Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.465
Cevap
11
Favori
28.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

hocam bende isme sadece apple yazdım.benim parada iade olcak o zaman.yandık yaa.iade hemen gerçekleştimi peki?bide ne yazcakmışız isme?

Worldpay AP Ltd - Apple
  • Abi bende eft yaptım zaten farklı banka hesapları arası para transferi eft oluyor. ayni bankadaki başka hesaba havale oluyor. Valla 8 30 gibi transfer yaptım en para.com dan 9 00 telefona mesaj geldi transfer edilemedi para iade oldu diye sonra Apple ın bilgilerine baktim isim olarak worldpay- Apple ltd felan yazıyordu onu kopyaladim yapistirdim bi daha iade olmadı. Bugün onaylanmış iste su an sipariş durumu urun işleniyor yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • scream_deutsch S kullanıcısına yanıt
    Ss alabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vatandan aldım arkadaşlar burası da onaylanınca iptal edeceğim artık darısı size

• Şimdi o salla bakalım kim inanacak diyen arkadaşa hitaben. Hayatımda hiçbir forumda takılmadım ilk defa mesaj yazıyorum. yeni mesaj yazma yerini dahi zor buldum. banka hesap hareketleri sayfası da ekledim. dediğim gibi önce para iade oldu sonra geri eft yaptım.
    Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu
    Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam siz ve konunun sahibi arkadaş çok yardımcı oldunuz bu süreçte teşekkür ederim sizlere :) inanılmaz bir güven geldi şimdi rahatlıkla jet black siparişimin ödemesini yapabilirim :) geriye kaldı tek sorun 3-5 hafta kısmı umarım daa erken gelir :D

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam rica ederiz yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :) Elimden geldiğimce tüm mesajları okuyup tek tek cevap vermeye çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

havale iptali nasıl oluyor bilen var mı ?

vatana gelmiş nakit alıcam şimdi

Bende aldım Hocam bu mesajda 7 ile ilk mesajım oldu. Bekleyin ödeme onaylansın sonra iptal edin.

• Havale/EFT ile Ödeme Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ilk mesaja eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 17 Ekim 2016; 20:59:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Havale/EFT ile Ödeme Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ilk mesaja eklenmiştir.

Ben hesap adını büyük harflerle yazıp gönderdim bir problem olmaz herhalde.

• murti_88 M kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam ama kesin bir şey de demiyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Sanmıyorum hocam ama kesin bir şey de demiyim.

Hocam sizinkide onaylanmadı değil mi?

• murti_88 M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam beklemedeyiz

• benım lydia.com dan eft ile 3119 aldıgım i7 kargoda yarın teslim alacam
  • 3-5 hafta yazan teslim süresinin çok daha önce olabileceği yönünde düşünceleri olan ne olur paylaşsın düşüncelerini bu konuda bir umuda ihtiyacım var tekleyen bir yedek cihaz ile 3 hafta hatta 5 hafta bekleyebilecek olmak felaket :D
  • Arkadaşlar bir sorum olacak kız arkadaşım sipariş vermiş ve eft yapmış 2639,07 TL göndermesi gerekirken düz 2640 TL göndermiş, eksik değil fazla yollamış sizce sorun olur mu?
  • scream_deutsch S kullanıcısına yanıt
    hocam benim parada iade olmuş galiba.mobil bankacılıktan varlıklarıma baktım tekrar para yükselmişti.ama herhangi bir mesaj gelmedi sizdede böylemi olmuştu?

• arkadaşlar sayfayı yenilemekten ciğerimiz soldu lakin hala bir değişiklik yok, eğer yarın da onaylanmazsa ben bu sürecin çok uzayacağını düşünüyorum, eğer öyle olursa da apple çok büyük ayıp eder.
  • Arkadaşlar Apple Store Türkiye' de yazan tahmini gönderim süreleri Amerika mağazasında da aynı şekilde yazıyor buradan şunu çıkarmamız mümkün mü dünya geneli bir stok bekliyorlar stoklar geldiğinde yeniden gönderecekler cihazları ? Yani 3 haftadan daha kısa sürede stokların tekrar girmesi ve gönderilmesi mümkün ?

http://www.apple.com/shop/buy-iphone/iphone-7#00,20,30
  • LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Güzel tespit, bu gidişle cihazlarımız bize daha erken ulaşacak gibi gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.