Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Apple tarihin ilk 'trilyon dolarlık' şirketi olma yolunda

134
Cevap
2
Favori
8.769
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apple tarihin ilk 'trilyon dolarlık' şirketi olma yolunda
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      770 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:11:42
      quote:

Orijinalden alıntı: MERCURY2000

Şu ana kadar kullandığım hiçbir Apple ürünü beni yarı yolda bırakmadı ve iyikide almışım dedirtti. Bir kere Apple kullanmaya başlayınca vazgeçemedim. Tasarımı, arayüzü gayet sade ve akıcı, kullanımı rahat, dayanıklı. Ürünlerine uzun süre destek veriyor. Bugün 3GS bile İOS 5 güncellemesini aldı. Güncellemeler probleminiz yapılıyor. Androidde ICS tanıtıldı, ortalıkta yaz için Jelly bean dedikoduları dolaşıyor ama kaç tane ICS güncellemesi alan cihaz var. Donanımı, ram vs yetersiz denilerek güncelleme getirilmeyen bir sürü cihaz var. Bunlar kişisel düşüncelerim bir başkası farklı düşünebilir.

Orta tek model tek isletim sistemi var androidde ise surusuyle model var iphone 2000+ tllik telefon esdeger sgs2 ise 1500 tl ve her guncellemeyi aldi donanimi yettigi icin ama sen gidip 500 tllik androidli telefon almiyor demen sacma cunku zaten donanimi dusuk ama applein 500 tllik telefonu mu var ? Esdeger androidli telefonlar aliyor ama millet 2000 tllik telefonla 500 tllik android cihazi karsilastirip deli ediyor...

Not:suan bu mesaji ipod touch 4 ten atiyorum yani android fanligim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ernesto Che Guevara

• Yarbay
      3962 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:20:25
      Apple'i Apple yapan yazilim ve pazarlamada ki izlemis olduklari dogru stratejidir.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      628 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:23:38
      Kim ne derse desin Apple
      09 Nisan 2012 16:52:38
      quote:

Orijinalden alıntı: slychs

Bizim türkiyedeki apple fanlarının hepsi iphone dan dolayı fanboy.Ama bilmezlerki bunun mac i var varda var.
      Apple da tek sevmediğim ürün iphone dur bi kere ekranı çok küçük okadar para veriyoruz internette dolaşmak zevk vermiyor yazıları göremiyorum o küçük ekranda telefona film yüklesek oda olmuyor fp desen zaten yok.Ozaman siz napıyorsunuz bu telefonla çok merak ediyorum.

Bence sen hiç iphone görmemişsin, hayırlı traşlar :)

|
      |
      884 Mesaj
      09 Nisan 2012 16:55:48
      Dünyanın %99 Apple kullansada bu tartışma bitmez,sevilmesede girdiği her alanda lider.yapacak bişey yok..

|
      |
      09 Nisan 2012 16:57:08
      Şu iPhone'un ekranını büyütse bir de ..
      |
      |
      09 Nisan 2012 16:58:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Haşin Erkek

quote:

Orijinalden alıntı: MERCURY2000Şu ana kadar kullandığım hiçbir Apple ürünü beni yarı yolda bırakmadı ve iyikide almışım dedirtti. Bir kere Apple kullanmaya başlayınca vazgeçemedim. Tasarımı, arayüzü gayet sade ve akıcı, kullanımı rahat, dayanıklı. Ürünlerine uzun süre destek veriyor. Bugün 3GS bile İOS 5 güncellemesini aldı. Güncellemeler probleminiz yapılıyor. Androidde ICS tanıtıldı, ortalıkta yaz için Jelly bean dedikoduları dolaşıyor ama kaç tane ICS güncellemesi alan cihaz var. Donanımı, ram vs yetersiz denilerek güncelleme getirilmeyen bir sürü cihaz var. Bunlar kişisel düşüncelerim bir başkası farklı düşünebilir.
      Orta tek model tek isletim sistemi var androidde ise surusuyle model var iphone 2000+ tllik telefon esdeger sgs2 ise 1500 tl ve her guncellemeyi aldi donanimi yettigi icin ama sen gidip 500 tllik androidli telefon almiyor demen sacma cunku zaten donanimi dusuk ama applein 500 tllik telefonu mu var ? Esdeger androidli telefonlar aliyor ama millet 2000 tllik telefonla 500 tllik android cihazi karsilastirip deli ediyor... Not:suan bu mesaji ipod touch 4 ten atiyorum yani android fanligim yok

