Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.643
Cevap
85
Favori
127.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladığım kadarıyla ayrı bir domain ismi alınarak applemuzikistiyoruz gibi geçici bir site kurulabilir. buraya başlık açmaktan daha etkili olabilir.
  • Bu gidişle gelmeyecek gibi...

En iyisi USA hesabı alıp kullanmak :-)
  • Arkadaşlar bekliyoruz eyvallahda spotify den ne gibi avantajları var apple music in? Daha mi çok arşiv var? Daha mi iyi ses kalitesi? Daha mi hizli ? Kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkbluestaz

Arkadaşlar bekliyoruz eyvallahda spotify den ne gibi avantajları var apple music in? Daha mi çok arşiv var? Daha mi iyi ses kalitesi? Daha mi hizli ? Kullanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirmi?

3 aylık bedava kullanım var :D

• tanriseven T kullanıcısına yanıt
    ben öyle yaptım temmuz'dan beri kullanıyorum :) 1 ekim de 3 aylık deneme bitiyor
  • Bare turk sanatcilar olmadan ciksin.. Ne kadar sacma bir is bu ya.

• çıktığı günden beri usa hesabından kullanıyorum. ilk başlarda eksikleri vardı türk sanatçılardan ama şimdi yok yok neredeyse. aradığım herşeyi bulabiliyorum ve de telefona offline kaydedebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: resai

çıktığı günden beri usa hesabından kullanıyorum. ilk başlarda eksikleri vardı türk sanatçılardan ama şimdi yok yok neredeyse. aradığım herşeyi bulabiliyorum ve de telefona offline kaydedebiliyorum

Hocam nasıl yapılacağı konusunda bir yazı anlatım vs var mı ?

• Twitter da biri 9 eylulde apple music turkiye yakinda geliyor demis sonra 16 eylulde apple music gelicek demis bilemiyorum nerden aldi bu bilgiyi ama baya net yazmis 😄 ios9 la belki cidden bi kiyak gecerler

• Bend apple music aktif değil.İtunes Türkiye zaten.Ama sanatçıların sayfaları çıkmaya başladı artık itunes'da.Her açtığım albümde üstte değişen cover lar yandada önerilen listesi çıkıyor.Eskiden yoktu.

• Arkadaşlar şimdi ben müzikleri bilgisayarımdan indirip iTunes ile telefonumu atıyorum Apple Music gelince bunları telefondan indirip daha sonra diyelim ki üç aylık kullanım süresi bittikten sonra tekrardan dinleyebilecek miyim yada telefonumu restore ettikten sonra bu indirdiklerim nasıl tekrardan kullanacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple muzikte tık yok. benim bildiğim askıya alındığı yönünde.

3-5 sene sonra bizim açgözlü sanatçılar doyarsa belki gelebilir.
  • https://twitter.com/alpinktattoo/status/645163721099190272

Bu nasıl oluyor biliyor musunuz? Ben anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nessprade

https://twitter.com/alpinktattoo/status/645163721099190272

Bu nasıl oluyor biliyor musunuz? Ben anlamadım.

Yukarıda kocaman VPN yazıyor. :D
  • Hala bir gelişme yok sanırım. Nasıl rezil bir ülkeyiz arkadaş ya
  • geleceği muamma,yakın zamanda bekleyip de beklentiye girmeyin derim ben
  • 3 kuruş daha fazla alabilmek için anlaşmıyorlardır herhalde.

• 3 aylık deneme sürümü bitti,üyeliği biten abonelere bu mail gönderiliyor.

yani 3 aydır Türkiye'ye gelmesi bekleniyor ve hala somut bir adım atılmış değil..
  • Türkiye'ye gelme ihtimali bülent ersoy abimizin marsta şarkı söylemesi ile aynı gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.