Şimdi Ara

Apple Turkiye batarya değişimi 219₺ (Iphone 6 ve uzeri) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
33
Favori
89.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sazan84

merhaba arkadaşlar,

istanbul avrupa yakasında yakın zamanda batarya değişimi yaptıran oldu mu?

zorludan randevu almaya çalışıyorum ama sürekli dolu, burası harici bir yerde batarya değişimi yapan olduysa nerede, randevu alarak mı yoksa almadan mı, kaç tl ve ne kadar sürdüğünü belirtebilir mi?
    telefon: iphone 6 64gb ios 10.3.3
    Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada gurgencler disinda pil degistiren neresi var arkadaslar lydia gorunuyor apple sitesinde bir de bireysel bilisim var bu da gurgenc gibi premium servis diyor bu daha mi iyidir?

• Arkadaslar siradan bi telefoncuya girdim iphone 6plus pili degistirirmi diye sormaya, orjinal 150, yan sanayi 100tl dedi. Orjinal dedigin cidden orjinal mi diye 2 kere sordum evet dedi. Disardaki telefoncular orjinal pil temin edebiliyor mu cidden ve 150tl fiyata mantikli mi sizce? Apple 199a takiyor cunku yil sonuna kadar.

• Garantili telefonlar için ücretsiz batarya değişimi garanti süresi boyunca mı yoksa 2018 bitimine kadar mı?

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Orijinal batarya sadece apple mağazalarında ve apple’ın yetkilendirdiği teknik servislerde oluyor geri kalanı çıkma batarya olmadığı sürece sahtedir.

• 20 aralikta mersin marinadaki gurgenclere gittim kaydi olusturdum hala tedarik surecinde. Niye gelmedi anlamadim neyse o beni baglamaz kaydi actigin tarih onemli isterse yilbasinfan sonraya kalsin

• MtnK34 M kullanıcısına yanıt
    Bu durumu ben de merak ediyorum, bi bilgi edinebildiniz mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Bu durumu ben de merak ediyorum, bi bilgi edinebildiniz mi ?
    Bende.. çelişkili bilgiler dolaşıyor piyasada.

• Geçtiğimiz hafta Bakırköy başarı servise telefonumu verdim (iPhone 6 64gb iOS 10.3.3).

Versiyon yükseltmeyin dememe rağmen iOS 12 ile geldi telefon.

Batarya sıfırlanmış, aynı orjinal marka batarya takılmış (yanlış hatırlamıyorsam huapu marka)

600+ döngü 10.3.3 te 4 saate yakın kullanım alırken sıfır batarya iOS 12 ile yine max 4 saat alıyorum.

Uzun lafın kısası, benzer durumdaysanız orijinal bataryaya heveslenmeyin derim, deji 2200mah batarya öneriliyordu, daha ekonomik bir tercih olur, onu araştırabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

Ankarada gurgencler disinda pil degistiren neresi var arkadaslar lydia gorunuyor apple sitesinde bir de bireysel bilisim var bu da gurgenc gibi premium servis diyor bu daha mi iyidir?
    gürgençler

genpa

kvk

• Cok sinirliyim degisi pil %100 ama ekranimdaki kirilmaz cami cikarmislar bana sormadan!! Simdi yenisini taktirmam gerekcek basina boyle

Bisey gelen var mi? Gurgenclerde degistirdim

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Eskişehir Pupa’da benim de çıkarttılar. Ama çıkartmamız gerekiyor diyip ben tamam dedikten sonra gözümün önünde çıkardılar. Sürpriz bir durum olmadı yani.

• Yeni fiyatlar 319 TL olmuş. Orjinal alınır mı artık bu fiyata bilmiyorum. Tavsiyeniz ne olur? 7 Plus için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybilgin

Eskişehir Pupa’da benim de çıkarttılar. Ama çıkartmamız gerekiyor diyip ben tamam dedikten sonra gözümün önünde çıkardılar. Sürpriz bir durum olmadı yani.
    Evet cikariyorlarmis batarya degisirken ekrani cikardiklari icin ekranda zarar gormesi icin cikariyorlarmis

• Benim kırılmaz camı çıkarmadılar gürgençlere yaptırdım.

Servis bahane bulmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Benim kırılmaz camı çıkarmadılar gürgençlere yaptırdım.

Servis bahane bulmuş
    Cogu kisinin cikarmislarekrana zarar gelmesi. Diye

Sizde kumar oynamislar

• Adamlar ekranı vakum ile kaldırıyor, niçin ekran filminin çıkarılmasına bu kadar taktınız? Ekran filmini vakumlayınca zaten çıkacak?

• Selamlar, iphone 6 batarya değişim 319 TL olmuş diye vazgeçtim.
    Deji batarya öneriliyor ama kendim değiştirmek istemiyorum, acaba güvenilir orijinal olmayan batarya değiştiren bir yer bilen var mı?
    İzmir tercihim.

Edit: Gsm iletişimde 100 TL, deneyen var mı?https://www.gsmiletisim.com/iphone-6-batarya-degisimi-fiyati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boardmarker -- 20 Ocak 2019; 1:20:22 >
  • Deji’den daha kaliteli ve uzun süre stabil çalıştığı söylenen Nohon marka batarya kullanan varsa tecrübelerini aktarabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.