Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar MAC'de Apple Music kullanmaya başladım bugünden itibaren yalnız bir şey dikkatimi çekti aradığım hiçbir şarkıyı bulamıyorum... Ya ben mi kullanmayı beceremedim Apple Music bu kadar kısır olamaz yani.

Örnek: Gülşen arıyorum Gülşen'in sadece 1-2 albümü ver parçası çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manipaicu

Arkadaşlar MAC'de Apple Music kullanmaya başladım bugünden itibaren yalnız bir şey dikkatimi çekti aradığım hiçbir şarkıyı bulamıyorum... Ya ben mi kullanmayı beceremedim Apple Music bu kadar kısır olamaz yani.

Tavsiye ederim :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Vardy

quote:

Arkadaşlar MAC'de Apple Music kullanmaya başladım bugünden itibaren yalnız bir şey dikkatimi çekti aradığım hiçbir şarkıyı bulamıyorum... Ya ben mi kullanmayı beceremedim Apple Music bu kadar kısır olamaz yani.

Tavsiye ederim :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Normal itunes store'de aradığım şarkıyı buluyorum fakat 1.29 dakika dinlettiriyor. MAC'de nasıl kullanacağımı çözemedim. Sizin için kısmına geliyorum aramaya gelip Gülşen yazıyorum.

Sonuç:

Böyle görüyorum anlamadım aramayı nerden yapıcam müzikler nerde.

• Bir örnek daha bu sefer "İrem Derici" diye arattım hiçbir şey bulamadı.

• quote:

Bir örnek daha bu sefer "İrem Derici" diye arattım hiçbir şey bulamadı.

İrem derici yok sanırsam. Ayrıca siz yine şanslısınız ben apple music'te gülşenin tek albümünü bile göremiyorum. İnsanı delirten bir şey bu uğraşmaya değmez.

Edit: Siz de bulamıyormuşsunuz. Bulamamızın nedeni zaten app'de olmaması olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Franz Schubert -- 15 Mart 2016; 13:20:58 >

• Sanırım Spotify'e devam edeceğim gibi gözüküyor, Apple Music daha tam oturmamış anlaşılan.
  • Spotifyı bu ay uzatmayacagım. 3 ay apple music i deneyelim bakalım eksikligini aratmazsa bundan devam ederim. Tecrube ettikce buraya yazarim

• Manipaicu M kullanıcısına yanıt
    Konuda Türkçe şarkılarla ilgili onlarca mesaj atıldı, bir iki sayfa bile okusanız görürdünüz. Onu da geçtim bari ilk mesajı okusaydınız, sık sorulan soruları boşu boşuna yazmadık. Okumadan böyle direkt sormayın lütfen. Türkçe şarkılar şu an kısıtlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkçe şarkılar kısıtlı demek iyimser bir açıklama olur keza arattığım hiçbirşeye ulaşamadım desem yeridir. Genelde toplama albüm dolu içinde arattığınız sanatçı varsa o albümlerde bir iki şarkı ya çıkıyor ya çıkmıyor. Çıkanlarda genelde remix tarzı şeyler. Sonuçta ipad sahibi olduğumdan daha kullanışlı olur kullanıcı dostu özellikler olur diye düşünmüştüm ama açıkçası hayal kırıklığı oldu bende. itunes da parayla tüm içerikler mevcutken burada olmamasının tek bir açıklaması var. Telif için ödenen parayı çok bulmuşlar. Haklılar haksızlar yorum yapmayacağım ama sanki durumu öyle bir yazmışsınız ki bu dernekler izin vermiyor anlaşmıyorlar gibi. Spotify nasıl aldı telif haklarını. Sonuçta parayı veren düdüğü çalıyor. Spotify ın verdiği ücreti vermedikçe de ben anlaşabileceklerini sanmıyorum. Açıkçası birkaç gündür inceliyorum apple music uygulamasını, zaten 3 ay ücretsiz herkes denesin kendileri karar versin ama türkçe müzik dinliyorsanız ağırlıklı spotify hala tek seçenek. Çünkü apple music te türkçe parçalar zayıf değil neredeyse hiç yok varsa yoksa sürekli bir mehmet erdem. sanırım onunla kişisel anlaşmışlar. Böyle tek tek anlaşmalarını beklemek lazım sanırım. Çok zamana ihtiyacı olacak gibi görünüyor apple music in. Hele de aynı fiyatlarda olursa spotify ile bizim ülkede hiç şansı yok.

