Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.447
Cevap
173
Favori
383.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Freddy_Krueger_46 F kullanıcısına yanıt

zarar etmezsiniz kolayca satarsınız. iphone artık çağın gerisinde kaldı. isim yapmış olması iyi olduğu anlamına gelmez. amerika’da olsam kullanmaya devam edebilirdim ama amerika dışına çoğu özelliğini açması yılları buluyor. mobil ödeme önemliyse apple pay ülkemizde 10-15 sene içinde belki desteklenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh-anıl kullanıcısına yanıt
    Ancak firsat oldu denemek icin. Herhangi bir sorun yok calisiyor bende

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ben de curve kayıt işlemini deniycem.
  • Curvenin bana gönderdiği e-posta:

Thanks for getting in touch. At the moment Curve doesn't ship to Turkey.

If you sign up in the app, you'll be added to the waitlist for a Curve card as soon as we launch internationally and we'll email you when we're ready to ship. Just to manage your expectations, we don't have any timeframe for this launch yet.

In the meantime, please let me know if there's anything else I can help with.
    Best wishes,
    Aaron
    Team Curve
  • Bu ekranda kalıyorum kod gelmiyor.

Telefon numarasini silin yeni bir numara ekleyin, sonra o eklediğinizi silip kendi numaranizi tekrar ekleyin ve kod göndermesini isteyin. Bende aynı sorunu yaşamış ve açıkladığım gibi çözmüştüm

• gduman G kullanıcısına yanıt
    Ülke olarak nereyi seçtiniz ? Numara aşamasını geçtim.
    Amerika almanya ingiltere seçebilirsiniz.
    İngiltere seçtim sadece İngiliz kartları kullanılabilir diyor
    Curve de ingiliz firmasi zaten. Ama ne alaka daha once hic boyle bisey duymadim.
  • Curve kartın fiziksel olarak bize gelmesi gerekli mi
    Yanlış çevirmişim tam okumamıştım sanırım TL yi desteklemiyoruz Gbp ile de işlem yapacağız diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy_Krueger_46 -- 3 Aralık 2020; 19:23:54 >
  • İlk denememde iş bankası bankamatik kartımı curve hesabına geçirip apple pay’e ekledim.

Anladığım kadarıyla yaptığım alışverişleri pound’a çevirip karttan öyle kesecek değil mi? Yanlışsam düzeltin. Teşekkür ederim.
  • Mete E. M kullanıcısına yanıt
    Kartınız Visaysa, Visa Poundu Dolara o günün belirlenen kuruyla çevirip %2 komisyon ekleyip bankanıza iletiyor.Bankanız bu dolar borcunu o tarihve saatteki banka gişe döviz alış kuruyla çarpıp TL olarak Vadesiz hesabınızdan çekiyor.
  • F.U. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Yaptığımız alışverişleri ödemek için üç farklı para birimine çevrildiğini bilseler değerli hissederlerdi kendilerini ahah
  • Curve ile üye olup 50tl almak isteyenler özel mesaj ile ulaşabilir

• Afyonteam kullanıcısına yanıt
    Curve çalışmıyor ki hocam.
    Ben iş arkadaşların üye ettim. 30 paund duruyor hesapta ben ona o bana bakıyor. Her alışverişte Red alıyorum..
    Onun bir çözümü var mı ?
  • şu sıralar curve ile ödeme yapmamanızı tavsiye ederim yine sistemlerinde sorun var. reddetti ama yine de benden parayı kesti destek kısmı ise çok yavaş. para iki haftada ancak yatacak.
    sorunum çözülünce ben de bir inceleme yazacağım.
    https://www.trustpilot.com/review/www.curve.app adresinden ne kadar kötüleştiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. bu da wirecard gibi patlayacak.

• İlk alışverişimi yapmaya çalıştım ve sonuç. 😬

• Ben de haftasonu hesap açacaktım curveden. Hoş olmadı bu
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.