Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
173
Favori
383.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yöntemi paylaşan arkadaş için ne kadar teşekkür etsek az artık kafa rahat kullanabileceğiz ya süper oldu. Aylık 10 lira hiçbişey
  • makyurt M kullanıcısına yanıt
    Kendi sitelerine girdiğimde forex tarzı bir hesap olduğu söyleniyor. Hatta Bitcoin vs gösteriliyor AppStore’da da farklı kafadalar. Ayrıca 911 uygulaması ne diye sitesinden bakayım dedim Rusça bir sayfa çıktı. Üstüne 25€ ödeyenleri görünce... Ücret konusu çok açık gelmedi bana. Fees sayfası açılmıyor. Heyecanlandım ama hevesim kursağımda kaldı. Her ay ücret ödemek de ne bileyim...
    kesinlikle hocam gerçekten büyük kolaylık cüzdana gerek duymadan harcama yapabilmek hemde bu yöntemle diken altında olmuyoruz ben tanıdıklarım vasıtasıyla kendime ingiltereden kart edinebilirdim ama kendi adıma olması daha güzel tabi ki hem herkes aynı olanaklara sahip olamayabiliyor.
  • PoSSiBiLiTY kullanıcısına yanıt
    hocam 25 eur hesabınıza yatıyor 8 euro ya kartı sipariş ediyorsunuz aylık 1 euro kart ücreti var bunun dışında herhangi bir ücret yok referans ile gelen 5 DUK u satmazsanız aylık hesap ücreti de ödemiyorsunuz sadece 1 euro kart ücreti aylık ödemeniz gerekiyor. 911 uygulaması ile hesabınızı açıyorsunuz sonrasında swiss bank uygulamasına geçiş yapıyorsunuz 911 ile pek bir işiniz yok zaten banka ruslara ait bu yüzden 911 de mesajlaşma sistemi çok gelişmiş rus uygulamaları genelde böyle oluyor doğunun super app deneyimi gibisinden tek uygulamada herşeyi yönetme olayı. bitcoin vs olayıda dukascopy nin aslında bankacılıktan değil de forex den gelmesinden kaynaklanıyor. umarım biraz daha açık olmuştur sizin açınızdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoonBoi -- 29 Aralık 2020; 0:49:1 >
  • Arkadaşlar bu İsviçre’den hesap açma olayını pasaportsuz yani sadece yeni kimlik kartı ile deneyen oldu mu ? Deneyin olduysa ise yaradı mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoonBoi

hocam saat tam 22.00 da açtılar. Şimdi kartı hesaba bağlayacağım sonrasında arayıp Apple Pay için altive edeceğim.

hayırlı olsun güle güle kullanın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: makyurt

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

dediğiniz gibi telefonu apple olan saati apple olan biri için ayda 8,5 tl hiç birşey .apple ekosisteminde isen ve cihazların yüksek tutarlı ise ayda vereceğin 8,5 tl yi bence kafaya takmamalısın.ayrıca hesabındaki 5 duk yaklaşık 100 tl yapıyor.yani 10-12 ay beleşe gelir gibi bişey.beğenmezsen 5 duk u sat çık.sadece kart ücreti vermiş olursun 1 sene sonunda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: makyurt

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

daha çok şaşıracaklarına eminim :) ama ben demek istemiyorum çünkü gittikçe sorular artar diye düşünüyorum.sonra uzadıkça uzar :)

sonu referans kodu vermeye kadar gider :) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PoSSiBiLiTY

Kendi sitelerine girdiğimde forex tarzı bir hesap olduğu söyleniyor. Hatta Bitcoin vs gösteriliyor AppStore’da da farklı kafadalar. Ayrıca 911 uygulaması ne diye sitesinden bakayım dedim Rusça bir sayfa çıktı. Üstüne 25€ ödeyenleri görünce... Ücret konusu çok açık gelmedi bana. Fees sayfası açılmıyor. Heyecanlandım ama hevesim kursağımda kaldı. Her ay ücret ödemek de ne bileyim...

apple cihazları kullanıyorsanız ve yasal kapanma derdi olmasın diyorsanız ayda 8,5 tl hiç bişey.otur bir cafe ye en ucuz kahve 10 tl. bence değer.cihazları neden aldık biz o zaman bu özellikleri kullanmayacaksak.bence keyfini yaşamalısın bunların.

haaa ülkemize gelir apple pay yerel kredi kartlarımızı ekleriz o zaman haklısın ama gelene kadar ödemeye değer diye düşünüyorum

• Hesapta 5DUK+ coin olmasi icin ref kodu icin pm atabilirsiniz.