• Yeni şarkı ekleyemiyorum. Nedenini bilen var mı? Müziklere eklendi diyor ama eklemiyor. Dolayısıyla indiremiyorum.
  • Genelde yabanci Rock,Metal,Punk filan dinlerim ama Turkce katalogumdaki bazi sanatcilarin sarkilarinin da ilginc bir sekilde '' unavailable '' oldugunu gordum.Isin daha ilginc tarafi ise yakin zamanda kadar bu sanatcilarin butun albumleri,sarkilari,klipleri falan hepsini izleyip dinleyebiliyordum.

Telif sorunu mu var nedir merak ettim.

Teoman,Candan Ercetin,Tanju Okan,Rafet el roman dinlediklerim arasindaydi.Ozellikle Teoman'in albumlerinin neredeyse hepsi Apple Music'ten silinmis durumda.

Buyuk kayip mi ? Hayir,ama uzulmedim desem yalan soylemis olurum.Apple Music'e de cok alistim ve bence Spotify'dan fersah fersah ileride ama Turkce sarki katalogu problemenin cozulmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 16 Mart 2016; 22:09:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Yeni şarkı ekleyemiyorum. Nedenini bilen var mı? Müziklere eklendi diyor ama eklemiyor. Dolayısıyla indiremiyorum.

Oluşturduğunuz bir listeye mi ekliyorsunuz? Ve sonra eklenmediğini görüyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: step-team

quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Yeni şarkı ekleyemiyorum. Nedenini bilen var mı? Müziklere eklendi diyor ama eklemiyor. Dolayısıyla indiremiyorum.

Oluşturduğunuz bir listeye mi ekliyorsunuz? Ve sonra eklenmediğini görüyorsunuz?

Hayır. Direk olarak müziği kütüphaneme ekliyorum. Ancak eklendi demesine rağmen tekrar üstüne geldiğimde hala + işaretinin kaldığını görüyorum. Sinir bozucu bir hal aldı. Şarkı ekleyemiyorum resmen.
    Hatta bilgisayardan da eklenmiyor.
    Sinirlenip hard reset attım girdim Apple Music'e tüm eklediğim şarkılar inmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 16 Mart 2016; 22:27:10 >

• İronik Adam kullanıcısına yanıt
    Anladım, bağzı saçmalıklar var. Ben şunu gördüm; kendi oluşturduğum listeye parça ekliyor ve indiriyorum ancak 40 adet ile sınırlıyor , 40 dan sonrası için yeni liste oluşturup devam ediyorum. Hatta işin ilginci iPad ve Mac'im birbirine senkronize ve örneğin iPhone'da A listesi 40 parça oluyor iPad'de ise 38'de kalıyor :))

Siz de bir liste oluşturup parçayı o listeye ekleyip sonra indirmeye çalışırmısınız bakalım sonuç verecek mi?
    Olmadı hesaptan çıkıp tekrar girmeyi bi deneyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Genelde yabanci Rock,Metal,Punk filan dinlerim ama Turkce katalogumdaki bazi sanatcilarin sarkilarinin da ilginc bir sekilde '' unavailable '' oldugunu gordum.Isin daha ilginc tarafi ise yakin zamanda kadar bu sanatcilarin butun albumleri,sarkilari,klipleri falan hepsini izleyip dinleyebiliyordum.

Teoman,Candan Ercetin,Tanju Okan,Rafet el roman dinlediklerim arasindaydi.Ozellikle Teoman'in albumlerinin neredeyse hepsi Apple Music'ten silinmis durumda.

Buyuk kayip mi ? Hayir,ama uzulmedim desem yalan soylemis olurum.Apple Music'e de cok alistim ve bence Spotify'dan fersah fersah ileride ama Turkce sarki katalogu problemenin cozulmesi gerekiyor.

Hocam hangi bakımdan ilerde sizce ?

