Şimdi Ara

Apple Pay'i Türkiye'de kullanma yöntemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Reee Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
993
Cevap
40
Favori
65.518
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple Pay'i Türkiye'de kullanma yöntemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    120 Mesaj

Kartı türkiyeye yollamıyorlar almanyada yada avrupa ülkesinde yaşayan bir eşiniz dostunuz akrabanız varsa onların adresini verin ve ev numarasına tanıdığınız kişinin soyismini yazıp Familie ekleyin mesela soyismi tekin “Tekin Familie” olarak yazınki onlar teslim alabilsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Backspace7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok zaten avusturyada ki tanidigin adresini verdim ama isim filan uygulamada nereye yaziyoruz öyle bişey goremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    izmirlem35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    120 Mesaj

Kartta isim yazılı olarak geliyor akrabam bana fotoğrafını cekti attı ben uygulama ğzerinden aktivasyonunu yaptım ve hemen kullanmaya başladım

|
    |

Acaba kimlikte ki ismi mi baz alıyorlar cunku dedigim gibi uygulamada ad soyad girilen bi yer goremedim. Tel no var mail var ve adres var

|
    |
  • Teğmen
    120 Mesaj

Uygulmaya ilk kayıt olurken isim soyisim yazılıyor,uygulama icinde gözükmüyor dediğiniz doğru

|
    |

Tamam ozaman sorun yok :)

|
    |
  • Binbaşı
    1878 Mesaj
    Arkadaşlar yurt dışında tanıdık olmayanlar nasıl bir yol izlemeli? Monese sitesine girdim Türk numarasıyla oluyor galiba ama tam anlayamadım.

Orijinalden alıntı: EknCn

Arkadaşlar yurt dışında tanıdık olmayanlar nasıl bir yol izlemeli? Monese sitesine girdim Türk numarasıyla oluyor galiba ama tam anlayamadım.
    evet turk nosu ve turk yeni kimliği ile oluyor.

| Mac Mini | Ipad 1 64 GB | Ipad 2 16 GB | Ipad Mini 1 16 GB | Ipad Mini 2 16 GB | Ipad Air 2 16 GB | Iphone Xs Max 64 GB Gold | Iphone 5S 16 GB | Iphone 5C 16 GB | Iphone 5 16 GB | Iphone 4S 8 GB | Iphone 4 8 GB | Iphone 3GS 16 GB | Iphone3G 8GB | Iphone 2G 8GB | Apple Watch Series 4 44mm | Apple AirPods | Apple TV 4 | XGimi H3 |

Turknet Arkadaşını Getir Kampanya Kodu: KCG88EB15MUL
  • Binbaşı
    1878 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

evet turk nosu ve turk yeni kimliği ile oluyor.

Alıntıları Göster
    Ama adresi yabancı mı vermemiz gerekiyor? Türkiye'ye ulaşmıyor mu o kart.

Aynem tr adres olmuyor yurt disi ab ulkesi olmali

|
    |
    EknCn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1905 Mesaj
    Arkadaşlar haberler doğru olabilir. pc'den icloud ekranına girdiğimde de apple pay logosu çıkmış az önce fark ettim. Bir şeyler oluyor.

Thy Majesty
  • Yarbay
    2752 Mesaj

Siz normalde apple pay kullanıyormusunuz? Bende baktım şimdi bende de cıktı ama o özellik apple pay ile cihazınızı bulma ile alakalı bişeymiş ve bende apple pay mevcut. eğer sizde apple pay kullanımı yoksa bu bir işaret olabilir haklısınız. bunu teyid etmek için iki faktörlü kimlik doğrulama kullanan ama apple kullanmayan arkadaslar bir deneyip soylerse daha net olurç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 18 Ağustos 2019; 14:29:53 >
    |
    |
    Sulphur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

| Mac Mini | Ipad 1 64 GB | Ipad 2 16 GB | Ipad Mini 1 16 GB | Ipad Mini 2 16 GB | Ipad Air 2 16 GB | Iphone Xs Max 64 GB Gold | Iphone 5S 16 GB | Iphone 5C 16 GB | Iphone 5 16 GB | Iphone 4S 8 GB | Iphone 4 8 GB | Iphone 3GS 16 GB | Iphone3G 8GB | Iphone 2G 8GB | Apple Watch Series 4 44mm | Apple AirPods | Apple TV 4 | XGimi H3 |

• Yüzbaşı
    330 Mesaj

Ben Apple Pay kullanmıyorum az önce denedim bende de gözüktü Apple Pay logosu galiba bu sefer geliyor. 10 Eylül'de düzenlenecek Apple etkinliğinde Apple Pay'in geleceği yeni ülkeler arasında bizde yer alıyor olabiliriz.
    |
    |

Valla insallah oyle bitsin artik bu ordan burdan dolasip cozum bulma ugraslari ve kendi yerel kartlariniz ile ozgurce kullanalim artik

|
    |
    iDoctor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1878 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Ben Apple Pay kullanmıyorum az önce denedim bende de gözüktü Apple Pay logosu galiba bu sefer geliyor. 10 Eylül'de düzenlenecek Apple etkinliğinde Apple Pay'in geleceği yeni ülkeler arasında bizde yer alıyor olabiliriz.
    Hadi inşallah.
    Eğer anlaşma sağlanırsa bence Yapı Kredi direkt yapar bu işi, teknolojiye çok hevesli bir banka bu yüzden aldığım ilk kredi kartım oradandır ve halen kullanırım.

Birde EKG yi açtılar mı tamam bu iş.

Orijinalden alıntı: EknCn

Hadi inşallah.
    Eğer anlaşma sağlanırsa bence Yapı Kredi direkt yapar bu işi, teknolojiye çok hevesli bir banka bu yüzden aldığım ilk kredi kartım oradandır ve halen kullanırım.

Alıntıları Göster
    Valla sadece gidip sadece zort bank bile anlassa ben yasal sekilde kullanabilmek icin gider o banka ile calisirim :)

|
    |

• Yarbay
    2752 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Hadi be Apple getir şunu da bayram edelim ya

Birde EKG yi açtılar mı tamam bu iş.
    Bildigin kaymakli ekmek kadayifi olur :)

|
    |

• Teğmen
    209 Mesaj
    valla bendede gözüküyor.apple pay kullanmadığım halde gözüküyor. 10 eylülde açıklanır o zaman ancak buda demektir ki bankalarla çalışılmaya başlanmış. bunun için bir duyum varmı ? yok gibi temkinli olmak lazım. merak ettiğim apple pay olmayan başka bir ülkeden denesek aynı durumla karşılaşırmıyız ? bir yolu varmı ? vpn ile başka bir ülkeden giriş yapsak çıkarmı ?
    |
    |

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.