Şimdi Ara

Apple şimdiden 3nm hatlarını da kapattı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yurtsever1453

Yüksek fiyat çektikten sonra tabii ki kaliteli yapmaya mecburlar. Önemli olan aynı paraya daha kaliteli bir şey üretmek.

Alıntıları Göster

Kaçırdığınız nokta şu, kıyaslayabileceğimiz cihazlardan düşünmemiz lazım. Adam tasarım en iyi benim cihazımda yapılıyor diyor, sıkıntı çıkarmam diyor. Gidip Dell XPS almayı düşünseniz ya da MSI Prestige serisi aynı hatta daha fazla fiyatlarda. Dengesiz bir laptop almaktansa (bir yerden fazla bir yerden eksik), hepsi aynı kalitede almak daha mantıklı diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Veins

Dell xpsler malzeme kalitesinin yerlerde süründüği bir seri derdi bitmez. Ama bugün iş üretmek için klavyesi touchpadi mat ekranı malzeme kalitesi ile direkt thinkpad endüstri standardı zaten. Kurumsalda mac yok nereden mi biliyorum, imzandan anlaşılacağı üzere 3. sınıf bilgisayar mühendisiyim ve sektörü az çok tanıdım gerek staj gerek diğer tecrübelerden. Çok ağır bir thinkpad dominasyonu hakim. Amacı da zaten son kullanıcı değildir, marka adı yeter gidip Teknosa Vatan gibi bilimum yerlerin satmasına izin vermez neden çünkü bilgisayardan anlamayan halk gidicek bune bu gaming bilgisayar ver laaan diye bağırıcak veya bunun olayı ne gardaşım der en fazla.

Alıntıları Göster

Her şeyi kabul edebilirim, ama Touch Pad konusunda herhangi bir MBP yakın dahi bir başka ürün yok... Buna inanıcak Apple nefret edicilerinden başka kimse de bulamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Her şeyi kabul edebilirim, ama Touch Pad konusunda herhangi bir MBP yakın dahi bir başka ürün yok... Buna inanıcak Apple nefret edicilerinden başka kimse de bulamazsınız.

Alıntıları Göster

Emin ol değil kız arkadaşım Macbook Pro kullanıyor. Thinkpadin o üstündeki tuşları ve trackpointi ile klavyede kaldırmanıza gerek kalmıyor elinizi. Windows 10 MacOstaki her gesturea sahip. Eğer bunu öne sürüyosanız argümanınız nedir hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu ilk gördüğümde yorum yapmayayım dedim, birileri yazdıkça konuya gözüme batıyor.

"Kapattı" ne kardeşim? Türkçe mi bilmiyorsunuz? Okuyan da 3nm sadece Apple'a özel olacak zanneder.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Intel niye kapatmiyor :)

Intel'in kendi üretim tesisleri var. Elalemin üretim tesisinde niye üretsin?

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt

Iste olmadigi icin kapatsin ? Yoksa uretebilirdi de mi ?  

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.