Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.443
Cevap
173
Favori
383.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen öyle,telefonun bölgesini türkiyeden çıkaracaksın, apple pay aktif olan ülkeyi seçeceksin. oradan apple walletan kart eklemeyle curve kartı apple paye tanımlayacaksın. curve kart olmadan ekleyemessin. kart no vs gerekli.

devamında dediğin gibi uygulamaya hangi banka, kredi kartını tanıttıysan istediğini seçip curve kartından işlemini sağlayabilirsin.

yalnız burada konuyu başlatan @görmebak,hatırladığı kadarıyla işlemlerin devamında oturma izni veya 3 ay ve üzeri ab vizesi olması gerektiğini söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirkul20 -- 10 Şubat 2020; 19:30:9 >
  • kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    O kolay ya hesabı Avrupa’da oturan kuzenin adına açtım hallolur bence iPhone İngiltere’ye tanımlı zaten Wallet aktif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emregw E kullanıcısına yanıt
    O şekil yaptım iş bankası sanal kart

• https://moneyminority.com/en/curve-card-guide/

bu kaynakta detaylı bilgi mevcut. bakabilirsiniz.
  • curveye para atma işi bizim turk atm veya kredi kartları ile mumkun oluyor mu?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    bu kart direkt kullandığın bankanın kartı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirkul20

bu kart direkt kullandığın bankanın kartı oluyor.
    biraz daha açarmısınız olayı. ben avusturyadaki akrabamın adresine yönlendirme yaptım uygulamadan hesap oluşturdum. şimdi atıyorum garanti bankası yapı kredi kartı kartı uygulamaya eklediğimde aslında tr kartlarında mı cekim yapıyor olacak? Hangi bankalarin karti eklenebiliyor? biraz ayrıntı verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 12 Şubat 2020; 23:30:25 >
  • Uygulamaya tanımladığın karttan çekiyor bence ama kullanandan yorum yapmak doru değil inş komisyon flean alınmaz güncel kur ile çeker 😊

• Arkadaşlar biraz detay bir soru olacak muhtemelen kullananlarınız bilir.

Bu curve'e kayıt olurken ki verdiğimiz adrese herhangi bir ekstre veya bir kağıt benzeri bir şey gidiyor mu kullanırken?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6 aylık UK vizem vardı ama süresi doldu, acaba süresi dolmasına rağmen kabul ettirebilir miyiz curve’a kartı da bir posta yönlendirme şirketiyle teslim alırız on numara olur

• Curve’ye garanti sanal kartimi ekledim. Fakat curve karti gelmedigi icin suan herhangi bisey yapamiyorum. Curvede sanal kart olusturma yok mu acaba?

• Normalde yurt dışında N26 kullanıyorum; Curve için de hesap oluşturdum.

Çekim yaparken kur farkı yansıyabilir sanırım. GBP olduğu için, Türk kredi kartları için USD veya EURO ekstre istemeniz de fark ettirmeyecektir.

Gerçi uygulama içinden para birimi seçebiliyorsunuz. Euro harcamaları direk euro olarak yansıtırsa çok iyi...

Kart gelince son 4 rakamı ile aktif hale getiriyoruz; herhangi bir vize veya oturum bilgisi hangi aşamada soruluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 17 Şubat 2020; 21:30:25 >
  • Bu dediğiniz uygulamalarda akşam 5 ten sonra ve haftasonu fahiş kur farkı uygulanacaktır Türk bankaları tarafından bunu da göz önünde bulundurun. Ben Türkiye'de İngiliz kartımı kullandığımda pek fark olmamıştı ancak Türk bankaları bu kadar yumuşak değil.
  • UnchaineD kullanıcısına yanıt
    Kart teslim olsun mesai saati ve mesai dışı olarak denicem bakalım ama %99 kur farkı çakacaktır banka.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    8 gün oldu hala kart yapım aşamasında :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin271

8 gün oldu hala kart yapım aşamasında :(
    Benim ki teslimat için dun itibariyle yola cıkmş görünüyor. Gecen carsamba kayıt olusturmustum. 5. Gun sonunda teslimat için yola cıkmıs oldu. Baya hızlı oldu diyebilirim. Ama teslimat uzun sürecek mi bilemiyorum tabii.

• Adresin hangi ülke ?

• Adresin hangi ülke ?

• Doğrulama için pasaport fotoğrafı ve selfie istediler onfido.com adresine yüklemem gerekiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: engin271

Adresin hangi ülke ?
    Avusturyadaki akrabanin adresi verdim

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.