Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
11
Favori
28.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizinki stokta var demekki hocam hayırlı olsun sevindim sizin adınıza

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam sizin jet black o yüzden geç tarih yazıyordur.bende dün sabah eft yi geçtim ama hala bekleyen ödeme diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar üşenmedim iphone 6 plus aldığımda bu siteye paylaşımda bulunduğum yazıyı buldum .
    26 sında alıp ayın 11 inde elime ulaşmış yani en iyi şartlarda yine aynı dönemlerde stok temin edilirse iphone 7 pluslar ekim29 30 gibi elimizde olcak

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Cuma günü yapmıştım. Pazartesi sabaha karşı 3.30 gibi geçmişti.
  • Evet hala 1-3 iş günü gözüküyor benim aldığım model gönderim süresinde diğer modeller hep 2-3 hafta falan yazıyor. Teşekkür ederim. Darısı sizlerin başına
  • bende sizinkiyle aynı modeli siprariş geçtim.eft yi dün sabah 10da yaptım ama hala ödeme bekleniyor diyo.o yüzden merak ettim neden hala onaylanmadı diye.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Benim eft daha erken geçtiği için olabilir. Siparişi hazırlanan ve gönderilmeye başlayanları görünce dün akşam müşteri hizmetlerini aramıştım. Onun etkisi olabilir mi ? bilmiyorum.
  • Arkadaşlar ben de dün sabah eft işlemini yaptım ama halen ödeme bekleniyor diyor. Sanırım genel olarak mı bekletiyorlar stok olmadığı için

• Bence biraz bankayla alakası var.

• morqos kullanıcısına yanıt
    Para yurtdışına gidiyor 3-5 iş günü sürebiliyor.
  • 3 gün oldu hala gelişme yok..
  • Siparişin gönderim süresi dün 10-23 kasım görünüyordu

Bugün baktım 10-17 kasım olmuş
  • arkadaşlar ben havaleyi iptal ettirsem mağaza rezervasyonuyla alsam %4 indirim uyguluyomu apple store birde iptal için telefonla arasam sadece iban numarası yeterlimi yapan arkadaşlardan acil yardım.

• murti_88 M kullanıcısına yanıt
    Mağaza rezarvasyonları %4 indirim uygulamıyor.

• Bende bir değişiklik yok sizin cihazınız o tarihten de erken gelebilir hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 19 Ekim 2016; 20:04:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Ben de bir değişiklik yok sizin cihazınız o tarihten de erken gelebilir hocam

İnşallah hepimizin ki erken gelir
  • Benim havale onaylanmadı bile 3 gündür. Alırken de 1-3 iş günü teslimattı. Şu an 2-3 hafta gözüküyor apple'ın sitesinde. Apple da türkiyedeki işleyişe uymuş hizmet kalitesini baya düşürmüş rezillik.

• Pazartesi vatandan aldım ve size de tavsiyem boşa beklemeyin gidin mağazanın birinden alın arkadaşlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Olkacan

Mağaza rezarvasyonları %4 indirim uygulamıyor.

emin misiniz?
    2sene önce iphone 6'mı mağaza rezervasyonu ile aldım, ödemeyi nakit olarak gerçekleştirdim, %4 indirim uyguladılar. (zorlu applestore)
  • Lydia'da bugün 16:00 gibi stokta 7 plus 128gb black ve jetblack vardı. Black'ı aldım ve havale yaptım 15 dakka sonra sipariş onaylandı. Yarın sabah'ta kargoya veriyorlar. %4 havale indirimi de aynı şekilde geçerli. Kargo ve stok durumunu da arayıp teyit etmiştim. Apple store ile uğraşmak çok sıkıntı gibi. Toplam alışverişim 30 dakka sürmedi.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.