Şimdi Ara

Apple Store Hesabı'na Sanal Kart Tanımlama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Apple Store hesabımı ilk başta kredi kartı tanımlamadan açmıştım ve bugüne kadar sadece free uygulamaları sorunsuzca yükleyebiliyordum. Ancak şimdi bazı ufak tefek uygulamaları ücretini ödeyerek satın almak istiyorum. Bunun için de garanti paracard'ıma bağlı sanal bir hesap oluşturmak istiyorum ancak bir yerde okuduğum kadarıyla kredi kartı tanımladıktan sonra hesapta limit olmadığında free olan uygulamaları da indiremiyormuşuz. Merak ettiğim şey kredi kartı tanımladıktan sonra istediğimiz uygulamaları yükleyip tekrar kredi kartını none olarak seçebiliyormuyuz? Bu konuda kullandığınız yöntemleri yazarsanız sevinirim.. Teşekkür Ederim

• Satin alirken kredi kartinda yeteri kadar paran olsun satin alma islemi bittikten sonra none yapabilirsin. Ama istersen emin olmak icin parayi karttan cektikleri zaman mail atiyorlar none yapmak icin o maili bekle. 2 gun icinde geliyor mail.
  • Çok teşekkür ederim buna çok sevindim. 4.3.5 sürümünü yükledikten sonra deneyeceğim Saygılarımı sunuyorum
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.