Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
11
Favori
28.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müsait olunca arayın sorun ne zaman gelecek ne olacak ben aradım tabiki mantıklı bir cevap alamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storelarda plus jet black hariç her model her renk plus stoklarda

• Bende gece mavisi kılıf var. Siyah telefonla gayet güzel duruyor, tavsiye ederim
  • hocam ben bakıyorum yeni iphone satın alır gibi hala 3 -4 hafta diyor sende nasıl öyle diyo :(

• iltol kullanıcısına yanıt
    Storeda derken mağazalarda yani

• ANLADIM Hocam bi an heyecan yaptım ben de

• Yeter artık ya arayıp ben de küfür edicem en sonunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CrytekGame kullanıcısına yanıt
    Yarıldım laan. Ulan valla bi 5 dakika hayat durdu telefon filan umrumda olmadı bu yazışmayı görünce :D Nasıl güleceğimi şaşırdım.
  • Hocam valla yine iyi güldürdünüz, resimleri silin de isteyene pm den atın ban yemeyin. Konuya neşe katıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWhiteGandalf -- 8 Kasım 2016; 17:08:16 >

• bu canlı mesajlaşma nasıl yapılıyor?

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    http://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/iphone-7
    Aşağıda hemen sohbet et e gir. Alışveriş yardımına gir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWhiteGandalf -- 8 Kasım 2016; 17:13:51 >
    Hocam bu yaratıcılıkla Apple ın size iş teklif etmesi lazım Ama bence silin ban yemeyin boşuna

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ne güldüm ya :D

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    eyvallah

• plus 128 jet black de gelmiş stoklara

bizde hala hareketlilik yok
  • Aradım konuştum şimdi. Hiç küfür etmemeye çalıştım elimden geldiğince, etmedim de. Her aradığımızda bize apple süprizleri sever daha erken gelecektir diye konuştunuz konuştunuz 1 ay oldu 1 ayı da geçecek gibi duruyor hala en ufak bir hareket yok dedim. Her yere geldi bitti bir daha geldi bizim siparişlerde daha en ufak bir hareket bile yok dedim. Onlar kurumsal müşteri, toptan alım yaptıkları için onların stokları ve bizimkiler farklı oluyor dedi. Tamam farklı olmasını anlıyorum ama Apple Online Store a en fazla 3-5 gün gecikmeli hatta daha erken bile gelmesi lazım dedim. Doğru haklısınız isterseniz siparişinizi iptal edelim para iadesi yapalım dediler. Ha bir de bunu söyleyip duruyorsunuz bu yaptığınız da yanlış ve hoş değil dedim. Tabi siz de haklısınız ama Apple Online Store dan alarak doğru yaptınız, işte diğer yerlerden alanlar sorun yaşarken siz kolayca iade edebileceksiniz falan dedi. 24 Kasım dan daha önce de gelebilir dedi yine. Sinirlenip kapattım. Anlaşılan beklemeye devam edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 8 Kasım 2016; 20:8:39 >

• bizim telefonlar hala çin' de üretim bantında herhalde. ciddi ciddi buna inanmaya başladım artık
  • memokan M kullanıcısına yanıt
    Görün bakın bize de 7 lerde olduğu gibi 16 Ekim haftası üretilmiş cihazlar gelecek. Bu kadar beklediğimizle kalacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Görün bakın bize de 7 lerde olduğu gibi 16 Ekim haftası üretilmiş cihazlar gelecek. Bu kadar beklediğimizle kalacağız.

eğer böyle birşey olursa, tamamen kanıtlanacak apple ın telefonları piyasaya bilerek sürmediği
  • Nereye gelmiş hocam mağazaya mı?
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.