Samsung milyonlarca Galaxy S sattı ama bugün geliyor bu cihazın donanımı yetersiz biz biz buna value pack adında bir güncelleme çıkartıcaz bu 4.0ın bazı özelliklerini içeriyor diyor. Bu telefon ne zaman tanıtıldı peki 2010 yılında. 3GS 2009 yılında tanıtıldı yıl 2012 oldu hala sorunsuz güncelleme alabiliyor.
      Ben burda 400-500 liralık android telefonlardan bahsetmiyorum. 4 yıllık hangi üst model android telefon güncelleme alıyor?

• Yarbay
      2787 Mesaj
      09 Nisan 2012 17:00:59
      quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Adamlar çalıp çırpmıyor ki oturup düşünüyorlar, ortaya dokunmatik telefon atıyorlar ortaya tablet atıyorlar , cebinizde dokunmatik telefon varsa veya çantanızda tabletiniz varsa ; apple i kötülemeden önce bir daha düşünmenizi tavsiye ederim.

Ha-ha. Çok komik. İlk dokunmatik telefonum;

http://www.gsmarena.com/ericsson_r380-195.php

Gözden kaçıranlar için; Announced 2000

Basmatik la onlar..bende de vardi palm vx :))

|
      |

• Yüzbaşı
      772 Mesaj
      09 Nisan 2012 17:03:04
      iPhone alabilecek parasi olmayanlar gelipte apple'a laf atiyor.

Apple cihazlarinin fiyati amerikadaki gibi olsa hemen herkes alir apple cihazlarini kimse kacirmaz.

Turkiyede fiyatin bu kadar yuksek olmasi da Apple'dan kaynakli degil vergilerden.

09 Nisan 2012 17:09:05
      millet böbreğini satıp Apple ürünü alıyor

gayet normal bu paralar
      |
      |
      09 Nisan 2012 17:24:22
      quote:

Orijinalden alıntı: cihansevencan

quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

catlasin fandrozortlar...

Tası tarağı bağı bahçeyi evi arabayı ne varsa sat git apple a yatır ki iyice mors olsunlar insan yüzüne çıkammasınlar..

seni neden bu kadar ilgilendiriyor? istersem alirim istemezsem almam, senin cebinden mi cikacak parasi?
      09 Nisan 2012 17:33:05
      Apple ürünü alabilirim ama kullanıcılarına benzemekten korkuyorum.
      |
      |
      09 Nisan 2012 17:58:42
      quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO Adamlar çalıp çırpmıyor ki oturup düşünüyorlar, ortaya dokunmatik telefon atıyorlar ortaya tablet atıyorlar , cebinizde dokunmatik telefon varsa veya çantanızda tabletiniz varsa ; apple i kötülemeden önce bir daha düşünmenizi tavsiye ederim.
      Ha-ha. Çok komik. İlk dokunmatik telefonum; http://www.gsmarena.com/ericsson_r380-195.php Gözden kaçıranlar için; Announced 2000

önemli olan ilki yapmak değil önemli olan başarılı olan ilki yapmak.

• Yüzbaşı
      633 Mesaj
      09 Nisan 2012 18:16:05
      quote:

Orijinalden alıntı: MERCURY2000

quote:

Orijinalden alıntı: Haşin Erkek

quote:

Orijinalden alıntı: MERCURY2000Şu ana kadar kullandığım hiçbir Apple ürünü beni yarı yolda bırakmadı ve iyikide almışım dedirtti. Bir kere Apple kullanmaya başlayınca vazgeçemedim. Tasarımı, arayüzü gayet sade ve akıcı, kullanımı rahat, dayanıklı. Ürünlerine uzun süre destek veriyor. Bugün 3GS bile İOS 5 güncellemesini aldı. Güncellemeler probleminiz yapılıyor. Androidde ICS tanıtıldı, ortalıkta yaz için Jelly bean dedikoduları dolaşıyor ama kaç tane ICS güncellemesi alan cihaz var. Donanımı, ram vs yetersiz denilerek güncelleme getirilmeyen bir sürü cihaz var. Bunlar kişisel düşüncelerim bir başkası farklı düşünebilir.
      Orta tek model tek isletim sistemi var androidde ise surusuyle model var iphone 2000+ tllik telefon esdeger sgs2 ise 1500 tl ve her guncellemeyi aldi donanimi yettigi icin ama sen gidip 500 tllik androidli telefon almiyor demen sacma cunku zaten donanimi dusuk ama applein 500 tllik telefonu mu var ? Esdeger androidli telefonlar aliyor ama millet 2000 tllik telefonla 500 tllik android cihazi karsilastirip deli ediyor... Not:suan bu mesaji ipod touch 4 ten atiyorum yani android fanligim yok

