Şimdi Ara

Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.521
Cevap
24
Favori
168.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teslimat süreleri çok uzun ya. bende sipariş verdim 14.11.2013-18.11.2013 diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan.S

quote:

Orijinalden alıntı: byjovii

Arkadaslar turkcelden aldim bende garantileri genpa degil apple garantili cihazlar

Hayırlı olsun. Zaten garantisi Apple olacak cihazların. Aksini iddia etmemiştik

ARKADAŞLAR BEN BİMDEN ALDIM BENİM CİHAZIN GARANTİSİ ANLADIĞIM KADARIYLA APPLE ÜSTLENMEYECEK TR DE DOĞRUMUDUR ?

Eğer cihazınız a1429 ise 1 yıl süre ile garantisine bakar.

Hocam 1429 iPhone 5 için, 5S için 1457 olması lazım garantisi geçerli olabilmesi için, 1533 burada garantiden yararlanamıyor.

Haklısınız 5 sahibi olduğum için herkesi öyle düşündüm bir an =)

• quote:

Merhaba arkadaşlar,
    31 Ekim'i 1 Kasım'a bağlayan şu saatlerde Apple Online Store'dan (http://store.apple.com/tr/ ) sipariş verenler olarak bilgilerimizi, problemlerimizi ve teslimat tarihlerimizi paylaşıp birbirimizi bilgilendirebileceğimizi düşündüm. Zamanı gelince ürünleri teslim alırken yaşadığımız problemleride yine buradan paylaşabiliriz.

Edit: KARGO Firmaları Belli oldu. Apple Çevrimiçi destekle görüştüm. Teslimatı gerçekleştirecek olan firmalar; UPS ve TNT

Burada benim siparişim iPhone 5S Gold 64GB, 00:30 sularında satın aldım. Teslimat tarihi 08/11/13 - 12/11/13
     Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]

Sizler ne siparişi verdiniz ?

emin değilim ama apple amerikada kargo ile gönderdiği telefonları direk çin den gönderiyor tr de de böyle olabilir.

• Cikar cikmaz alan kisilerin aylik gelirlerini merak ediyorum.

Yeni ipad yok. Bakalim o gelince fiyati ne olcak.

Malum %18 kdv +%25 otv aliniyor telefonlardan.

İpadlerde sadece kdv olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö-F-K

Cikar cikmaz alan kisilerin aylik gelirlerini merak ediyorum.

Çıkar çıkmaz alan kişiler zaten aylardır bu telefonu bekliyorlar ve ona göre kendilerini ayarlamışlardır zaten. Aralarında bu parayı gözü kapalı vericek kişilerde vardır tabi.

Siz şimdi diyeceksiniz bi telefona verilir mi bukadar para. Tabi herkes için geçerli deil ama adamın cebinde 5 kuruş para olmuyor her gün 1 paket sigarasını eksik etmiyor 1 senede zaten nerdeyse bi İphone parası yapıyor. Sigara içmeyen bi adam hersene telefonunu değiştirsin ama şu sigaraya başlamasın çok daha iyi.
    Neden böyle bi açıklama yaptıgıma gelirse bende sigara kullanıyorum keşke şu mereti bıraksamda her sene 2.500 TL telefona verip birisine hediye etsem diyorum.
    İçimden geldi yazam dedim

• Ben de 16 GB Gold siparişi geçtim. Havale ile 2.063,04 TL. Havale işlemini de az önce gerçekleştirdim. Ödeme onayı da gelir gün içerisinde sanırım.
  • Valla iyi oldu bu Apple Store.Dün 3 4 tane Turkcell Tim gezdim.Bir havalar bir pozlar.İphone 5 2100 5s 2600-2700 diyen mi dersiniz.Gold renk olmaz diyen mi.Ama işte Allah büyük an itibariyle 32 GB Gold aldım bende varsın bekleyim bi 10 gün daha dert değil.Operatörlere kuruş yok artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

quote:

Çıkar çıkmaz alan kişiler zaten aylardır bu telefonu bekliyorlar ve ona göre kendilerini ayarlamışlardır zaten. Aralarında bu parayı gözü kapalı vericek kişilerde vardır tabi.

