Şimdi Ara

Apple tarihin ilk 'trilyon dolarlık' şirketi olma yolunda (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
9.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne apple a nede apple alanlara karşı değilim. Turkiyede apple alınmasına karsiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar ülke olsa G20 arasına girecekler
  • yok aga seviyorum ben apple ı.kim nederse desin.adamlar zeki cidden.harbi harbi düşünüyolar.vede yapıyolar.satış teknikleri desen apayrı bi zekilik.takdir edilecek bi başarı bence
  • ipod touch 1. nesil cihazım var sayın elmacı avukatlar cevap verebilirmi destek nerde ? version nerde ? uygulamalar nerde ? ben bu cihaza para veripte almadım ama nerde destek cevaplayın hadi ? iphonecileri neden sevmezler android ciler biliyormusunuz arkadaşlar en son çıkan cihazlarla karşılaştırıp eline almadan atıp tutup sallayanlar yüzünden adam telefon çıkarmış 41 mp teoride yazılımla veya gerçek neyse birşekilde teknoloji ama çıkıpta benim iphonem 8 mp daha kaliteli diyen ezikler olduğu için xperia s ile karşılaştıran mallar olduğu için çıkıpta diyemiyor sene 2012 görüntülü görüşme yok özgür değilsin veri alış verişi için beni bağlıyor i tunes denen zırvalığa karşı telefone bişi gönderip alamazsın cevap virüs bulaşır bu kadarmı olur ya stabilitesi gider vs. vs. vs. zırvalıkları benim gerçek anlamda cihazını kullanmasını bilen + ve - lerini kabullenen kullanıcılara hiçbir sözüm olamaz ama çıkıpta ölümüne yannışta olsa savunan eziklere sözlerim....

• quote:

Orijinalden alıntı: Noldor Warrior

Ne apple a nede apple alanlara karşı değilim. Turkiyede apple alınmasına karsiyim.

Aynen Turkiye'den alinmasini bende sacma buluyorum. Yurt disinda 1000 lira ulkemizde 2500 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ipod touch 1. nesil cihazım var sayın elmacı avukatlar cevap verebilirmi destek nerde ? version nerde ? uygulamalar nerde ? ben bu cihaza para veripte almadım ama nerde destek cevaplayın hadi ? iphonecileri neden sevmezler android ciler biliyormusunuz arkadaşlar en son çıkan cihazlarla karşılaştırıp eline almadan atıp tutup sallayanlar yüzünden adam telefon çıkarmış 41 mp teoride yazılımla veya gerçek neyse birşekilde teknoloji ama çıkıpta benim iphonem 8 mp daha kaliteli diyen ezikler olduğu için xperia s ile karşılaştıran mallar olduğu için çıkıpta diyemiyor sene 2012 görüntülü görüşme yok özgür değilsin veri alış verişi için beni bağlıyor i tunes denen zırvalığa karşı telefone bişi gönderip alamazsın cevap virüs bulaşır bu kadarmı olur ya stabilitesi gider vs. vs. vs. zırvalıkları benim gerçek anlamda cihazını kullanmasını bilen + ve - lerini kabullenen kullanıcılara hiçbir sözüm olamaz ama çıkıpta ölümüne yannışta olsa savunan eziklere sözlerim....

Bastan asagi kolpa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple

Değerime değer katıyorum

Azcikta cihaza bisey kat
  • uuuu... çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu taam mı? şimdi meselam pattent olayını çog garıştırdılar.ha aralarında bi farg galdı o farglan çog güzel oldu... meselam hergesin fikrine gimse garışamaz,ha nasıl garışamaz? ben android gullanirim,bu bayan trend pesinde goşar,digeri işimi gorsunde yiter der !!! ha heçkimse kimseye garışmaya bi haggı yog, gapitalism bidir... ha apple trilyon dolarlık şirket olabilir amma lakin ki öyle değildir... eyvallamam bu gaddar hadi hayırlı işler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simaros

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO Adamlar çalıp çırpmıyor ki oturup düşünüyorlar, ortaya dokunmatik telefon atıyorlar ortaya tablet atıyorlar , cebinizde dokunmatik telefon varsa veya çantanızda tabletiniz varsa ; apple i kötülemeden önce bir daha düşünmenizi tavsiye ederim.
    Ha-ha. Çok komik. İlk dokunmatik telefonum; http://www.gsmarena.com/ericsson_r380-195.php Gözden kaçıranlar için; Announced 2000

önemli olan ilki yapmak değil önemli olan başarılı olan ilki yapmak.

r380, smartphone, bir devrimdi. belki de iphone'dan daha büyük bir devrim. o telefon olmasaydı belki de dokunmatik ekran teknolojisi şu ankinden daha geride olacaktı.

• balon gibi şişiriyolar şirketi patlamasın bari mortgage gibi..
  • Apple ürünlerini kullanandan cok kullanmayanlar sikayet ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Adamlar çalıp çırpmıyor ki oturup düşünüyorlar, ortaya dokunmatik telefon atıyorlar ortaya tablet atıyorlar , cebinizde dokunmatik telefon varsa veya çantanızda tabletiniz varsa ; apple i kötülemeden önce bir daha düşünmenizi tavsiye ederim.