• Yeni kimlik kartı ile açabilen var mı
  • hangi bankanın posu en az komisyon alıyor bilen var mı? Carrefour da hangi banka diye sordular temassız ödeme dediğimde yapıkredi her türlü kartta sıkıntı çıkarmıyor diye yapıkredi dedim ama 134.50lik işlem için 18.91 dolar çekti karttan 139 liradan biraz fazla pastanede ise şeker bank dan çekti sormadan o yapıkrediden %1 daha fazla komisyon aldı yaklaşık %4 kadar falan.
    saat 16.10 civarıydı bu son mesai saatleri güncellemesinden sonra acaba saat 16 dan sonra makas artıyor mu?
  • ARKADAŞLAR SWİSS BANK UYGULAMASINDA YADA SİSTEMLERİNDE SIKINTI VAR GALİBA HESABIMDA 50 DOLAR CİVARI OLMASI GEREKİRKEN DÜN GÜNDÜZ 39,9 DOLAR OLDUĞUNU DÜN AKŞAM 40,47 DOLAR OLDUĞUNU BUGÜN İSE 30 DOLAR OLDUĞUNU GÖRÜYORUM.HARCAMA VE YÜKLEMELERİMİ HESAPLADIĞIMDA 50 DOLAR KÜSÜR OLMASI GEREKİYOR.BENCE BU İŞ BİRAZ SIKINTILI.ŞU AN İTİBARİ İLE 30 DOLARIM VAR KARTIMDA VE 20 DOLAR HAVAYA UÇMUŞ GİBİ.

ŞAKA GİBİ YANİ BU KADAR İSTİKRARSIZ BİR BANKACILIK OLMAZ.

HESAPLARINIZI KONTROL EDİN BENCE !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engesk -- 30 Aralık 2020; 20:57:23 >
  • engesk E kullanıcısına yanıt

Benim hesapta bir sikinti yok. 911 uygulamasi uzerinden musteri hizmetleri ile gorusun bence.

10 eur / 5Duk+ degerinde ref kodu icin pm gonderebilirsiniz.

• alisaidk A kullanıcısına yanıt

İLK GÜNLER BENDE DE SIKINTI YOKTU SON 1-2 GÜNDÜR BİŞEYLER VAR.DÜN MAİL ATTIM SUPPORT A .HADİ BAKALIM HAYIRLISI !

• engesk E kullanıcısına yanıt

İnsallah sorunsuz bi sekilde cozulur hocam.

hocam ilginç ama bugün başımdan buna benzer bi durum geçti dün dolar bugüne göre bir tık daha yüksekti 20 dolar alışveriş yaptım bugün dolar nispeten az da olsa düştü ancak bugün kü harcamalar dışında kartta 0.19 cent bakiye vardı şuan baktığımda 0.76 ya çıkmış bunun artmak yerine düşmesi gerekmez miydi mantıken?
    Evet hocam dediğiniz gibi sanırım benim de aklıma ilk olarak provizyondan çıkarken kuru düşükten almaları geldi sanırım mesai sonrası aldıkları %4-5 komisyonu bu şekilde provizyondan çıktıktan sonra iade ediyorlar tüketiciye çünkü dövizin değer kaybetmesinide hesaba katınca tam olarak alınan komisyon kadar iade yaptılar. mesai saatleri içinde zaten sorun yok bir kaç kez daha mesai sonrası deneyeceğim böyle iade etmeye devam ederlerse artık apple pay dışında ödeme yapmam :)
  • bakiyem bugün -0.24 e düşmüş başta 0.19 du sonra 0.76 oldu muhtemelen hataydı şuan 0.24 e düşmüş yani ekstreye 0.43 lük bir fx marjı yansıtmışlar yaklaşık %2 zaten sitede de %2 komisyon alınır diyor. Hem mesai sonrası türkiye bankasına komisyon hemde ekstrede dukascopy e komisyon biraz maliyetli oldu malesef. ama para yüklemede %2 lik komisyonu paypal ile aşabiliriz paypal dan ibana sonrasında hesaptan karta aktararak sitelerinde paypal dan direkt karta aktarımın yasak olduğunu yazmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.