• İronik Adam kullanıcısına yanıt
    Uygulamada herhangi bir sorun yok. Bugün 4 albüm daha ekleyip indirdim. Sebebini bilmiyorum açıkçası. Telefonu bir kapatıp açın düzelebilir.

Edit: Halletmişsiniz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 17 Mart 2016; 2:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Türkçe şarkılar kısıtlı demek iyimser bir açıklama olur keza arattığım hiçbirşeye ulaşamadım desem yeridir. Genelde toplama albüm dolu içinde arattığınız sanatçı varsa o albümlerde bir iki şarkı ya çıkıyor ya çıkmıyor. Çıkanlarda genelde remix tarzı şeyler. Sonuçta ipad sahibi olduğumdan daha kullanışlı olur kullanıcı dostu özellikler olur diye düşünmüştüm ama açıkçası hayal kırıklığı oldu bende. itunes da parayla tüm içerikler mevcutken burada olmamasının tek bir açıklaması var. Telif için ödenen parayı çok bulmuşlar. Haklılar haksızlar yorum yapmayacağım ama sanki durumu öyle bir yazmışsınız ki bu dernekler izin vermiyor anlaşmıyorlar gibi. Spotify nasıl aldı telif haklarını. Sonuçta parayı veren düdüğü çalıyor. Spotify ın verdiği ücreti vermedikçe de ben anlaşabileceklerini sanmıyorum. Açıkçası birkaç gündür inceliyorum apple music uygulamasını, zaten 3 ay ücretsiz herkes denesin kendileri karar versin ama türkçe müzik dinliyorsanız ağırlıklı spotify hala tek seçenek. Çünkü apple music te türkçe parçalar zayıf değil neredeyse hiç yok varsa yoksa sürekli bir mehmet erdem. sanırım onunla kişisel anlaşmışlar. Böyle tek tek anlaşmalarını beklemek lazım sanırım. Çok zamana ihtiyacı olacak gibi görünüyor apple music in. Hele de aynı fiyatlarda olursa spotify ile bizim ülkede hiç şansı yok.

Eğer konuya vakıf olsaydınız, geçmiş sayfalardaki yorumları ve zamanında haftalar önce yaşanan derneklerle ilgili sorunları falan bilseydiniz eminim ki bu yorumu yazmazdınız. Spotify'ın verdiği ücreti vermiyor vs. bununla hiçbir alakası yoktu olayın. En ufak bir alakası yok hatta. Ve inanın ki kıllığı yapan bizim dernekler. Bu olayı defalarca kez anlattım ve her anlattığım kişi de benimle hemfikir oldu, aynı şeyleri yazamayacağım artık. Ve Türkçe şarkılar uygulama ilk hizmete geçtiğinde yeterli düzeydeydi, anlaşma sağlanamayınca zamanla azaldılar. Yani bir anda başından beri bu azlıkta değildi, Türkçe şarkı pek dinlemediğimden ve takip etmediğimden zamanla azalıyor mu vs. bir bilgim yok. Ama şunu biliyorum ilk çıktığında yeterli düzeydeydi. Ona istinaden kısıtlı diyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Genelde yabanci Rock,Metal,Punk filan dinlerim ama Turkce katalogumdaki bazi sanatcilarin sarkilarinin da ilginc bir sekilde '' unavailable '' oldugunu gordum.Isin daha ilginc tarafi ise yakin zamanda kadar bu sanatcilarin butun albumleri,sarkilari,klipleri falan hepsini izleyip dinleyebiliyordum.

Rica ediyorum lütfen şu konuyu az takip edin lütfen diyorum bakın. Yahu daha bu sayfada bile birkaç kez bu olayın muhabbeti geçti, ilk sayfada da bunun sebebi yazıyor. Hala daha ilginç bir şekilde şarkıların silindiğini gördüm vesaire diyorsunuz. Her sayfada elli kez aynı şeyleri yazmaktan usandım Allah aşkına biraz takip edin okuyun sonra yazın şunları. Lütfen.

• step-team kullanıcısına yanıt
    Sorunu halletmiş arkadaşımız hard reset atarak.
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Evet sonradan gördüm , sorunun çözüldüğüne sevindim.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.