Şimdi Ara

Apple Turkiye batarya değişimi 219₺ (Iphone 6 ve uzeri) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
33
Favori
89.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika'dan gelme iphone 6s plus pil değiştirme kampanyasına dahilmi?
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Bugun gittim boştu. 30dk sonra aldim telefonu. Garanti devam ediyor, para ödemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saldıray_TR

Bugun gittim boştu. 30dk sonra aldim telefonu. Garanti devam ediyor, para ödemedim.
    Hocam sana teşekkür ederim randevu olayını sen yazınca aradım randevu aldım . Randevusuz gidenlerin telefonunu 1.5-2 saatte veriyorlar . Ben randevu aldım deyince hem önden aldılar hemde teslimde öncelik tanıdılar . Ona rağmen 40dk da aldım . Şu an şarj oluyor ilk şarj gayet memnunum beta da %100 gözüküyor . Bende para vermeden değiştirdim . Baya bekleyen vardı ama . Benle birlikte verenler randevusuzlar yani sıra geldi mi diye sordular daha önünüzde 9 kişi var dedi kız . Randevu almanın faydası herkese tavsiye ederim. Ankamall gürgençler (Ankara)

• arkadaşlar ücret ödemeden garantiden değiştirebilir miyiz bataryayı aniden kapanma vs gibi ağır bi sorunu yokken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenderS -- 19 Ağustos 2018; 12:42:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenderS

arkadaşlar ücret ödemeden garantiden değiştirebilir miyiz bataryayı aniden kapanma vs gibi ağır bi sorunu yokken?
    Evet ben değiştirdim neden sorulmuyor gürgençler de

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Evet ben değiştirdim neden sorulmuyor gürgençler de

Alıntıları Göster
    direkt gidip batarya değiştirmek istiyorum mu dediniz hocam? sorun yokken değiştirmeye yanaşmazlar gibi geliyor bursadayım ben.
  • Halen bana apple diyor ya...

• quote:

direkt gidip batarya değiştirmek istiyorum mu dediniz hocam? sorun yokken değiştirmeye yanaşmazlar gibi geliyor bursadayım ben.

Alıntıları Göster
    Hocam sorunu olmayan 6 üzeri iPhone var mı ? Benim beta pil sağlığı %85 di . Günde 2 kere şarj ediyordum . Şimdi %100 oldu bakalım performansını göreceğiz . Gidince pil kapasitesinden memnun değilim dersen değiştiriyorlar . Gerçi benim dediğim ankamall gürgençler için geçerli mesela başarıyı aradım alıp servise yollayacağız test edecekler gerek görülürse değiştirilir dediler . Servisten servise değişiyor sanırım .

• FenderS kullanıcısına yanıt
    Şarjı çabuk bitiyor ısınıyor deyin. Garanti içinde değiştirmek zorundalar. 500 şarj olayı hikaye. En kötü tüketici hakem heyetinden alırsınız kararı. Koruparkta pupa var orada olur muhtemelen

• Jn-Snow kullanıcısına yanıt
    Anlarlar. Dışarıda yaptırılan retina ekran olmaz sanıım bir de. Ben olsam apple'da yaptırırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5S 409 TL yuh.

Apple Turkiye batarya değişimi 219₺ (Iphone 6 ve uzeri)

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

5S 409 TL yuh.

450 dedi Gürgençler 5s e

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    İnternette bu fiyat. Olabilir hocam.

• Akasya Apple Store’a, şu anda %82 görünen iPhone 7mi götürmeyi düşünüyorum. Randevu alacağım. Daha önce buraya giden oldu mu? Ücret talep ediyorlar mı, bir iki saatte veriyorlar mı? Cihazın garantisi mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

Şarjı çabuk bitiyor ısınıyor deyin. Garanti içinde değiştirmek zorundalar. 500 şarj olayı hikaye. En kötü tüketici hakem heyetinden alırsınız kararı. Koruparkta pupa var orada olur muhtemelen
    Garanti kapsamında olduğu halde 500 düngünün üzerinde olduğu için ücret talep edildi pupada. Bayramdan sonra Genpa’da şansımı deneyeceğim.

• ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Onlar da isterse ver thh ye geç. Sonuçtan haber verirsen bileğimiz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

Garanti kapsamında olduğu halde 500 düngünün üzerinde olduğu için ücret talep edildi pupada. Bayramdan sonra Genpa’da şansımı deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    Ne dediniz hocam sorun olarak?
  • Bu pil ömrüne betadan başka nasıl bakabiliriz? Bende iphone 7 var ios 10 da hala. Güncellemiyorum özellikle.

• quote:

Ne dediniz hocam sorun olarak?

Alıntıları Göster
    Şarjı çabuk bitiyor, pil seviyesi aniden yükselip aniden düşüyor, telefon kapanıp açılıyor demiştim.
    Malum yaz dönemi servise gitmeye pek fırsat bulamadığımdan götürmekte geciktim, pil sağlığı %51 şu an. Şarja takmadan çalışmıyor

10 ay daha garantisi var sözde ama bakalım Genpa ne diyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Bu pil ömrüne betadan başka nasıl bakabiliriz? Bende iphone 7 var ios 10 da hala. Güncellemiyorum özellikle.
    Apple desteği arayarak şarj döngünüze baktırabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.