Şimdi Ara

Apple Store'a verdiğim arızalı cihaz için cuma gelin alın dediler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah 10da randevum yoktu orada sıraya girdim randevu verdiler . Öğle 3 de gelin dediler eve gittim saat 3 oldu oradaydım telefonumu gosterdim ekran degisecek cuma saat 14:30 dan sonra alırsınız dediler . Bana musterı hızmetlerı bugun yapılır veya en kötü yarın alırsınız demişti. 5 gün sonra gelin alın ne demek abi . Servis kalitesi yavaş yavaş Samsunga dönüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple store tecrübelerini anlatan arkadaşların yazılarından anlaşılan sesini çıkartana hakkını arayana başka davranıyorlar , her denileni sorgusuz kabul edene başka.

Kişiye göre muamele yapılıyor kısacası ve tabi sizinle ilgilenen kişilerde etken olabiliyor birçok şeyde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen. Bende cuma günü hoperlör arızasından verdim telefonu. Bana da çarşamba gel dediler.
    2 saatte ekran değiştiğiniz günlere ne oldu dedim hatta cihaz değişimi yaptığınızı da biliyoruz dedim ama sallamadı beni genius hanım.

Sanırım bunların arasında iyileri de var işi yokuşa süreleri de var.
    Hangisine denk geldiğiniz bağlı.

Ama anket mailine cevapta memnuniyetsizliğimi belirttim. Bakalım ne olacak.

• tuhaf sizi cumaya kadar nasıl bekletirler. derhal savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun.

• Ekran değişimi için geçen haftalarda sabah 11'de verdiğim cihazı akşam teslim edemeyiz deyince kabul etmedim saat 21.30'da burada olacağım hanımefendi dedim peki dedi akşam 21.45'te cihazım hazırdı aldım döndüm.

Bu geniusların her dediğine olur demeyin ama makul da olunması gereken zamanlar da var tabii. Ölü piksel için değişim yaptırdığımda ( 4-5 ay önce) sistem çökmesi yaşadıklarını, kalibrasyon yapılamadığını ve cihazların biriktiğini belirtmişlerdi. O zaman tamam demiştim.

Belki şimdi de böyle bir sorun vardır.

Bir de benden sizlere tavsiye insanlar hep zorlu center'ı tercih ediyor. Akasya'ya gitmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

Ekran değişimi için geçen haftalarda sabah 11'de verdiğim cihazı akşam teslim edemeyiz deyince kabul etmedim saat 21.30'da burada olacağım hanımefendi dedim peki dedi akşam 21.45'te cihazım hazırdı aldım döndüm.

Bu geniusların her dediğine olur demeyin ama makul da olunması gereken zamanlar da var tabii. Ölü piksel için değişim yaptırdığımda ( 4-5 ay önce) sistem çökmesi yaşadıklarını, kalibrasyon yapılamadığını ve cihazların biriktiğini belirtmişlerdi. O zaman tamam demiştim.

Belki şimdi de böyle bir sorun vardır.

Bir de benden sizlere tavsiye insanlar hep zorlu center'ı tercih ediyor. Akasya'ya gitmekte fayda var.

Akasyaya gittim hocam . Zorlu uzaktı bana . Ama bir süre geçtikten sonra çalısanların tutumu degişiyor . Şimdi insanın yuzune bıle bakmıyorlar . Ama ilk zorlu açıldıgında gitmiştim . Şimdiki hallerinden eser yoktu

• 20 iş günü hakkı var. Hiçbir garanti belgesinde 2-3 gün diye ibare yok. Ona bile şükür etmek gerek.

• Bence Apple her sıkıntılı cihazı yenisiyle değiştiriyor ön yargısı uyandıranlarda suç.

• en ufak şeyde degişime gidilirse servis kalitesi düşer tabi her gün ortama 50 cihaz degişimi yapsalar yılda 20 bin hurda telefon çıkar

• aciliyetini bildir, yardımcı olurlar mutlaka

arkadaşların da dediği gibi, genius'ların her söylediğini he diyip kabul etmemek gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.