Şimdi Ara

Apple servis zihniyeti- Galiba Nokia dan ders alinmamis.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar sagda solda baya bi duymaya basladim Zorlu veya Akasya da servislik isi olanlar baya bi tersleniyormus sanirim.
    Yani eskiden cihazlardaki ki en ufak bir sorun icin bile musteriyi ugrastirmadan yenisini getirip verirlerdi.
    Galiba artik birak degisimi tamir icin bile camura yatmaya baslamislar ?

Valla eger oyleysede kendileri bilir, eskiden bi servisi bide isletim sistemi yuzunden tercih ediliuordu. İsletim sistemini batirdilar kaldi ellerinde bi servis memnuniyeti. Onu da kaybederlerse, ellerindeki musteriyi bi kere samsunga huaweiye xiomiye falan kaptirirlarsa daha da zor geri kazanirlar.
    Sonucta istedigin kadar pazar liderligi yap, istedigin kadar ben appleim falan de, Nokia kadar uzun pazar liderligi yapmadin, nokia kadar musteri kitlen asla olmadi. Yonetenlerinin asiri ozguveni ve bazi inatlari sayesinde nokianin su an esamesi okunmuyor, inatlari yuzunden goz gore gore silindi gitti yillarin rakipsiz markasi.
    Simdi ayni ozguven ve ayni inat Apple in basindakiler de goruluyor. Apple in silinmeside oyle sanildigi kadar zor olmaz.

Son samanlarda servislik isi olanlar konuya yazarsa daha net anlariz durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagızalp -- 18 Ocak 2019; 18:39:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Swap verme işini insanlar kötüye kullandıkları için bıraktılar diye biliyorum.

Ben 2-2.5 ay önce bataryamı değiştirdim %79 du sanırım, yani anlaşmaya göre pil garantisi dışındaydı. Ücret ödemeden değiştirdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Genius'dan genius'a fark ediyor, zaten cihazları ne diyorsa onu yapıyorlar, buradaki ayrım, ekran değişimi diyen genius da olabiliyor, cihazı değiştirelim diyen de.

Mesela benim yeni cihazımı beklerken diğer genius incik cincik göz hizası ile çizik darbe var mı diye incelerken, bana bakan genius cihaz da çok ciddi çizikler ve darbeler olmasına rağmen hiç bunlara bakmadı bile,

Garip olaylar kısacası, şansınıza hangi genius gelirse..

tamamı ile şahsi görüşüm,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.