Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
11
Favori
28.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9-13 kasım teslim görünenlerden siparişlerinde ilerleme olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrytekGame

sanki forumda küfür ettik mesajı kaldırmışlar işsizler direk şikayet etmiş bi de ben çıldırttılarda küfür ettim ben çalışana yoksa çalışana niye küfür edeyim? adam saçma sapan cevaplar verip duruyo bana sanırım oradaki tüm konuşmayı okumadınız ama mesaj niye kaldırıldı benim onu hala anlamadım

Sizin soruş tarzınıza göre güzel cevaplar verdiler ayrıca ağır küfürleriniz vardı saçma sapan cevaplar bile verseler kimsenin anasına bacısına küfür etmeye hakkınız yok şahıs olarak küfür edersin ona birşey diyemem burada tarih konusunda müşteri hizmetlerinin hiçbir suçu yok tamam bizde kızdık bizde sövdük ama İÇİMİZDEN dünya genelinde tüm applestoreler hemen hemen aynı tarihleri veriyor bu adamların günahı yok hele annelerinin hiç günahı yok. Küfür içerikli resimlerin forumda barınmasınada gerek yok üslubunuzu da hiç beğenmedim ben şikayet ettim.

• Yav beyler ben İstanbulda değilim diye benim teslim tarihi sizden sonra görünüyor arayıp bir şey diyemiyorum. Siz de durum ne sonuçta sırayla gönderecekler. Ayın 9 u oldu işte daha ne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Yav beyler ben İstanbulda değilim diye benim teslim tarihi sizden sonra görünüyor arayıp bir şey diyemiyorum. Siz de durum ne sonuçta sırayla gönderecekler. Ayın 9 u oldu işte daha ne.

Hala ürünler işleniyor yazıyor hiç bir gelisme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 9 Kasım 2016; 12:26:55 >
  • Benim teslimat tarihi 11-18 kasım gözüküyor. (13 Ekimde havale ile ödeme şeklinde sipariş verdim.) Dün aradım kesinlikle 18'ine kalmadan elinizde olacaktır. En kötü ihtimalle 18'inde elinizde olur dediler. Güvenemiyorum, benden önce ödemesi onaylananların bile henüz gönderilmemiş.
  • stturk kullanıcısına yanıt
    Şaka yapıyorlar galiba ulan daha ne zaman göndereceksiniz?

• az önce apple aradım kesinlikle 16 sını geçmeyecek garantisini veriyorum diyo tabi benim teslimat tarihlerime bakarak bu yorumda bulunuyor teslimat tarih aralığım 9-16 kasım arası...arkadaşlar artık hiç umutlu değilim bu haftadan daha erken gelme ihtimali yok bu tarih aralığında alanların fikrimce...

• iltol kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 16-23 arası görünüyor ama Isparta seçince 1 hafta daha eklemişti teslimat süresine normalde 1 günde geliyor kargo. Sırayla gönderdikleri için bende size göre kendimce çıkarım yapıyorum. Aynı zamanda kargoya verilmesi lazım. Yalnız 16 sı haftaya çarşamba şu sıralar göndermeleri lazım. İlk defa Aos un bu kadar geciktirdiğini gördüm.

• Hocam adam da apple internet stoğu ile zorlu ve akasyanın stoğunun bir olmadığını ,türkiye için az bir stok ayırdığını o stoğun da ilk günden tükendiğpini söyledi bu konuda apple 'ı suçlu buluyor" belki cihazlar gelmiştir barkot okutuluyordur bilemiyorum "dedi ama şu kesin 16sını geçmeyecek en geç 15 i kargoda olacak cihazınız ve 16 sında elinizde olacak dedi hayırlısı olsun inşallah senin de gelir hemen pazartesi verilse kargoya en geç 16sı elimizde olur inşallah

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Sarkmıyor hocam 1 hafta orda yazana aldanmayın. Ben ilk başta istanbul içi yazmıştım, sonra değiştirip başka bir ile aldım. Kargoya verilenin ertesi günü elimdeydi

• OneMoreChance kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam ama işte Apple ı arayınca laf diyemiyorum adam en geç 23 ü elinizde diyor. Aslında sizinle aynı zamanda aldık. Sizden 1 gün sonra elimde olması lazım o yüzden size göre ayarlıyorum kendimi.

• ulan sıkıntıdan patlayacağım. neredeyse bir aydır motorola v6 kullanıyoruum. psikolojim bozuldu. böyle olacağını bilsem spriş vermezdim. apple sürprizi sever aforizmasına güvendik yolda kaldık
  • Ben büyük ihtimalle kullanıp keyfi olarak iade edeceğim...
  • Ben de iade ya da değişim yaparak süpriz yapacağım Apple a

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.5 Aydır yurt dışında 3 haftadırda hem yurt dışı hem de yurt içinden stok kovaladım. Bir türlü Jet Black'e denk gelemedim. Az önce Troy'dan 128 GB Plus Jet Black'i aldım geldim oh mis Yemeğimi yer kuruluma geçerim
  • teslimat adresini çanakkale seçince 18 kasım diyor
    istanbul seçince 11 kasım diyor.

telefonlar istanbuldan gelse hadi fark olabilir diyeceğim ama telefonlar gebzeden gönderiliyor.

apple türkiyenin online satış birimi çok başarısız.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Teslimat adresim Mersin ve 11-18 kasım olarak gözüküyor. Teslimat adresimi İstanbul olarak değiştirince ise 16-23 kasım olarak değişiyor. Apple'a göre sanırım Mersin Gebze'ye daha yakın Apple'ın nasıl garip bir sistemi var gerçekten anlayamıyorum
  • bugün aradım yine konuştum kabalaşmamaya çalıştım

her zamanki aynı terane, "efendim sizi temin ediyorum 15 kasımı bir saat bile geçmeyecek, gerçekten güzel bir model almışsınız tebrik ediyorum" zırvalamaya başladı,

dedim beni bunlarla oyalamayın telefon gelince mutlu felanda olmayacağım ben yaşam hakkı satın almıyorum bana kölelik etmesi için telefon denen aleti alıyorum bana hizmet edecek biz apple değil dedim

stok olayından bahsettim cevap vermeyeceği şekilde, küfür etmem gerekiyor mu yoksa sakin mi olmalıyım dedim, "anlıyorum sizi ben şikayetinizi oluşturdum yetkililere iletilecek" vs. aynı şekilde konuştu

sonuç elde var sıfır bu arada benim gönderim tarihim 8-15 kasım 9 u da bitti yarın 10 kasım bakalım
  • Model neydi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Model neydi hocam?

7 128 jet black

he birde müşteri temsilcisi şöyle dedi "jeat bılak", ingilizler bu kadar yaymıyor ağzını
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.