Şimdi Ara

Apple Turkiye batarya değişimi 219₺ (Iphone 6 ve uzeri) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
33
Favori
89.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam cihazın batarya değişiminden önceede bozuk olduğunu iddia etmediler mi? Aslında kontrol edip almaları daha mantıklı olur insanı zan altında bırakabilirler çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Öyle bir durum olmadı çok şükür. İlk kendi telefon bataryasını değiştirdiler sonra hanımın telini alıp onunda bataryasını değiştirdiler aynı gün. Bozulduğunun farkına 2-3 saat sonra vardım zaten. Hemen hastane yanında bulunduklarından geri götürdüm. Her iki telefonun hem cam hemde arka koruyucularını da yenilemiştim o anda belki etkisi olmuştur. Pupadaki beyefendi de anlayışlı biriydi, kendisine ayrıca teşekkür ederim böyle muhabbetlerle uğraştırmadı beni. Bugün bilgilendirme yaptılar sanırım yeni cihaz göndereceklermiş bu iyi haber ama 10gündür hem mail hem de bebekten dolayı arayanlar konusunda çok sıkıntı yaşadım bu mağduriyeti göz önüne almışlardır sanırım. (tabi karar daha kesinleşmedi:)

• Hocam inşallah istediğini gibi br sonuç alırsınız. Bende pil degistiricem bu ay

• Bugun bende ankamallda değiştim yarım saate verdiler,kulaklıktan ses çok az geliyordu onu söledim yumuşak hamur kıvamında bişeyle kulaklığın tozunu temizledi ses süper oldu.

• Ben de iphone 6 mın bataryasını değiştirmeyi düşünüyorum. Normalde garantisi bitti. Telefonun şarj girişinde temazsızlık gibi bir problem oluyor. Bayaryayı 129 tl ye değiştirirken onu da söylesem ekstra ücret almadan yaparlar mı ne dersiniz?

• pil değişimi için akasya apple den randevu almak şart mı.
  • Kocaeli'de pil değişimi yaptıran var mı ? Nerede yaptırabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

Ben de iphone 6 mın bataryasını değiştirmeyi düşünüyorum. Normalde garantisi bitti. Telefonun şarj girişinde temazsızlık gibi bir problem oluyor. Bayaryayı 129 tl ye değiştirirken onu da söylesem ekstra ücret almadan yaparlar mı ne dersiniz?
    Temassızlık problemi için soketin olduğu yerin temiz olup olmadığını kontrol edin. Çoğu zaman cepte taşımayla ilişkili olarak soket içine toz ve pamukçuk birikimi olabiliyor. Bir kürdan Yardımıyla temizlemeyi deneyebilirsiniz.http://www.appleyetkiliservisleri.com/2017/08/iphone-sarj-soketi-temizleme.html?m=1

• Bu randevu alma olayını nasıl yapacağız,bir aydır saat 12 de alamıyorum,artık pes edecem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gürgençler Ankamall den memnun olan. Varmı ? 30 dk ya veririz diyor başarı Ankara ise 10 gün diyor başka yere yollanıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: casper1234

Temassızlık problemi için soketin olduğu yerin temiz olup olmadığını kontrol edin. Çoğu zaman cepte taşımayla ilişkili olarak soket içine toz ve pamukçuk birikimi olabiliyor. Bir kürdan Yardımıyla temizlemeyi deneyebilirsiniz.http://www.appleyetkiliservisleri.com/2017/08/iphone-sarj-soketi-temizleme.html?m=1

Alıntıları Göster
    Tavsiyeniz işe yaradı. Teşekkür ederim.

• exe2000 kullanıcısına yanıt
    Yaramasına sevindim 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Şimdi kafamdaki soru işaretinin net olarak berraklaşması için soruyorum:

ABD'den aldığım iPhone 8'in bataryasını yıl sonuna doğru ücreli olarak değiştirme hakkına sahip miyim Apple Store'da? Benimle benzer durumda yani ABD'den alıp değişim yaptıran bir arkadaş varsa yorum yaparsa çok sevinirim.
    Ben de bunu merak ediyorum, bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    5S için kimden batarya değiştireceğiz hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adana da en hızlı sürede teslim eden neresi var ?
  • Arkadaşlar marmara parktaki troy falan değişim yapıyor mu aynı fiyata?

• 300’e cikar batarya degisim fiyati bikac gun icinde..Niyeti olanlar elini cabuk tutsun bence

• Yurtdışından gelen telefonların batarya değişimi için götürürken pasaportuna kayıtlı kişi olmak zorunda mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisi olan tüm iphone 6 ve üzeri cihazlar yıl sonuna kadar ücretsiz pil değişimi yapabilirler, para alma gibi bir durum olmaz
  • konyada değiştiren var mı? nerede yaptırdı? ne kadar sürede veriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.