Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Music otomatik üyelik yenilemeyi kapatmayı bilen ya da link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Uygulamada herhangi bir sorun yok. Bugün 4 albüm daha ekleyip indirdim. Sebebini bilmiyorum açıkçası. Telefonu bir kapatıp açın düzelebilir.

Edit: Halletmişsiniz zaten.

Sorunu çözünce bir moral geldi. Ne zamandır müzik ekleyemiyordum. Resmen moral geldi. Listelerin harika olduğunu vurgulamaktan yoruldum ama harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Uygulamada herhangi bir sorun yok. Bugün 4 albüm daha ekleyip indirdim. Sebebini bilmiyorum açıkçası. Telefonu bir kapatıp açın düzelebilir.

Sorunu çözünce bir moral geldi. Ne zamandır müzik ekleyemiyordum. Resmen moral geldi. Listelerin harika olduğunu vurgulamaktan yoruldum ama harika.

Listeler derken albümleri mi diyorsunuz hocam ? Yoksa önerilenleri mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Vardy

quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Listeler derken albümleri mi diyorsunuz hocam ? Yoksa önerilenleri mi ?

Yok. Apple Music'in oluşturdukları. Önerilenler de listelerden ve albümlerden oluşuyor tabii ama her aranana uygun listeler var. Zaman olmayınca az bilinenler(gruplarla ilgili) listeleri bayağı işe yarıyor. Diğerlerini saymıyorum bile. Albümler daha sıralı olsa çok süper olurdu. Bu şekilde aşırı dağınık. Daha düzelir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Apple Music otomatik üyelik yenilemeyi kapatmayı bilen ya da link var mı?

iTunes'tan hesap bilgilerinizi görüntüle deyin ve açılan ekranda Apple Music üyeliğiyle ilgili kısımdan oto yenilemeyi iptal edebilirsiniz. Ya da Apple Music'e ilk kayıt yaptığınız zaman gelen mail'de bir link var oto yenilemeyi iptal etmek için, ona tıklayın.
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İyi forumlar.

• Edit telif hakkı ile ilgili bişi yazmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonn123 -- 19 Mart 2016; 2:28:05 >
  • jasonn123 kullanıcısına yanıt
    Hayırdır kardeş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İlk sayfayı okudum sonra editledim mesajı klasik türkçe şarkılar yok mesajıydı.bende sanıyorum sadece bende gitti usa store olduğu için tr de yokmuş. Çünkü ben ilk çıktığından beri kullamıyorum geçen eylülde mi çıkmıştı neydi o zamanlar cuguli bile vardı tr ye apple music gelince gitti hepsi

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

İlk sayfayı okudum sonra editledim mesajı klasik türkçe şarkılar yok mesajıydı.bende sanıyorum sadece bende gitti usa store olduğu için tr de yokmuş. Çünkü ben ilk çıktığından beri kullamıyorum geçen eylülde mi çıkmıştı neydi o zamanlar cuguli bile vardı tr ye apple music gelince gitti hepsi

Editlediğin iyi olmuş vururdum yoksa seni.

Ucuz yırttım ama sırf bu yüzden apple music üyeliğimi sonlardırdım youtube music e geçtim apple kadar iyi değil ama idare eder bence youtubenin yaptığı emek hırsılığı.

• Bazı sanatçılarda takip et butonu gelmiyor. Özellikle türk şarkıcılarda hiç yok gibi. Bazı sanatçılarda da reset attıktan sonra geliyor. Böyle bir sorunla karşılaştın mı hiç, yoksa benim internetten midir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir albüme girdiğimde listede silik olarak bulunan ve öğe çalınamıyor ikazı veren parçalar var. Bu durumun açıklaması nedir?
  • Bazen çevrimdışı dinlemek istediğimde iCloud hatası alıyorum ve interneti açmadan düzelmiyor. Bunun düzeltilmesi gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Vardy

Bazı sanatçılarda takip et butonu gelmiyor. Özellikle türk şarkıcılarda hiç yok gibi. Bazı sanatçılarda da reset attıktan sonra geliyor. Böyle bir sorunla karşılaştın mı hiç, yoksa benim internetten midir ?

3G'den bağlıyken takip et butonu gözüküyor ama basmanız bir işe yaramıyor, Wi-fi'ye bağlıyken ise takip et butonu hiç çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Bir albüme girdiğimde listede silik olarak bulunan ve öğe çalınamıyor ikazı veren parçalar var. Bu durumun açıklaması nedir?

Türkçe şarkılarsa cevabı 1000 kez verildi. Yabancı şarkılarsa eğer, sanatçı o şarkıyı Apple Music'e koymak istemediğindne çalınamıyor uyarısı alıyorsunuz. Belki ileride eklenir. Bir çözümü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Bazen çevrimdışı dinlemek istediğimde iCloud hatası alıyorum ve interneti açmadan düzelmiyor. Bunun düzeltilmesi gerek.

Evet bu hatayı ben de nadiren de olsa alıyorum. Düzeltilmesi gereken saçma bir sorun.
    İyi geceler
    Takip et butonu TR Apple Music'de var mı? Ben hiç göremedim, bi görsel koyabilirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Bu tür silik gördüğünüz parcanın yanında. "E" harfi var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.