Şimdi Ara

Apple Online Store Ürün İade & Değişim Yapanlar/Yapacak Olanlar [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
6
Favori
10.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZiveR

Pazartesi günü halletmeye calışıcam, sonucu burda paylaşırım.

TNT bu sabah paketi aldı. Bakalım Apple para iadesini ne zaman gercekleştiricek :))
  • Param iadem hesabıma geçti. Her herhangi bir sıkıntı yaşamadım, kısa sürede halloldu
  • quote:

Param iadem hesabıma geçti. Her herhangi bir sıkıntı yaşamadım, kısa sürede halloldu

Kredi kartı mıydı havale miydi ödeme şekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeliTeknik

quote:

Param iadem hesabıma geçti. Her herhangi bir sıkıntı yaşamadım, kısa sürede halloldu

Kredi kartı mıydı havale miydi ödeme şekli ?

Kredi kartı
  • Benim 25 aralikta cihaz teslim oldu hala parami yatirmadilar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün iade talebinde bulundum pazartesi almaya gelicekler umarım.Sormak istediğim gelicek olan firma Apple adına mı geliyo yoksa herhangi bir kargo şirketi mi? Ürün kutusunun üstüne gönderim adresi fln eklememiz gerekiyo mu?
  • Arkadaşlar vatan bilgisayardan aldığım Apple Türkiye Garantili 5s ölü pikselçıktı Apple Store değişim yapar mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde evo cihaz var. evoya gönderdim ama sorun hala devam ediyor.

soruna gelince ışıklı ortamlar da ekranda yeşil yeşil noktalar çıkıyor ne yapmam lazım ?
  • 23.01.2014 günü teslim aldığım gold renkli 5S çerçevesinde çok küçükte olsa bir çizik mevcut önce önemsemedim lakin gözüme çarptıkça bu sorun büyüdü, sonuçta 2000 tl verdiğimiz bir cihazın en azından kozmetik olarak kusursuz olmasını beklemek en doğal hakkımız. cihazı 2 gündür kullanıyorum lakin kutudan çıkardığım gibi, acaba değişim talep etsem kabul görür mü? kabul görürse orijinal kargo kutusunu attım (orijinal apple kutusu değil) bu sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

23.01.2014 günü teslim aldığım gold renkli 5S çerçevesinde çok küçükte olsa bir çizik mevcut önce önemsemedim lakin gözüme çarptıkça bu sorun büyüdü, sonuçta 2000 tl verdiğimiz bir cihazın en azından kozmetik olarak kusursuz olmasını beklemek en doğal hakkımız. cihazı 2 gündür kullanıyorum lakin kutudan çıkardığım gibi, acaba değişim talep etsem kabul görür mü? kabul görürse orijinal kargo kutusunu attım (orijinal apple kutusu değil) bu sorun olur mu?

Hiç sorun olmaz , farklı paketle de yollasan olur. Değişim yaparlar direk.

• quote:

23.01.2014 günü teslim aldığım gold renkli 5S çerçevesinde çok küçükte olsa bir çizik mevcut önce önemsemedim lakin gözüme çarptıkça bu sorun büyüdü, sonuçta 2000 tl verdiğimiz bir cihazın en azından kozmetik olarak kusursuz olmasını beklemek en doğal hakkımız. cihazı 2 gündür kullanıyorum lakin kutudan çıkardığım gibi, acaba değişim talep etsem kabul görür mü? kabul görürse orijinal kargo kutusunu attım (orijinal apple kutusu değil) bu sorun olur mu?

bendede ekranda çok küçük bir çizik oluştu. 14 günlük hakkım var koşulsuz değişim çok kafama takarsam bende değişiklik talebinde bulanabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

yarın telefonla iletişime geçip süreci başlatacağım inşallah lakin ufak bir sorun var malum telefonu kullanabilmek için nano sim kart aldım ve telefonu gönderirsem benim emektar w810 u kullanacağım ama sim soketi klasik eski tip. nano simi buraya uyarlamak için bir adaptör var mıdır varsa nasıl temin edebilirim?

