Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
11
Favori
28.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 6-8 hafta ile 3-5 hafta arasında fark yok bence 3-5 hafta bekleyen 6-8 hafta da bekler ama beklemek sorun. Bir de 6-8 haftada gelecekse benim param niye apple da dursun 2 ay boyunca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler cuma gecesi 1.30 da almıştım. Gönderim süresi gördüğünüz gibi..... Acaba yeni serilermi gelir ? işlemci ses olayını belki halletmiş olurlar tek tesellim o.

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu
  • Kredi kartıyla alsaydım en geç pazartesi elimde olacak ürün için 6-8 hafta teslimat süresi çok üzücü. Üstelik enpara yı kabul etseydi öyle almış olacaktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal ettirdim beklemeyin 3-4 hafta boşa :)
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Ben de iptal ettirirdim gidip alabileceğim bir yer olsa ama jet black plus 128gb hiç bir yerde yok bekliyoruz mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 18 Ekim 2016; 10:4:15 >
  • Jet black alma hayatının hatasını yaparsın
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Niye hocam? Bende bir ara baya bir Jet Black dusundum. Sirf cizilmesi kolay diye mi? Dikkatli kullandiktan sorun olacagini sanmam. Kilcal cizikler falanda goze almistir onlari zaten.

• Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

Ben kontrol ettim foruma 1:11 de siparişi tamamladım diye mesaj atmışım... Saat sabah 9 olmadan da eft gerçekleşmişti. Ben satın al dediğim de 1-3 iş günü diyodu ve 17-20 EKİM diyordu teslimat ama durum yukardaki gibi... Apple ürünlerini hep online store' dan alırım... Yine bekleyeceğim elim mahkum ama apple çok snir etti bu sene beni, hem geç getirmesi hem bu kadar bekletmesi... Note 7 mi geri vermek zorunda kalmak yine pişman etti beni... Keşke note 7 ler patlamasaydı anasını satiim... 4000 TL para verip alabileceğin tek iyi telefon iphone olmasa bu kadar satamaz artık apple.

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Aynen ben bunların hepsini göze aldım zaten, ilk gördüğümde çok hoşuma gitti hala da beğeniyorum.

• Gün içerisinde Apple ile görüşen olursa görüşme detaylarını buraya aktarabilirse sevinirim.

• hocam siz sakın iptal ettirmeyin.normal herhangi bir renk bile hiçbir yerde yokken siz başka türlü bulamazsanız.gelirse apple dan gelir.bence o kadarda sürmez merak etmeyin.böyle böyle herkes iptal ede ede havaleyle alan kalmıcak.

• Dün Apple ı aradım Alparslan diye biriyle görüştüm benim odeme onaylandı ama teslim tarihi çok ileri bir tarih dedim beklettiler felan neyse emre bey diye bir adam çıktı satış sonrası bölümünden. Dedi ki cihan bey Apple en son ihtimali verir su anda stoklar tükendi ama ayin 20 si civarı bir stok girdisi bekliyoruz o zaman da sizin cihazınız ayrılır gönderilir dedi ama kimi zaman parti parti cihaz kaybolabiliyor gümrükte sıkıntı yaşanabiliyor bunun için Apple en garanti zamanı veriyor dedi. Bende tamam o zaman satın alma sayfasındaki teslim alma suresi düşmüş olursa hani su an yeni almak için 3-4 hafta yazıyor stok girildiğinde o sure düşer otomatikman değil mi dedim aynen öyle dedi. Şimdi anlayacağınız yeni satın alma sayfasında ki o sure bir anda düşerse anlayın ki yeni stok girildi ürünler gelir ama bu emre denilen çocuk kasima kalmayacağını düşünüyorum cihan bey bu güne kadar genelde böyle gördüm ama söz vermiyoruz dedi. Saygılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gece 4 te onaylanmış
    Teslimat 7-16 kasım diyor
    Nerdeyse 1 ay var

• az önce appleyle görüştüm o süre en geç süre diyorlar okadar sürmeyecek haftaya yollanabilir diyorlar bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

az önce appleyle görüştüm o süre en geç süre diyorlar okadar sürmeyecek haftaya yollanabilir diyorlar bilginiz olsun.

Hangi model icin söylediler o Zaman'ı

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Herkese aynı şeyi diyorlar da pek inanasım gelmiyor hocam, iPhone 6 da da aynı rezilliği yaşadık internet sitesinde satış açıldığı an bakıp kredi kartı ile almıştım bunların bu lafına güvenip ve tüm telefonlar 2-3 hafta yazıyordu vatandan gibi başka mağazalardan alanlar aynı gün aldı cihazlarını benim cihazım 2.hafta geldi

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    1 hafta daha bekleyip eğer bir değişiklik olmazsa iptal edip bu sene telefon almayacağım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

az önce appleyle görüştüm o süre en geç süre diyorlar okadar sürmeyecek haftaya yollanabilir diyorlar bilginiz olsun.

Hangi model icin söylediler o Zaman'ı

i7 plus 128 gb mat siyah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Herkese aynı şeyi diyorlar da pek inanasım gelmiyor hocam, iPhone 6 da da aynı rezilliği yaşadık internet sitesinde satış açıldığı an bakıp kredi kartı ile almıştım bunların bu lafına güvenip ve tüm telefonlar 2-3 hafta yazıyordu vatandan gibi başka mağazalardan alanlar aynı gün aldı cihazlarını benim cihazım 2.hafta geldi

2 hafta sonra gelsin hocam ne olacak elinde telefon yokmu ? Ben tuşlu telefonla geziyorum note 7 faciasından sonra buna kaldık ama genede sabırsızlık yapmıyorum az sabretmesini öğrenmemiz lazım. Üstelik yeni seri cihazlar gelecek ilk partide her zaman sorunlar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulû

Benimki de onaylanmis; simdi sira geldi siparisi iptal ettirmeye.
    Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

Az önce siparişi iptal ettirdim ,

Havaledeki tutarın hesaplarınıza geri yatırılması 5 ile 7 iş günü arasında gerçekleşiyormuş , bilginiz olsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulû -- 18 Ekim 2016; 10:10:39 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.