Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anoktacan

Bir sonraki haftaya mı

Bugun randevu alsaniz 5-6 ekimde gidebilirsiniz

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Bugün randevu alabilirse çok büyük ihtimal 8 Ekim'e randevu alabilir erken alması büyük şans olur ama akşam onun için bakacağım.

• Ya benim garanti 6 ekimde bitiyo yok mu daha önce olan bir arkadasn 7 ekimde varmıs onu alayım ben değişelim

• quote:

Ya benim garanti 6 ekimde bitiyo yok mu daha önce olan bir arkadasn 7 ekimde varmıs onu alayım ben değişelim

Apple i arayin 3 ay uzatiyorlar

• Nasıl yani

• 8 ekimi gördüm alamadım hata verdi
  • anoktacan A kullanıcısına yanıt
    Senin randevu hazır merak etme hem de yarına.

• Forum için randevu aldım arkadaşlar ihtiyacı olanlar iletişime geçsin lütfen.

Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 2 Ekim 2014; 1:21:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Forum için randevu aldım arkadaşlar ihtiyacı olanlar iletişime geçsin lütfen.

Bundan birkaç gün önce dolandırıldım birine halada elini kolunu sallayarak geziyor birde Akid Turk gibi insanlar var karşılıksız olarak gecenin bu saatinde insanlara fayda sağlıyor yardım ediyor. Ne diyim ki Allah senden razı olsun senin gibi insanlar lazım bu topraklara bu insanlara çok teşekkür ediyorum hocam.
  • anoktacan A kullanıcısına yanıt
    Allah cümlemizden razı olsun hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Forum için randevu aldım arkadaşlar ihtiyacı olanlar iletişime geçsin lütfen.

Bundan birkaç gün önce dolandırıldım birine halada elini kolunu sallayarak geziyor birde Akid Turk gibi insanlar var karşılıksız olarak gecenin bu saatinde insanlara fayda sağlıyor yardım ediyor. Ne diyim ki Allah senden razı olsun senin gibi insanlar lazım bu topraklara bu insanlara çok teşekkür ediyorum hocam.

hocam para ile randevu mu alınır ?
    burada takipte kalın alabildiğimiz randevuları dağıtıyoruz
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Başka bir sebepten olmuştur büyük ihtimal bundan dolayı değil.

• Dolandırıcılık farklı durumdu hocam ona içim yazıyor hala da ondan:) Hepinizin Allah gönlünün muradını versin valla büyük dua alıyorsunuz bu ciddi bi durum gerçekten çok sıkıntı

• anelka39 kullanıcısına yanıt
    Sadece telefonu alıp farklı bir kutuda sıfır telefon getiriyorlar. Yanında telefonu kutudan çıkarıp, sim i takıyorlar ve sana veriyorlar. Şarz vs. vermiyorlar. O yüzden bir şey götürmene gerek yok. Sadece garanti ile ilgili problem olursa faturası varsa onu götürsen faydası olur. Ben de faturaya da gerek görmediler.
  • Kardesim banada randevu ayarladi sagolsun bayram sonu bizde gidicez apple store a

• Saolsun banada bir Randevu Verdi kendisine bir kez daha Buradan Tesekkur etmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: makforever

Sadece telefonu alıp farklı bir kutuda sıfır telefon getiriyorlar. Yanında telefonu kutudan çıkarıp, sim i takıyorlar ve sana veriyorlar. Şarz vs. vermiyorlar. O yüzden bir şey götürmene gerek yok. Sadece garanti ile ilgili problem olursa faturası varsa onu götürsen faydası olur. Ben de faturaya da gerek görmediler.

Anladim hocam Tesekkurler soyle bir durum var Eger telefonumu degistirirlerse yüksek ihtimal ios 8 yüklü Gelir

• anelka39 kullanıcısına yanıt
    Yok abi. 7 yüklü geliyor. Ama sen giderken 8 yüklü değilse yükle. Test için 8 gerekiyor. Boşuna bekleme yükleme için orada.

• makforever M kullanıcısına yanıt
    Ona gerek yok hocam o sadece formalite ios 8 yüklemeyin boşuna.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.