Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolgabjk

keşke apple bu sistemi itunes film kısmınada getirse uygun fiyata istediğimiz filmi izlesek indirsek. şuanki fiyatlar 1 film için türkiye şartlarına göre çok yüksek

İleride olacağını düşünüyorum. Netflix'e sağlam rakip olurlar dizileri falan da alsalar. Tabi çok zorlayıcı olur.
  • Şimdi spotify'a tamamen veda edebilirim, çok iyi olmuş aradığım her şarkıya ulaşabildim. iPhone'da Apple Music gerçekten çok uyumlu ve çok iyi...

Sadece dikkatimi bişey çekti The Witcher 3: Wild Hunt'ın soundtrack albümünde Ladies Of The Wood şarkısı eksik, albümün kendisinde mi yok acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Bence @connect bölümünün gelmesini bekleyin. Her şeyiyle spotify'ı geride bıraktı ama etkileşim kısmının gelmesi şart bana göre.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    iTunes Store'da ki albümünde yok. Bahsettiğin şarkı GOG.com'un 4 exclusive şarkısından biri.
    https://itunes.apple.com/tr/album/witcher-3-wild-hunt-original/id1032031948
    http://witcher.gamepedia.com/The_Witcher_3_soundtrack
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Şimdi spotify'a tamamen veda edebilirim, çok iyi olmuş aradığım her şarkıya ulaşabildim. iPhone'da Apple Music gerçekten çok uyumlu ve çok iyi...

Sadece dikkatimi bişey çekti The Witcher 3: Wild Hunt'ın soundtrack albümünde Ladies Of The Wood şarkısı eksik, albümün kendisinde mi yok acaba?

Dostum o şarkı exclusive şarkı. Bonus parça olarak düşün. Mesela Eminem'in Relapse albümünde My Darling parçası yer almaz ama albümü eminem.com'dan satın alan birine dijital olarak o şarkı verilir. Apple Music ile ilgili değil yani.

Edit: @esmerbuyucu yazmış zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 7 Nisan 2016; 2:46:35 >

• Geçenlerde konuda iOS 9 ile gelen proactivity özelliklerinden olan kulaklık takınca kilit ekranından müziğe erişimin lafı geçmişti. Marcoxx arkadaşımız sormuştu ben olayı farklı anlamıştım sizler de cevaplamıştınız vs belki hatırlarsınız. Sizler şu an o özelliği kullanıyor musunuz bilmiyorum ama 9.3.1'den sonra simge bende bazen gözükmemeye başladı. Oysa ilk çıktığından beridir sorunsuz kullanıyordum. Bazenleri Apple discussion forumlarında da çok gördüğüm Spotify kurulu olmamasına rağmen Spotify ikonunun gözükmesi gibi saçma bir bug yaşasam da sonuçta genel olarak sorunsuzdu. Ancak 9.3.1'den beridir sık sık kayboluyor ikon. Sizlerde durum nedir? 9.3.1'in hatası mı yoksa sadece bende mi oluyor onu çözmeye çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 7 Nisan 2016; 3:10:02 >
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Çok nadir kulaklık kullanıyorum dikkatimi çekmedi hiç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bende bir sorun yok...

Kulaklığı takınca çıkıyor.. Hatta son zamanlarda sürekli Spotify kullanıyorum, o yüzden artık Apple Music yerine o çıkıyor..

Sanırım sık kullanılan programa göre kendisi belirliyor..
  • Bugün mesela Spotify kurulu olmamasına rağmen Spotify ikonu çıktı. Sürükleyince de efekt hatası eşliğinde ana menü açılıyor. Ne diye böyle oldu anlamadım. Çok sinir bozucu.

Hocam cihaza bir reset atın muhtemelen düzelecektir

Belli bir süre A.Music kullanınca Spotify çıkmaz diye düşünüyorum..

Sorun devam ederse reset atabilirsin.. Ama biraz bekle bence.
  • Bugün iTunes ile iPhone arası liste ve şarkıların senkronizasyonu konusunda baya uğraştım. Bir ara ne yaptıysam olmadı.

iCloud arşivini ayarlardan kapatıp ayarları da kapatıp müzik uygulamasını açıyoruz. Biraz bekleyin. Telefonunuzdaki müzikleri göstermesi lazım. Ben bu adımı yapmadan arşivi kapatıp açıyordum bir türlü olmuyordu. Göstermiyorsa müzik uygulamasını kapatıp açın.

Sonra icloud kütüphanesini yeniden açıp müzik uygulamasına gidince arşiviniz indiriliyor gibi birr şey dedi de Allah'tan kurtardım hepsini. Yoksa tüm listelerim gidecekti.

Bu konuyu iyileştirmeleri lazım.
  • korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    Bir iki güncelleme istiyor size katılıyorum

• murat bozun son albümünü kaldırmışlar bugün dün dinlyebiliyordum imusicden ??
  • eediz kullanıcısına yanıt
    bosverin bir sey kaybetmezsiniz . .

• eediz kullanıcısına yanıt
    Murat Boz kaldırtmış demek ki. Öte yandan Murat Boz dinlemeseniz de olur sanırım.
  • korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    Tıpatıp aynı sorunu yaşayan bir arkadaş vardı konuda. Ki ben de yaşadım birkaç gün önce. Uzun uğraşlar sonucu deneme yanılma falan derken sizin yönteminizle aynı şekilde hallettim ben de. Bu sorunu çözmeleri gerekir, tabi yeni bir sistem olduğundan illa ki zamanla oturacaktır.

Mesela ilk başlarda çevrimdışı dinleme yapmak istediğinizde iCloud Müzik Arşivi ile ilgili bir hata mesajı görüntülenirdi bu sorun çok sık olurdu, şimdi o sorunu yaşamıyorum henüz yaşayanı da görmedim, uzun süredir konuya bu sorundan bahseden olmadı. Zamanla diğer sorunları da çözeceklerdir. Geliştirilmesi gerek önünde de uzun yollar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 9 Nisan 2016; 19:00:30 >
  • Dostlar reset'i elbette denemiştim. Bir fayda etmemişti. Bu sorun yüzünden restore atmak da hiç içimden gelmiyordu tabi. Apple discussion'da gezerken adamın birinin sorunu şöyle çözdüğünü gördüm. Spotify'ı tekrar indirdim, oturum açtım, ardından 20-30 kez Müzik uygulamasını açıp kapattım. Belli bir yerden sonra Spotify ikonu yerine Apple Music ikonu gözükmeye başlıyor. Böylelikle sorunu çözmüş oldum, ama dediğim gibi Spotify kurulu olmamasına rağmen ikonunun çıkması sorununu çözmeleri gerek, uzun süredir sorunsuz kullandığım bir özelliğin (bazenleri hiç gözükmezdi simge ama olur o kadarı) 9.3.1 gibi bir ara sürümle hatalı hale gelmesi sinir bozucu. Her telefonda yaşanmaması da ayrı bir konu. Büyük ihtimalle restore atsam düzelecek ama hiç uğraşamam ona tabi.

Bir gün başınıza bunun gibi bir sorun gelirse anlattığım şekilde çözebilirsiniz.

Spotify hiç yüklemedim sıkıntı olmaması o sebepten olabilir 😀

• Ben müziklerime ekle dediğimde ve onu bulut işaretine bastığımda indiriyor. Benden ücret almıyor değil mi sadece çevrimdışı müzik dinlemek için indiriyor.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.