Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.643
Cevap
85
Favori
127.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8.4 bugün veya yarin gelmesi lazim o halde, öyle degilmi?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta85

8.4 bugün veya yarin gelmesi lazim o halde, öyle degilmi?!

30 Haziran yani salı gunu gelecek hocam.

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler cevabin icin. Apple Music'in cikis tarihi 30 Haziran oldugundan, 8.4 bir iki gün önceden gelir diye düsünmüstüm. Neyse bekleyelim o halde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arşivi geniş olursa, fiyatı çok uygun, özellikle aile olayı.
  • Aile paylaşımını sadece güvenilir kişilerle yapmak gerekiyor, çünkü aileye paylaşımına kattığınız kişilerin (appleId'lerin) tüm harcamalarını ödemeyi garanti ediyorsunuz: (detayı)
  • @Buck Fuddy iPhone 6 plus 128 gb 949 tl olduğunu düşünsene

• Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buck Fuddy

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)

• helal lan sana apple 6s alacam iyice heyecalandim

• Spotify ve Deezer'a yazik olacak.Bakalim,belki onlardan da bir karsi atak gelebilir.

• 30 Haziran Salı Türkiye saatiyle 18.00'de İos 8.4 güncellemesi yayınlanacak... Haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

7-8 aylık premium Spotify kullanıcısı olarak istediğim verimi alabilirsem Apple müziğe geçiş yapmayı düşünenlerdenim. Aylık 15 Tl olan aile paketini Enpara ile aylık 7.5 TL'ye alıp 5 kişi kullanacağız.

Hocam zaten ucuz ne gerek var enpara ile 5tl :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu program internet kotasından yiyecekmi acaba ?
  • Majorca kullanıcısına yanıt
    Yok bu su içecek hocam enerjiyi sudan alacak.
  • İyi bir arayüzü olursa spotify karşısında ezilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: delindir

Yok bu su içecek hocam enerjiyi sudan alacak.

telefondaki netin kotasından bahsettim mesela turkcell muzik kotadan yemiyor onun gibi
    3g üzerinden yiyecek tabiki hocam. Ama spotify gibi çevrimdışı dinleme yapabileceksiniz listelerinizi.

3G üzerinden alınacak ancak Apple çevrimdışı dinle dediğinizde uygulama üzerinden herhangi bir 3G olmadan da dinlemenize özel olarak yeni nesil uygulamalar sunacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

Hocam Apple Music'in Spotify'dan daha iyi olduğu yönler neler ki? Geçmeye gerçekten değer bir fark var mıdır?

30 milyon tane şarkı içeren eksiksiz müzik arşivi. Özellikle Türkçe şarkılarda Spotify'a sağladığı deli üstünlük. Tasarım ve kullanımı, 7/24 kesintisiz yayın yapan ayrıntılı radyo. Sanatçılarla etkileşime geçebilme şansı. (Kendi içinde bir sosyal ağa sahip.) Çok daha profesyonel kuruluşlarla hazırlanan müzik listeleri. (Gerçi çıkmadan karar verilemez hangi program listeleri daha iyi yapıyor ama Rolling Stones, Pitchfork ve bunun gibi firmaların hepsi Apple ile anlaştı bile.) Video klipler. iPhone, Siri gibi Apple hizmetleri ile tam uyumlu olması. Ve pek çok fonksiyon içermesi. Zaten en önemli şeyi de bu, en başta Apple'ın uygulaması olacağı için her şey de ona göre dizayn edilecek. Pek çok şeyle etkileşimli ve uyumlu çalışacak.

En önemli farkı müzik arşivi. iTunes sonuçta bu. Ne olduğunu kanıtlamış bir şey zaten. Ve Spotify 320 kbit müzik sunuyoruz diyor ama şarkıların sadece yüzde 60'ı 320 kbit ve yıllardır geri kalanını 320 kbit yapmıyor. Ayrıca bağlantı kalitesine göre seçtiğin kalite ayarını umursamadan ses kalitesini düşürme özelliği de cabası (!)

Ha ben Spotify'ı aylardır kullanıyorum ve tek bir kez olsun neden para veriyorum demedim, benim için mükemmel bir programdır, Playstation uyumluluğu, PC'den telefona veya telefondan PC'ye kontrol rahatlığı gibi pek çok şeyi var. Ancak Apple Music çok bariz bir biçimde Spotify'ı yiyip bitirecek. Fiyat zaten apayrı bir şey. Hele o aile üyeliği efsanevi. Spotify üyeliğim bittiği gibi geçeceğim Apple Music'e. Zaten ilk 3 ay herkese ücretsiz.

quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Enpara ile anlaşsınlar gecelim apple a

Anlaşmaya gerek yok zaten iTunes harcaması olarak gözükecek, ayrı bir uygulama olarak değil.

@oguzhantezel92 Bilginiz olmayan şeylerle ilgili konuşmayın lütfen. Bu mesajdaki ilk alıntıya yazdığımı okuyun. Şarkı zaten satıyordu şimdi neden bunu çıkardı demişsiniz bu saçma sorunuza cevap bile vermem zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 30 Haziran 2015; 5:48:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Spotify ı bırakmam kesinlikle,playstation a destek verirse ki zannetmiyorum,belki düşünürüm.
    Türkçe arşivininde spotify kadar geniş olacağını düşünmüyorum.

Spotify'ın zaten büyük sorunlarından birisi Türkçe arşive birkaç aydır yer veriyor olması ve deli gibi eksikler olması, iTunes'ta ise tam tersine yerli şarkı konusunda neredeyse eksik yok. Tam tersi olacaktı dediğinizin.

quote:

Orijinalden alıntı: Istanbullu Einstein

Arşivi geniş olursa, fiyatı çok uygun, özellikle aile olayı.

Dostum şu soruyu konuda kaç kez gördüm, neden soruluyor anlamıyorum. Var olan iTunes arşivi aynen önünüzde olacak. iTunes arşivini anlatmama da gerek yok sanırım. Rakibi yok.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.