Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
11
Favori
28.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

Bunlar bi cacık yollamazlar söyleyeyim belirtilen tarihide geçecek.
  • gönderim tarihinin ilk gününe geldik bugün ayın 8 i, hala işleniyor görünüyor telefon bir hareketlilik yok

zorluya gidip çok güzel bi süpriz yapıcam ben onlara o olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kortizon1

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

Bunlar bi cacık yollamazlar söyleyeyim belirtilen tarihide geçecek.

Yollamazlarsa işimize gelir hocam zaten bekledik beklicemiz kadar hiç değilse bi hediye falan yollarlar . Gerçi oda mechulde neyse :D Müşteri hizmetlerini arıcam birazdan.Sizde arayın arkadaşlar.
  • cumaya kadar sabredicem, eğer gelmezse arayıp küfür edicem ben gerçekten çok doldum yeter artık ya
  • Son gönderim tarihini 1 saat bile geçmezmiş öyle diyor ama stok ne zaman gelir gram bilgisi yok. Ürün eline ulaşınca mutluluğunuzu tahmin ediyorum diyor. Abuk sabuk cümle kuruyor. Sen bunu tahmin edeceğine stok ne zaman gelir onu öğren.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elden satılabiliyorda kargo ile gönderilmiyor mu ürün hayret
  • Bu apple harbiden o. cocugu çıktı öyle böyle deil teslim tarihi 9-16 kasım deyip duruyorlar onu geçtim benim kızdığım nokta.

Ben siyah slikon kılıf almıştım 14 gün içerisinde aradım müşteri hizmetlerini dedimki cihazı yollamadınız bu ürünü aldım ben ama rengini cihaza yakıştırmazsam renk değişikliği yapabilirmiyiz daha sonra ? Bana rahat olun apple bu konuda mağdur etmez bu sıkıntılı süreci atlatmamız yeterli dediler ses kayıtlarıda mevcut fakat şimdiki eleman 14 gün geçtiği için renk değişim vs mümkün değil diyor . Bende biliyordum öyle olduğunu ama apple mağdur etmeyiz deyince sıkıntı olmaz dedim gerçekten ayıp birşey gerekli yerlere şikayet edecem bu konuyu.
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Stoklar farklı

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Bende siyah silikon aldım sıkıntı yapma hocam mat siyaha en iyi bu gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Bende siyah silikon aldım sıkıntı yapma hocam mat siyaha en iyi bu gider.

hocam hiç önemli değil gerekirse bi kılıf daha alırım o sorun değilde kullanmış oldukları çelişkili ifadelere ayar oldum yazım desteğe yolladım.
  • quote:

Stoklar farklı

stok farklı olması bana pek inandirici gelmiyor sonuçta ürünler ikiside apple bazında cıkıyor piyasaya :/
  • Bana Rose Gold'a gidecek bi kılıf kasa vs. önerebilir misiniz? Bir de kırılmaz cam alacağımda nerden alsam ve ne alsam kendim takabilir miyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kortizon1 -- 8 Kasım 2016; 10:35:9 >
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Yok hocam stokları farklı hatta bir yerde okumuştum sanırım makbuzdaydı, Aos un deposu Kocaeli ndeydi galiba.

• quote:

Yok hocam stokları farklı hatta bir yerde okumuştum sanırım makbuzdaydı, Aos un deposu Kocaeli ndeydi galiba.

Eğer öyleyse hocam olabilir
  • Kortizon1 K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu zamana kadar sadece 1 kere note 4 kullanırken cam taktırdım onuda 1 haftada çıkardım attım. Ben cam, ekran koruyucu vs sevmiyorum o yüzden hangisi iyidir bilmiyorum. Kılıf olarak şeffaf kılıftan, armora kadar bir çok kılıf kullandım. En çok memnun kaldığım Apple ın silikon kılıfı.

• arkadaşlar açıkçası hediye kılıf yollayacak olmaları(ki meçhul )çok da umrumda değil. 1 aydır bekliyorum benim kılıfım ıvırım zıvırım hazır kardeşim zaten. Yazıklar olsun eğer tarihleri geçerse ya da son tarihe kalırsa gönderimler. Ben böyle haysiyetsizlik görmedim. Ulan 1 ay da millet dünyayı kurtaracak projeler üretiyor, bunlar telefon yollayacak, Hala bir de insanlara saçma sapan konuşuyorlar telefonda ya
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Ben de normalde kılıfla ya da cam filmle filan kullanmam telefonları hoşuma gitmez çünkü biraz hassas kullanırım bu tarz cihazları. Ama bu sefer en azından kılıf almak istiyorum az da olsun darbelere ve çizilmelere karşı korusun diye, silikon kılıfta önerebileceğin renk var mı?
  • Telefon hala yok ama kılıflar TR'ye giriş yapmış hatta dağıtıma bile çıkmış
  • delirmemek elde değil hala bir ses,seda yok ya. Ne yapmaya çalışıyor bunlar gerçekten ben idrak edemedim
  • Kortizon1 K kullanıcısına yanıt
    Benim en sevdiğim renk cocoa rengi ama sen bileceksin hocam zevkler hep farklı oluyor.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.