Aynen, orda sıkıntı yok zaten ora cepte dokunmatik telefonlar ve tabletler bu seviyeye geldi ise apple öncülüğü ve rekabeti sayesinde. Apple'ın değerini düşüren gittikçe bozulan kullanıcı kitlesi, yada daha doğrusu apple ürünlerine sahip olmanın kendilerine bi ayrıcalık ve statü kazandırdığına inan kullanıcı kitlesi diyelim. Ben android kullanıcısıyım, bir kere apple ürün ve işletim sistemini kötülemedim şu forumda. Ama çevrede öyle insanlar var ki, bir ürününü de alasım gelmiyor :/

Papaza kızıp oruç bozulmaz hocam..Bu ülkede maalesef "pahalı iyidir..pahalıya sahip olan elit kişidir" psikolojisi mevcut..Otomobilde de bu böyle bilişimde de başka konularda da..

Apple birçok yeniliğin,birçok teknoloji ve ürünün fikir babası,yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi çalıp çırpmıyorlar ya..Oturup düşünüp tasarlayıp yapıyorlar..Tıpkı Samsung gibi ve hatta tıpkı Kore'liler gibi..1960'larda gidip kurtardığımız Kore şimdi bize ve dünyaya teknoloji satıyor,bilişimde de askeri teknolojilerde de..Aynı şey 2. dünya savaşında 2 atom bombası yiyipte 50 senede dünya devi olan Japaonlar içinde geçerli..

Hayatı kolaylaştırdığı sürece ve almaya gücümüz yettiği sürece herkes beğendiğini seçer alır..Ama Android ama IOS farketmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phaldor -- 10 Nisan 2012; 1:56:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ipod touch 1. nesil cihazım var sayın elmacı avukatlar cevap verebilirmi destek nerde ? version nerde ? uygulamalar nerde ? ben bu cihaza para veripte almadım ama nerde destek cevaplayın hadi ? iphonecileri neden sevmezler android ciler biliyormusunuz arkadaşlar en son çıkan cihazlarla karşılaştırıp eline almadan atıp tutup sallayanlar yüzünden adam telefon çıkarmış 41 mp teoride yazılımla veya gerçek neyse birşekilde teknoloji ama çıkıpta benim iphonem 8 mp daha kaliteli diyen ezikler olduğu için xperia s ile karşılaştıran mallar olduğu için çıkıpta diyemiyor sene 2012 görüntülü görüşme yok özgür değilsin veri alış verişi için beni bağlıyor i tunes denen zırvalığa karşı telefone bişi gönderip alamazsın cevap virüs bulaşır bu kadarmı olur ya stabilitesi gider vs. vs. vs. zırvalıkları benim gerçek anlamda cihazını kullanmasını bilen + ve - lerini kabullenen kullanıcılara hiçbir sözüm olamaz ama çıkıpta ölümüne yannışta olsa savunan eziklere sözlerim....

Cahil cahil konusmussun arkadas. Steve Jobs'un daha misyonunu bilmeden konusuyorsunuz ya bu kadar mi cahillik olur diyerek sasiriyorum. Jobs'un misyonu herkesin apple urunlerini kullacagi bir ekosistem olusturmak. Senin o '' Yok beni itunes'i bagliyor da banane ben ozgur olmak istiyorum'' tavrin bu misyona ters. İtunes sadece bir araci. Her urunun birbiri ile baglantisi var. Bunu algilayamacak insanlarin b.k atmasina sinir oluyorum bende. Ozgur olmak istiyorsan birak telefonu teknolojiyi vur kendini yollara daglara. Bu derece mukemmelliyetci bir adam hata yapma oranini en aza indirecektir dogal olarak. İphone 4 tasarimcilar tarafindan onlarca kez yeniden tasarlandi sirf Jobs begenmedi diye.

Hayatin boyunca ayni urunu mu kullanmayi istiyorsun anlamadim ki ? Sanki S2 alsan olene kadar kullanacaksin ha. Onun inanilmaz bir destegi var ya hani sonsuz.

• Steve Jobsun olumunu cok iyi kullanip satislari %50 filan artirdilar. Reklamin boylesi
  • Kardeşim almışsın sen de 6 yıl öncesinin cihazını hala destek bekliyorsun. Onunda bi donanımı var, yoksa iOS iPod 1. nesil içinde gelir yani. Bunun mantığı basittir. Adamlar üşenip "aman yav 1. nesili es geçelim" demezler yani. Fakat bunlar satış politikası bi taraftan bakarsan. Nasıl dersen, iPhone 2G değilde 3G'ye iOS 5 yükleyenler var, fakat destek yok resmi olarak.
  • Bu şirketi sevin yada nefret edin orası size kalmış ama bu başarısı için alkışı ciddi anlamda hak ediyor.
  • koskoca coca cola pepsi olamadida bu salak apple trilyon dolarlik olacak peeeeh be at yalanlari at yalan atmak bedava apple fanboy...
  • tebrik ederim adamları

ve ne bu çekişme anlamadım gitti,herkes beğendigini alır arkadaş ?

mecburiyetten yurt dışıyla daha rahat görüşmek için bir blackberry aldım keyfim yerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wol4onak

Steve Jobsun olumunu cok iyi kullanip satislari %50 filan artirdilar. Reklamin boylesi

Ne yaptilar mesela?

• Ufacık şeyleri Yapılmamış gibi gösterek satmasını çok iyi biliyor. Reklamda bir numaralar Tabi internet dünyasınında "siteye hit çekmek" uğruna apple'ın "a" sı geçse haber yapmalarının olduğuna inanıyorum. Telefonu hiç beğenmiyen biri bile bi zamandan sonra neymiş bu ya herkez methediyor diyerek tercihini apple yönünde kullanıyor. Şahsen ben bile almayı düşünüyorum. Adamlar Resmen beyin yıkıyor :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.