Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
11
Favori
28.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bugün canlı ile ilk kez konuştum. Size verilen teslim süresini henüz geçmedik, o tarihten sonra gönderim olmazsa o zaman bir şeyler yapabiliriz. Şu an için beklemelisiniz dedi. Klasik...
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Bir şeyler yapabiliriz derken? Asıl o zaman biz bir şeyler yapabiliriz. Resmen bize verilen zamanı geçmek için ortam hazırlar gibi cümle kurmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sefpahaloz S kullanıcısına yanıt
    Birader sen de yalancı çıktın ha. Konuşsana teslimat hazırlanıyordu hani. Chromedan karakter mi düzenledin naptın? Ne işsiz ne karaktersiz adamlar var şu forumda?
    Doğru söylediysen üstüne alınma hiç sanmıyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWhiteGandalf -- 7 Kasım 2016; 21:29:50 >
  • 10-16 ekim haftasında üretilmiş 7 cumartesi geldi. Ben inanmıyorum bu stok yok muhabbetine. Gelecek 7+'lar da 10-16 ekim haftası üretimi gelirse şaşırmam
  • OneMoreChance kullanıcısına yanıt
    Onu gördükten sonra bana da hiç inandırıcı gelmemeye başladı, zaten şüpheleniyordum üstüne tuz biber oldu bu. Kesin bizim 7 pluslar da gelse gelse en fazla 1 hafta sonraki üretimlerden gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Ne yapacaklarmışki? Siparişinizi iptal edip sizi yetkili satıcılarımıza yönlendirelim derler en fazla

• Öyle bir şey diyemezler hocam mal mıyım ben 1 ay bekledim? O zaman oaramın 1 ay bunlarda kalıp kazandıkları faizide bana versinler. Bankaya para yatırır gibi parayı verdik bekliyoruz resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Bir şeyler yapabiliriz derken? Asıl o zaman biz bir şeyler yapabiliriz. Resmen bize verilen zamanı geçmek için ortam hazırlar gibi cümle kurmuş.

Bir şey demek istemedim ama bana da öyle geldi, geliyor...
    Kap falan gönderirler en fazla hocam o sözleşmeleri hiç okudunuz mu almadan önce hocam? Ben şahsen okumadım Apple diye güvenip kim bilir neler vardır ama ders oldu bu artık çok dikkat edeceğim

• valla bende bu soruyu müşteri hizmetlerine sordum ayın 16 sına kadar teslim edemezseniz ne olacak diye öyle birşey olmaz dedi bende varsayım yapıyorum dedim apple her zaman birşeyler yapar dedi ama ne ima etti anlamadım :D beklemek cidden yordu gelen cihaz bide sarı ekran problemiyle gelirse gelde çıldırma. Umarım en yeni üretim cihazlar gelir özelden görüştüğüm bi arkadaş apple ile anlaşması olan birisinin bu hafta yeni cihazların geleceğini söylemiş tabi kendisi satıyor ama apple getirttiğine göre kendiside satar inş.
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke öyle olsa ama bu cihazlar premium reseller lara ve Apple mağazalarına bile geldi Apple Online Store a gelmedi. Umarım dediğiniz gibi olur ama artık umudum kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 7 Kasım 2016; 23:53:6 >
  • anket yollamış apple

quote:

Geri bildiriminize önem veriyoruz.
    Apple Store deneyiminiz nasıldı?

Merhaba

Apple Store’dan alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz. Ürününüzü teslim aldığınıza göre, deneyiminizle ilgili fikirlerinizi duymak istiyoruz. Anketimiz yalnızca birkaç dakika sürüyor ve fikirleriniz bizim için çok önemli.

Ankete Katılın

Teşekkür ederiz,
    Apple Store

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 8 Kasım 2016; 0:8:19 >
  • Yarın arayalım beyler bir soralım.

• Teslim tarihini geçirirse hediye kılıf ya da kablo yollarlar. Hatta teslim tarihi gecikti diye chat e bağlandığınızda 3-5 dk lık kontrolünüzün ardından hemen hediye kılıfınızın rengini bize söyler misiniz diye bir soruyla karşılaşırsınız Ha Türkiye'de böyle bir şeyi yapmayabilirler bilmiyorum.
  • distribütörden veya apple türkiye'den cihaz almak arasında bir fark var mı?
    ikisi de apple türkiye 2 yıl garantili ve distribütör daha ucuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8agcio -- 8 Kasım 2016; 0:57:33 >
    Apple süprizleri sever .

• Erkan0192 kullanıcısına yanıt
    Şu lafı diyen bir müşteri hizmetleri daha çıkarsa gösterecem süprizi. Ulan 5 yaşında çocuk gibi 1 aydır apple süprizleri severmiş diye oyalıyorlar.

• quote:

Şu lafı diyen bir müşteri hizmetleri daha çıkarsa gösterecem süprizi. Ulan 5 yaşında çocuk gibi 1 aydır apple süprizleri severmiş diye oyalıyorlar.

aynen öyle :D ilk aldığımızda aradığımızda cihazı bide 9 kasımdan 1-2 hafta önce yollayacaz apple süperizleri sever demişti bi tek bu süprizi bi biz göremedik galiba.
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Hocam süpriz zamanında da göndermemek olacak sanırım.

• quote:

Hocam süpriz zamanında da göndermemek olacak sanırım.

Benim hala umudum var hocam bu cumaya kadar yollarlar gibime geliyor .
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.