• Brighstar Garantili iphone 5'i bu şekilde değiştirebilir miyim acaba ?
  • quote:

quote:

quote:

yarın telefonla iletişime geçip süreci başlatacağım inşallah lakin ufak bir sorun var malum telefonu kullanabilmek için nano sim kart aldım ve telefonu gönderirsem benim emektar w810 u kullanacağım ama sim soketi klasik eski tip. nano simi buraya uyarlamak için bir adaptör var mıdır varsa nasıl temin edebilirim?

Telefoncudan alacağınız 3-5 liralık bir apararla halledebilisiniz o işi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefoncudan alacağınız 3-5 liralık bir apararla halledebilisiniz o işi.

eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: burtii

Arkadaşlar;
    iPhone 5S (Ürünü değişim). Bugün Apple store saat 15 gibi aradım.
    -Cihaz sorun ilgili pil çabuk yiyor. Değişim istiyorum dedim.
    -Tamam, Telefon kutusu ve Faturası çıkan kargo kutusunda birlikte koy. 1-2 gün içinde TNT kargo adam gelecek dedi.

Paket hazırlama;
    -Telefon kutu ve faturası çıkan kargo kutusu içinde koydum.
    -Email geldiği ( İade istediğiniz aldık. ) - Paketinizin dış yüzeyine iade numaranızı yazın: #****** - Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra, para iadesi veya yeni ürün gönderim işlemini başlatacağız. Daha fazla bilgi.
    -Kargo kutusunda dış yüzeyine iade numarasını yazdım print kağıt çıkarttım ve yapıştırdım.

Hazır ama bunlar doğru mu ?

Merhaba,
    işlem sonucunuz hakkında bilgi verir misiniz?

İphone 5 kullanıyorum.Aynı sorun bende de var.Sormak istediğim şu; değişim talep edebilmek için apple storedan mı almak gerekiyor yoksa başka yerden alınmış olsa bile kabul ediyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

quote:

Orijinalden alıntı: burtii

Arkadaşlar;
    iPhone 5S (Ürünü değişim). Bugün Apple store saat 15 gibi aradım.
    -Cihaz sorun ilgili pil çabuk yiyor. Değişim istiyorum dedim.
    -Tamam, Telefon kutusu ve Faturası çıkan kargo kutusunda birlikte koy. 1-2 gün içinde TNT kargo adam gelecek dedi.

Paket hazırlama;
    -Telefon kutu ve faturası çıkan kargo kutusu içinde koydum.
    -Email geldiği ( İade istediğiniz aldık. ) - Paketinizin dış yüzeyine iade numaranızı yazın: #****** - Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra, para iadesi veya yeni ürün gönderim işlemini başlatacağız. Daha fazla bilgi.
    -Kargo kutusunda dış yüzeyine iade numarasını yazdım print kağıt çıkarttım ve yapıştırdım.

Hazır ama bunlar doğru mu ?

Merhaba,
    işlem sonucunuz hakkında bilgi verir misiniz?

İphone 5 kullanıyorum.Aynı sorun bende de var.Sormak istediğim şu; değişim talep edebilmek için apple storedan mı almak gerekiyor yoksa başka yerden alınmış olsa bile kabul ediyorlar mı?

maalesef değişim için apple store dan almak şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan_28 -- 26 Ocak 2014; 18:28:15 >

• Az önce aradım ve süreci başlattım umarım değişim cihazında bi sorun olmaz

• HeliTeknik kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldığım Case'yi iade etmek istiyorum ama fatura henüz gelmemişti yani kutu içeriğine faturayı koymak şart mı? Iade numarasını print olarak yapıştırın derken bilgisayar çıktısından mı bahsediliyor?

• Arkadaşlar ben bimeksten 5s gold almıştım apple store garantili olarak...

Home tuşunda kafa gıcıklayan bişey var böyle baş parmağını koyunca mesele yukarı tarafı yani ekrana doğru bakan uç kısmı çok hafif bi çukur gibi içine göçmüş gibi bi his veriyor bu normal ? anormal mi? apple store garantili olarak satılan diğer mağazalardan alınan ürünlere değişim yapıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.