyecek ondan sonra satışlar niye düştü şuan bu habere rağmen gidip birşeyler alan varmı bilemiyorum
  • Ben de Iphone SE bekleyenlerdenim, Once Turkiye de fiyatlari bir duzenlerler sonra da SE2 yi cikartirlarsa cok guzel olacak
  • %50 indirmesi lazim

tarihi eser 6 ve7 ler 3 bine satiliyor batsin su ikinci elciler

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Acikcasi 2000TL seviyelerinde fiyat duzenlemesine gitmesini bekliyorum.
    Sirketin fiyat politikasi, yuksek fiyattan alan kullanicilar gibi durumlara yaklasimi nasil olur bilmiyorum ama sembolik indirimler yaparsa Turkiye’den ciro kayiplari devam eder. Elbet alan aliyordur ama almak isteyip de benim gibi fiyatlari sacma bulan cok insan da var. Apple urunlerini seviyorum, ihtiyacim dogrultusunda genelde tercihim Apple oluyor ama tek secenek degil hele de bu fiyatlarla.
    Ulkemizdeki yuksek vergi oranlari malum, ama Apple’in sitesinde hangi urun olursa olsun, vergisine hic dokunmadan (yani yuksek fiyatlari uzerinden hesap edilen vergiye) bile hesaplayinca 250-300 dolar daha pahaliya satiyor. Bu nedenle ciddi bir indirim yapmali. Hatta buna indirim degil kuru duzenlemek bile denebilir.

• Ben de indirim bekliyorum fakat yapacakları en fazla indirim %10 olur çok fazla umutlanmayın bence.
  • Haha, valla %10 indirim yapınca 2017'ye göre alamadığı 700m $'ı yerine mi koyacak? Bataryayı değiştire değiştire, 8 Plus'tan iOS desteği çekilene kadar kullanırım. Avcunu yala Apple!
    Bir kere her şeyi geçtim. Kurdan dolayı indirim yapması gerek. Önce onu yapsın. Öyle 600 - 700₺ indirim ile maymunları bile kandıramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

%50 indirmesi lazim

tarihi eser 6 ve7 ler 3 bine satiliyor batsin su ikinci elciler
    Kesinlikle, adam kullanıyor 2 sene baya baya eskitiyor sonra 2-3 bine satmaya çalışıyor. Tabi keriz çok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41A5AE05

Kesinlikle, adam kullanıyor 2 sene baya baya eskitiyor sonra 2-3 bine satmaya çalışıyor. Tabi keriz çok

Alıntıları Göster
    8 yıl önceki Macbook Pro'yu 4000 TL'ye satanlar var ne diyorsun
  • İndirim işi yalan oldu herhalde; fiyatlarda hala hiçbir değişiklik yok.

Ben 6400 liraya yurt dışından gelen 1 yıl garantili XS MAX cihazlardan almayı düşünüyordum, indirim haberi gelince almayı erteledim gelecek indirimi beklemeye başladım.

Apple satışları zaten düşüktü, şimdi millet indirim gelecek diye tamamen beklemeye geçti satışlar bu sefer iyice dibe vuracak.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.