Samsung milyonlarca Galaxy S sattı ama bugün geliyor bu cihazın donanımı yetersiz biz biz buna value pack adında bir güncelleme çıkartıcaz bu 4.0ın bazı özelliklerini içeriyor diyor. Bu telefon ne zaman tanıtıldı peki 2010 yılında. 3GS 2009 yılında tanıtıldı yıl 2012 oldu hala sorunsuz güncelleme alabiliyor.
      Ben burda 400-500 liralık android telefonlardan bahsetmiyorum. 4 yıllık hangi üst model android telefon güncelleme alıyor?

Sorunsuz guncelleme aliyor?
      Hmm ok.

• Yarbay
      4367 Mesaj
      09 Nisan 2012 18:16:54
      Türkiye de gençlerin büyük bir çoğunluğu Apple ürünlerini gösteriş ve hava atmak olarak alıp kullanıyor. 2000 tl küsür verip aldıkları telefonda facebook, twitter, sms, konuşma, fotoğraf çekme ve whatsapp haricinde bir şey yapmayan birçok tanıdığım var. Bu markanın onlara bir statü kazandırdığını sanıyorlar.

Apple bu konuda öyle bir başarılı adım atmış ki insanları böyle düşündürüp onlara ürünlerini satabilmiş, tebrik etmek gerek gerçekten.
      |
      |

Lenovo Y500 SLI
    • Çavuş
      71 Mesaj
      09 Nisan 2012 18:28:35
      herkeste oldugu halde demode olmayan urun pazarlama ve stil basarisidir bence apple da bu markalardan biri zamaninda 6600 nasil yeni bir cag actiysa iphone ilede apple bunu yakaladi ve devam ettiriyor ama bu ne kadar devam eder bilinmez

|
      |
      09 Nisan 2012 18:29:50
      Çok güldüm, birisi yahudi lobisi bile demiş... He ya, yahudiler insanlara silah zoruyla telefon dağıtıyor. Milyonlarca iPhone alıp Gazze'de dağıtmışlar. Böylece bütün Filistin halkını iPhone'umu bul özelliği sayesinde izleyebiliyorlarmış....
      Allah'ım sana geliyorum!

Hep merak ederim, biz neden başarılı firmaları taşlarız(bir önceki hedefimiz MS idi) diye. Yetinmeyiz, ürünlerini çöp, tercih edenleri salak ilan ederiz? Eski Apple'cıları anlarım, onlar için elma ürünü kullanmak statü sembolüydü, şimdi herkesin elinde var... O sebepten hoşlanmazlar. Peki ya yeni nesil? Sanki Google kanatsız günahsız melek, Apple iblis. İkiside aynı ...un soyu, al birini vur ötekine! Cidden anlamıyorum.

Konu ile ilgili şahsi görüşüm; piyasa değeri dedikleri şey şişirilmiş bir balondur. Evet en değerli teknoloji firması ama o hisse değeri gerçekten inanılmaz fazla.
      |
      |

• Binbaşı
      1388 Mesaj
      09 Nisan 2012 18:37:31
      Ulan anlamiyorum bu nasil bir fanliktir. Bugune kadar tum sirketler siemens den panasonic e kadar batarya olsun ekran olsun muzik olsun bi katkida bulundular ama kimse bu muhtesem o bu su demedi. Apple yoktan birsey yaratmadi. Varolan teknolojiyi birlestirdi ve reklam yapti. Ben apple in rekabette olmasindan dolayi memnunum ama bu kadar fanliga gerek yok.

|
      |
      09 Nisan 2012 18:42:35
      yahudi şirketi normal

bağımlı hale getirirler
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      09 Nisan 2012 18:42:50
      Kim ne derse desin Windows Mobile

sazan bombacılığı.avi
      |
      |

Red Wedding - Robb Stark'ın Ölümü

Sonra Tywin ve Joffrey!!!
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,349
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.