Şimdi Ara

Apple One abonelik paketi duyuruldu: Apple abonelikleri daha uygun fiyata tek pakette

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
5.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Time Flies etkinliğinde yeni ürünlerini lanse eden Apple, abonelik hizmetleri tarafında da önemli duyurulara imza attı. Yeni abonelik hizmeti Apple Fitness+'ı duyuran teknoloji devi, Apple Fitness+ da dahil olmak üzere tüm abonelik hizmetlerini bir arada sunan Apple One adındaki yeni abonelik katmanını da tanıttı.

Hepsi bir arada olsun diyenlere Apple One

Apple servislerini tek çatı altında sunan Apple One, hizmetlere ayrı ayrı abone olmaktansa daha uygun fiyata tek pakette abone olma imkanı sağlıyor. 

Ayrıca Bkz.iPad Pro görünümlü yeni iPad Air tanıtıldı: İşte özellikleri ve Türkiye fiyatı

Apple One, içerisinde sunulan servislere göre farklı fiyat etiketlerine sahip çeşitli katmanlarla geliyor. Bu katmanların fiyatları ise şu şekilede:

Premier paketteki iCloud saklama alanı 2 TB, Family paketindeki iCloud saklama alanı 200 GB ve tek kullanıcılı başlangıç paketinde ise 50 GB iCloud alanı bulunuyor. Başlangıç paketi tek kişiye özelken, diğer paketler ise 6 kişiye kadar ortak kullanılabiliyor. 

• 112 TL ? Apple One abonelik paketi duyuruldu: Apple abonelikleri daha uygun fiyata tek pakette 

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Amazon prime gibi yaparlar bir güzellik 😏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Özel fiyatlandırma olmazsa bizim ülkede iş yapmaz.Amazon gibi bir politika benimsenirse alınabilir

• Çoh paraa

• Türkiye fiyatı farklı olacaktır, aile paketi uygun olursa düşünülür.

• 15 lira gibi olur.

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Direkt TL'ye çevirmeyin ülkelere göre finansal planlar yapıyor Apple.

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Apple Arcade’i örnek alırlarsa fiyatı yüksek olur Türkiye’de.

• Bize 15 lira olur. Apple Music kullanıyordum zaten. Bu bahaneyle iCloud Drive'ı da upgrade etmiş olurum.

• Apple Music neden yok?! Napayım böyle paketi ya?!

• Adamlarin store’da 70₺’dan asagi oyunu yok 10 yasinda ergenler gelmis amazon gibi 7₺’dan satacak saniyor. Arcade 30 kusur lira iken hepsini beraber 40-50₺’dan asagi satacagini dusunenler hangi ulkede yasiyo bana desin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var hepsinde.

• Nası yok ben mi yanlış okuyorum acaba ?

• apple , amazondan ilham al biraz fiyatlar için

• brnk kullanıcısına yanıt

üstteki görselde var fakat Apple'ın yayınladığı görsel paketlerde yok :(

• kendi sitesinden kontrol ettim. Görsel yanılttı. Kusura bakmayın. Apple Music varmış. Ki genel müşteri için seçim sebebi olacaktır.

• Apple One abonelik paketi duyuruldu: Apple abonelikleri daha uygun fiyata tek pakette
  • Türkiye'de çıkmayacak sanırım bu paket. Tv+ yok çünkü bizde zaten. Her pakette de TV olduğuna göre tv gelmeden bu da gelmez.

• Nakahella kullanıcısına yanıt

Apple TV+ nedir? Netflix tarzı bir şey mi?

Iphone telefonumda Apple TV var. Ordaki filmlerin hepsi paket dahilindeyse süper bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur01 -- 15 Eylül 2020; 22:3:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.