Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çin'de bile açıldı 2$'dan daha düşük bir ücretle kullanılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibari ile 3 aylık deneme sürem bitti..merhaba spotify..kaldığımız yerden devam edelim :)
  • Her bildirim geldiğinde acaba açıldı mı diye konuya giriyorum ama yine bana hüsran.
  • Hiç söylenti yok mu gidişatla ilgili?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • metal can kullanıcısına yanıt
    Valla hiç söylenti bile yok.
    Hala "çok yakında" yazıyorlar.
    Apple gibi bir firmaya yakışmıyor bu kadar bekletmek bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurcuHale -- 8 Ekim 2015; 0:24:58 >
  • BurcuHale kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı Apple ile ilgili değil.. Telif hakkı konusunda belirttiği fiyatı 150 ülkeye kabul ettirmiş anlaşmış bir firma Türkiye de ise firmalar kurumlar kendi telif fiyatlarını kabul ettirme çabasında.. Ki yakın bir zaman görünmüyor.. Belki uzun bir zaman gelmeyebilir

• profiteer kullanıcısına yanıt
    Sonuçta o uygulama Apple'ın. Benim muhattabımda burada Apple. Anlaşamaması yine Apple'ın sorunu sizin dediğiniz gibi. Telif hakkı sorunu beni ilgilendirmez ben müşteriyim sonuçta her servisini kullanmak isterim. 150 ülkede verip Türkiye'de bize sunamaması Apple'ın ayıbı..
  • Ulan çoluğa çocuğa karışçaz hala yok

• Deezer kullanin ne bekliyosunuz daha bunu. Apple yine söğüşler burdan bir sekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurcuHale

Sonuçta o uygulama Apple'ın. Benim muhattabımda burada Apple. Anlaşamaması yine Apple'ın sorunu sizin dediğiniz gibi. Telif hakkı sorunu beni ilgilendirmez ben müşteriyim sonuçta her servisini kullanmak isterim. 150 ülkede verip Türkiye'de bize sunamaması Apple'ın ayıbı..

Telif hakkı sorunu bence Apple'ı da ilgilendirmez. Senin müziğin dünyada para ediyor mu ona bakar Apple. Ediyorsa herkesin dinlediği müzik'in servisini verememekten dolayı endişelenebilir.
    Türk müziği için bunu söylemek mümkün değil, bu yüzden Apple'ın umrunda değil. Umrunda olmaması da normal...
  • oldboi kullanıcısına yanıt
    Valla diğer ülkelerde türk şarkılarını dinliyor herkes Apple Music ile o nasıl oluyor?

• BurcuHale kullanıcısına yanıt
    Harbiden bu nasıl oluyor? Sonuçta Apple bir şarkı için 1 telif hakkı alıp istediği ülkelerin itunesunda gösteriyor. Demekki türk şarkılarının da telif hakkı ödenmemiş mi? Apple music için de ayrı bir telif hakkı mı lazım. O zaman da niye diğer ülkelerde türk şarkıları var. Kafam iyice karıştı

• Şaka gibi gelmedi. :) Mağazayı değiştirip apple music kullanıp geri tr mağazaya geçince müzik iptal mı oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurcuHale

Valla diğer ülkelerde türk şarkılarını dinliyor herkes Apple Music ile o nasıl oluyor?

Bende bilmiyorum nasıl oluyor... Ama Türkiye'deki yetkilileri takip ediyorum, anlaşma yakın dediklerinin üzerinden 56 gün geçti. Ben bir 56 gün daha geçse anlaşacaklarını sanmıyorum. Şöyle birşey olabilir.

Tamamen atıyorum;

MFÖ albümünü Sony müzikten çıkarttığında, telif hakları otomatik olarak Sony Music Global'inde sahipliğinde oluyordur. Sony Music Global, apple ile global bir anlaşma yapmıştır. Bu şekilde mümkün oluyordur.

Bu durum maç yayınlarında da oluyor. Mesela Premier Lig'i, İngiltere'de oturan biri şifreli seyrederken, Bulgaristan Televizyonu yayın hakkını satın alıp, Bulgar'lara şifresiz ilzettirebiliyordu. Bence durum buna benziyor biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboi -- 12 Ekim 2015; 10:51:20 >

• @AppleMusicHelp twitter hesabı açılmıştır.

• Hepimiz ümidi kestik artık herhalde 😓

• YouTube Music geldi ve o da ne.. Türkiye de kullanılamıyor..

• Beats1 radyo, VPN olmadan da artık kullanılabiliyor, dün denedim. Twitter'da biri, Apple çalışanından aldığı bilgiyi kaynak göstererek 2016'ya girmeden aktif olacağını yazmış. Türkçe müzik arşivinin de arttığını söyleyenler vardı. Herhalde gelmesi yakındır. Çok bekledik, ama değer umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

YouTube Music geldi ve o da ne.. Türkiye de kullanılamıyor..

Youtube Music ABD dışında hiçbir ülkede şu an kullanılamıyor. Gerçi gelse bile Türkiye'ye en son gelir tabi.
  • korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    mail ayarlarını adres bilgilerini ABD yapsak işe yarar mı acaba, vpn yemedi

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.