Siz şimdi diyeceksiniz bi telefona verilir mi bukadar para. Tabi herkes için geçerli deil ama adamın cebinde 5 kuruş para olmuyor her gün 1 paket sigarasını eksik etmiyor 1 senede zaten nerdeyse bi İphone parası yapıyor. Sigara içmeyen bi adam hersene telefonunu değiştirsin ama şu sigaraya başlamasın çok daha iyi.
    Neden böyle bi açıklama yaptıgıma gelirse bende sigara kullanıyorum keşke şu mereti bıraksamda her sene 2.500 TL telefona verip birisine hediye etsem diyorum.
    İçimden geldi yazam dedim

aynen öyle kardeş doğru konuşmussun. ben 20 sene sıgara ıçtm suan bıraktım 1 senedır ıcmıyorum.param cebımde kalıyor ona da ıphone alıyorum :)

• quote:

Merhaba arkadaşlar,
    31 Ekim'i 1 Kasım'a bağlayan şu saatlerde Apple Online Store'dan (http://store.apple.com/tr/ ) sipariş verenler olarak bilgilerimizi, problemlerimizi ve teslimat tarihlerimizi paylaşıp birbirimizi bilgilendirebileceğimizi düşündüm. Zamanı gelince ürünleri teslim alırken yaşadığımız problemleride yine buradan paylaşabiliriz.

Edit: KARGO Firmaları Belli oldu. Apple Çevrimiçi destekle görüştüm. Teslimatı gerçekleştirecek olan firmalar; UPS ve TNT

Burada benim siparişim iPhone 5S Gold 64GB, 00:30 sularında satın aldım. Teslimat tarihi 08/11/13 - 12/11/13
     Apple Online Store'dan Alışveriş Yapanlar(iPad, iPhone Siparişleri)[ANA KONU]

Sizler ne siparişi verdiniz ?

Uzay grisi.
    16 GB 2149/12 taksit.
    Nisan 2010'dan bu yana kullandığım 3 gs'me veda zamanı 11-13 kasım 2013 tarihleri arasında ürün teslim edilince olacak...

• quote:

iphone 5 i satıp 5s alacağım. Arada yaklaşık 750 TL fark ödeyeceğim desek; 750/12=ayda 60 TL. Pek abartılacak bi rakam değil :)

Zaten çoğu kişi telefonunu upgrade ettiği için(sıfırdan almadığından) verdiği rakam fazla olmuyor. 12 taksite bölünce de çok uyguna geliyor. Hatta direk ilk 8 ay sattığım telefonun peşin parasını taksite vereceğim için 9 ay sonra cebimden para çıkmış olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belferkay

Ben de siparişimi verdim. 32 GB gold 5S + 5S Case Bej. Umarım rengi telefona yakışır yaklaşık 100 lira para verdik :D
    Bir de case için teslimat tarihi 5.11 diyor telefon için 11.11-13.11 diyor. İkisini ayrı ayrı mı yollayacaklar şimdi?

hocam sen siparişi ne zaman vermiştin ? saat kaçta ?
  • Çok yakında bende iPhone almayı düşünüyorum , iPhone 5s almayı düşünüyorum. görüşleriniz neler ?
  • Bende 2 adet 5s gold 16 gb aldım banka havalesi ile.
  • Bu deri kiliflari alabilecegim biyer var mi apple store disinda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belferkay

Ben de siparişimi verdim. 32 GB gold 5S + 5S Case Bej. Umarım rengi telefona yakışır yaklaşık 100 lira para verdik :D
    Bir de case için teslimat tarihi 5.11 diyor telefon için 11.11-13.11 diyor. İkisini ayrı ayrı mı yollayacaklar şimdi?

Kılıfla kullanıcaksanız ne anlamı kaldı goldun :)) Hayırlı olsun
  • Edu indirimiyle alınan cihazlar takip ediliyor mu Apple tarafından? Eğitimde kullanılıyor mu kullanılmıyor mu diye?

• Banka havalesi geçtikten sonra ödemenin alındığı teyidini nereden alıyoruz bilgisi olan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alanlara hayirli olsun almamak icin zor tutuyorum kendimi:)

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byjovii

Arkadaslar turkcelden aldim bende garantileri genpa degil apple garantili cihazlar

Hayırlı olsun. Zaten garantisi Apple olacak cihazların. Aksini iddia etmemiştik

ARKADAŞLAR BEN BİMDEN ALDIM BENİM CİHAZIN GARANTİSİ ANLADIĞIM KADARIYLA APPLE ÜSTLENMEYECEK TR DE DOĞRUMUDUR ?

Eğer cihazınız a1429 ise 1 yıl süre ile garantisine bakar.

Aynen dediğiniz gibi. A1429 ise etkinleştirildiği tarihten başlayarak garantiniz 1 yıldır.

Detaylı bilgi için ücretsiz Apple Destek hattını arayabilirsiniz. 00800 448 829 873 (Sadece sabit numaralardan aranabilir)

ARADIM 15 DAKİKA SONRA ARAYIN ŞUAN TEMSİLCİYE BAĞLAYAMIYORUZ DEDİ

online destek hattından yazın sorunlarınızı. bana cem isminde biri cıktı ama 5 dk filan bekletiyor. sorularınızı cevaplıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: enc4

Banka havalesi geçtikten sonra ödemenin alındığı teyidini nereden alıyoruz bilgisi olan?

Mail veya telefon numaranızı verdiyseniz mesaj gelecek
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.