Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun gift karti hazirlayin 10tl muzik arsivi alicaz ins:)

8.4 bekleniyor...telefonlari format atip temiz kuruluma hazirlayin..taaki ios 9 cikana kadar bu sekilde idare edicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oskis kullanıcısına yanıt
    3 ay ücretsiz, parayı niye şimdiden hazırlıyorsun :) ayrıca geri yükle yeni iphone olarak kur 8.4'ü, neden hazırlıyoruz ki :) tamam tamam bişey demedim ...
  • Tekin G. kullanıcısına yanıt
    Bn her guncellemede sifirdan kuruyorum daha temizinden

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Butun itunes arsivi Apple Music'te olmayacak. Ornegin Beatles'in Apple Music'te olmayacagi konusuluyor. Bu sekilde ne kadar eksik olur bilmiyorum ama Apple Music itunes'un alt kumesi gibi olacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Apple musicte 35 mılyon şarkı var,diğer rakiplerinden 5 milyon daha fazla ayrıca 100.000 şarkı eş zamanlayacak vevideo klipler de izlenecek bunlar bile yeter,diğerlerini saymaya bile gerek yok.
  • 8.4 güncellemesi ile en çok merak ettiğim durum bu Apple Music. JB muhabbetinden dolayı bunun hakkındaki yorumları okuyup ona göre hareket edicem.
  • Yine kraldan çok kralcılar yorumlar yapmış. Hll spr dvm.
    Apple kurtaracak sizi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: matkapmatkap

Butun itunes arsivi Apple Music'te olmayacak. Ornegin Beatles'in Apple Music'te olmayacagi konusuluyor. Bu sekilde ne kadar eksik olur bilmiyorum ama Apple Music itunes'un alt kumesi gibi olacaktir.

Şu an bu şekilde kendini ayrı tutan 8 tane müzik grubu var. Bilindik ve önemli olanları da 3 tane. Apple onlarla da anlaşmaya gideceğini söyledi zaten. Alt küme gibi bir durum söz konusu değil. Ki bu olay zaten Spotify'da da var. Onda olmayan sanatçılar çok daha fazla. Apple Music, arşivdeki tüm şarkıları kapsıyor. Çok az eksikle.

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Spotify'dan ne diye geçeyim demişsiniz cevabı ayrıntılı bir şelilde verildi, siz yazacak bir şeyim yok desenize şuna. Sondaki o saçma sorunuza ise verilecek bir cevap yok bile zaten. Boş konuşmayın kimse burada fanatiklik yapmıyor size olanı söylüyor. Aradaki farkları anlatıyor. Vereceğiniz tepki bu olacaksa sormazsınız.

Cevabın için çok teşekkür ederim, zaten sırf müzik arşivinden dolayı bile geçmeye karar vermiştim.
  • Şimdi buradaki apple seviciler Tidallada kıyaslama yapmazlarsa ben bişey bilmiyorum.

256 kpbs aac müziğin her tarafı kalite olsa olur olmasa ne olur.bu tür riplenmiş ses dosyarında en kaliteli hizmeti deezer sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 30 Haziran 2015; 14:44:25 >
    Umarim dediginiz gibi olur. Zaten bir kac saat icerisinde gorecegiz, cok az kaldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: matkapmatkap

Umarim dediginiz gibi olur. Zaten bir kac saat icerisinde gorecegiz, cok az kaldi :)

Merak etmeyin zaten en büyük üstünlüğü bu diyebiliriz. Android tarafını bilemem onu zaten sonbaharda göreceğiz ama Apple tarafında Spotify için işler hiç iyi değil.

• Abd ye gelmemis hala

• Çevrimdışı müzik derken telefona indiriyoruz dimi müziği. Peki telefondaki müziği pc ye atabilecez mi aynı kalitede

• quote:

Orijinalden alıntı: Septams

Abd ye gelmemis hala

Aynı anda geliyor. sadece bizde saat 6 da ise onlarda bilmem kaçta 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Çevrimdışı müzik derken telefona indiriyoruz dimi müziği. Peki telefondaki müziği pc ye atabilecez mi aynı kalitede

Bunu bende merak ediyorum.

• Birazdan düşer insallah beklemedeyiz..

• Yayınlandı

• Şu an indiriyorum. 8.4
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.