Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
173
Favori
383.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garanti paracard ekledim simdi ve resimli olarak geldi :) boyle olunca daha şık duruyor. Garanti sanal karti veya diger sanal kartlar sadece renk olarak geliyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu aksam migrostan 24.25 lik bi alis veris yaptim ilk defa bu kadar az kur farki kesti. Karta yansiyan 24.40 oldu. Neredeyse 1 dolar basina ortalama 4 kurus filan kur farki yansidi. Hic bu kadar azina denk gelmedim alisverislerde simdiye kadar.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Curve card arkadaşıma ulaştı, ben kartı aktive ettim. Wallet a eklerken cep telefonuma aktivasyon kodu gelecek dedi ama mesaj gelmedi. Tr numarasina sms yollayabiliyorlar değil mi diye sormak istedim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuya her mesaj geldiğinde heyecanlanıp müjdeli haber mi geldi acaba diye giriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Curve card arkadaşıma ulaştı, ben kartı aktive ettim. Wallet a eklerken cep telefonuma aktivasyon kodu gelecek dedi ama mesaj gelmedi. Tr numarasina sms yollayabiliyorlar değil mi diye sormak istedim?
    tekrar göndermeyi deneyin ? gelmedi mi?

• EknCn kullanıcısına yanıt
    keşke gelse ama uzun bir süre 10+ yıl kadar gelmeyecek.

N26 kullanan var mi acaba. hesabımı açtım. kart gelmeden de kullanmaya başladım. ülkemizde döviz bozdurma için ekstra ücret almıyormuş ama kullanan varsa daha detaylı bilgi almak isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufd84

keşke gelse ama uzun bir süre 10+ yıl kadar gelmeyecek.

N26 kullanan var mi acaba. hesabımı açtım. kart gelmeden de kullanmaya başladım. ülkemizde döviz bozdurma için ekstra ücret almıyormuş ama kullanan varsa daha detaylı bilgi almak isterim.
    n26 eski tim nüfüs cüzdanı veya eski tip ehliyet ile açılıyor mu ? sorunsuz apple pay e eklediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

tekrar göndermeyi deneyin ? gelmedi mi?

Alıntıları Göster
    Tekrar gönderme seçeneği yok şu an mesaj gönderildi kodu giriniz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Tekrar gönderme seçeneği yok şu an mesaj gönderildi kodu giriniz diyor

Alıntıları Göster
    peki ayarlardan apple payı kapatıp tekrar açsanız ?
    veya bölgeyi önce türkiye. sonra abd yapıp deneseniz ? normalde mesaj tekrar iste oluyordu diye hatırlıyorum

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla açılmaz. pasaport istiyor.

ayrıca apple pay’e sorunsuz olarak ekledim. 30 gün boyunca kartı aktif etmeden de kullanılması iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufd84 -- 3 Haziran 2020; 23:16:42 >
  • gduman G kullanıcısına yanıt
    Evet tr numarasina sms geliyor.

Teşekkürler. Saatlerdir bekliyorum aktivasyon ekraninda son 4 hanesi benim olacak sekilde telefon numaram #######XXXX şeklinde yaziyor ama sms gelemedi bi türlü

• Bu aktivasyon sms’i ile ilgili durumu internette arayinca çözümü buldum. Curve uygulamasından telefon numaramı değiştirdim, yeni numara onaylaninca tekrar değiştirip eski numarami girdim. Bu işlemden sonra hem iphone hem de apple watch’a karti eklemek için gereken sms sıkıntısız geldi. Buraya yazayim ki ayni sorunu yaşayan olursa denk gelsin.

Bir soru daha sorayım: karti sorunsuz ekleyip aktif hale getirdikten sonra cihaz bölgesini Türkiye olarak değiştirmek bir sıkıntı çıkarır mi?

• türkiyede kullanılmadıgı için bende pasife düşüyor. kapatmamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirkul20

aynı sorunu bende yaşadım. telefona mesaj göndermedi bir türlü.,
    telefondan doğrulama yapmayacaksınız, curve uygulaması üzerinden doğrulayacaksınız.

curve kart bilgilerinizi iphonunun watch ödeme ayarlarından kaldırın.sonra kartın kendi uygulamasına girdikten sonra ana kart ikonun altında (kartı kilitlediğiniz yeri kastediyorum) apple watcha ekle amblemi çıkacak. (normalde yok) oradan doğrulayıp saate ekleyebiliyorsunuz.

buda olmazsa kartı tamamen telefondan kaldırıp deneyin.
    bu sorunu geçen haftada yaşan arkadaşa yukarıda yazmıştım.watcha eklerken telefona mesaj gelmeme sorununu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirkul20 -- 4 Haziran 2020; 12:13:23 >
  • gduman G kullanıcısına yanıt
    aktif olan bölgelerde apple pay açık oluyor. türkiyede resmi olarak kullanılmadığı için bölge değiştirseniz iptal olur.
  • kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• N26 türkiyede ikamet edenler için açılabiliyor mu?
    Açılabiliyorsa adımlar nelerdir biri yazabilir mi?
    Teşekkürler şimdiden...
  • cyb3rtr C kullanıcısına yanıt
    Hayir acilamiyor maalesef ab uyesi bi ulke kimligi filan gerekli.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.