Şimdi Ara

APPLE STORE'DAN ALDIĞIM TELEFON YAMUK GELDİ. *** VİDEO EKLENDİ *** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AppleStore Açılmadan Online Yolu İle Almak Gerçekten Büyük Cesaret. İyiki İptal Ettim Siparişi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bir kısmetsizlik var. parayı 2 defa çektiler hala iade etmediler. telefon geldi yamuk çıktı bu nedir arkadaş. fiziki apple store açılana kadar beklerim
  • Oynamasının sebebi kamera çıkıntısı olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Oynamasının sebebi kamera çıkıntısı olmasın

iyi tespit hocam
    4 te denedim aynısı var gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Oynamasının sebebi kamera çıkıntısı olmasın

iyi tespit hocam
    4 te denedim aynısı var gibi

Tamam sıkıntı yok ozaman. Kamera çıkıntısından dolayı biraz eğim oluyor olay o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s kullanan arkadaşlarda teyid edebilirse iyi olur
    kamera çıkıntısından kaynaklımı diye
  • hayır değil. arkadaşlar. arkaya karbon fiberde yapışıktı öylede denedim yine oynuyor
  • ayrıca kamera çıkıntısı yok iphone 5ste kontrol ettim arka taraf dümdüz
  • Gönderin değişsinler
  • kapsız denediniz mi peki ?
  • Hocam eğer acele telefon ihtiyacınız yoksa değiştirseniz daha iyi olabilir.Gerci sorun etmiyorsanız kalsa da olur öyle çok büyük bir problem gibi gözükmüyor.Birde hocam yanları kapladiginiz siyah band nedir?Telefin i5 gibi gözüküyor çok şık durmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

benimki yamuk çıktı ne yapmamı öneriyorsunuz arıza kaydı verip değişim mi talep edeyim? yada bekleyeyim fiziki store açılınca mı götüreyim?

Apple musteri hizmetlerini arayin. Durumu anlatin sifirini yollasinlar. Ama soyle bir durum var sifirini yollamalari 2 3 haftayi bulabilir

Aynen biraz uzun sürebilir yenisini yollamaları stok sıkıntısı var .
  • Çok para verilerek alınan cihazlar bunlar. Bu yüzden iade yapmanız lazım bir an önce.
  • @brkbrktgl kılıfsız, kapsız her türlü denedim.

@FlechaVeloz @Recharged para iade işlemi başlattım arkadaşlar fiziki store açılana kadar bekleyeceğim.

@TheTurkAdam07 yanları ve arkayı kaplaması için aldığım kaplamada aşağıdaki

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-5s-karbon-kaplama-bodyguardz-armor-95572772?urvid=5848064

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Bence hemen iade edin 7 günlük cayma hakkınız dolmadan

Normalde 7 gün , Apple Store'de 14 gün. Bence hiç uğraşmayın servise falan yollamayın , direk iade isteyin. Geçmiş olsun bu arada.

• Apple Storeda hikaye garanti gennpa telpa tele service brightstar Vs. Birde artık şu haberide iyi okuyunhttp://m.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2013/11/09/apple-storelarda-artik-iphonelar-tamir-edilecek

• @Since1903 memnun kalmadım diye iade edeceğim cuma günü almıştım. problem çıkaracaklarını sanmıyorum.

@CoMMaNDeRCX artık kalıp şeklinde tek parça üretimmiş sanırım bunun için bu şekilde üretime geçmiş olabilirler.

iphone 5s kullananlar bence bir kontrol etsinler. işyerindeyken sinir olmuştum parmağını dokundurup açmaya çalışıyorum oynuyor alet, sinir bozucuydu.
  • Cengiz Elektronik kullanıcısına yanıt
    Apple bunu duyarsa gerçekten üzülür.. Sen şimdi protestomu ediyorsun, apple'dan almayacağım, operatörler iyidir mi diyosun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dipsomaniac

quote:

merhaba arkadaşlar,

Benim telefonda yamulma var 1 mm kadar. özellikle düz zemine koyup sağ alt taraftan basınca oynuyor. Her yüzeyde denedim aynı sağ alt köşeden üstten bastırınca telefon oynuyor iphone 4'ü deniyorum milim oynamıyor.

Sizden ricam sizde kontrol eder misiniz? Düz bir zemine koyup köşelerden bastırınca telefon yerinden oynuyor mu?

Hocam az önce sizin için benimkini kontrol ettim kameradan vs kaynaklı herhangi bir bosluk yok yani yamuk degil hem duz zeminde hem duvarda denedim.

Değiştirmeye çalışın.

çok teşekkürler hocam bir problem olduğu kesindi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dipsomaniac

quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

beklerim farketmez ama gelecek olanda problem olmayacağının garantisi olacak mı ki? bu nasıl bir şanstır anlamadım

Apple iyi yani servis vs diye ugrastrmz. Urun annda degstrlr. Eger magaza acik olsaydi zorlu avm de aninda sorgusuz sualsiz degisim olurdu. Gonderdikleri urun tekrar yamuksa yine degstrrler. Tabi ust ust 2 kere yamuk cikmasi sanssizlikla alakali bir durum

Size bir bilgi vereyim Apple'ı gözünüzde çok büyütmeyin, en iyi servisleri ABD de.

Hong Kongta yamuk bir telefonu değiştirmediklerini biliyorum. Dünyanın en büyük Apple Storelarından 3 tane olmasına ragmen hemde.

Kozmetik hasarları değiştirmiyorlar.

Arkadasa yardmci olmak icin yazdm. 14 gun icinde kosulsuz degistrme para iade hakki var. Ortada ayipli urun satilmis degistirmek zorunda. Bu apple keyfine kalmis bise degil. Ayrica hong kongtakini niye degstrmemis vs bilemem. Apple suan en iyi musteri memnuniyetini saglayan firma oldugu bir gercek. En kotusunu dusunelim turkcell genpa teleservis vs den iyi oldugu kesin. Ayrica gozumdede apple firmasini buyutmus degilim. Dunyadaki cogu insan gibi appleda hayranligim yok. Sadece takdir ettgm noktalari var hepsi bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.