Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.646
Cevap
85
Favori
128.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Ben hem iPad air 2 de hemde telefonun galaxy s8 de ikisinide kullaniyorum bana sesler apple music uygulamasinda daha basarili geliyor AMA apple music bariz sekilde yavas calisiyor listeler arasinda yada kategoriler arasinda gecerken yukleniyor,yada siyah ekranda kalmalar yasiyorum her iki cihazimdada biraz yavas calisiyor hissine kapildim benim gibi dusunen var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok mu fikri olan?

• Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Aynen listeler her cuma yenileniyor ama benim Kitaplığa attığım liste yenilenmiyor ana menüdeki yenileniyor onun için ana menüdeki listeye girmem gerekiyor çok karışık bir arayüzü var youtube ile bağını biraz koparması lazım bana müzik videosu yerine çocuk videosu öneriyor

• Arkadaşlar apple music ile bazı şarkıları wp üstünden paylaşırken şarkı fotoğrafı çıkıyor bazılarındaysa çıkmıyor. Bunun sebebi nedir bilen var mi? Ya da bir ayarı falan mi var?

• Son ios güncellemesi ile İnstagram hikaye özelliği geldi, hayırlı olsun

• Profil fotoğrafımı veya kullanıcı adımı nasıl güncelleyebilirim? Sizin için kısmında sağ üste tıklayınca profili görüntüle gelmiyor.

• Apple Music aile üyeliği başlattım an itibari ile katılmak isteyen dm den ulaşabilir dostlar

• Min 1 yıllık aile üyeliğine katılmak istiyorum. Uzun soluklu gruplar varsa daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmuniryavas

Arkadaslar Ben hem iPad air 2 de hemde telefonun galaxy s8 de ikisinide kullaniyorum bana sesler apple music uygulamasinda daha basarili geliyor AMA apple music bariz sekilde yavas calisiyor listeler arasinda yada kategoriler arasinda gecerken yukleniyor,yada siyah ekranda kalmalar yasiyorum her iki cihazimdada biraz yavas calisiyor hissine kapildim benim gibi dusunen var mi?
    Hiçbir iOS cihazda böyle bir durum yok. Zaten Apple Music'in en büyük artılarından biri de direkt Apple ekosistemine bağlı olduğu için tam uyum ve performansla çalışması. Android tarafında durum nasıldır bilemiyorum.
  • Bende ipad air 2 kullanıyorum biraz yavaşlık hissettim

• Aile üyeliğine dahil olmak istiyorum boş yer varmıdır?

• Bir kişilik yer var dm gelin

• Arkadaşlar merhaba . Apple watch da da aktif şekilde kullanabileceğim bir müzik uygulaması satın almak istiyorum spotify ile apple müzik arasında kaldım . Sizce hangisi daha kullanışlı olur ayrica normal internet paketinden hangisi daha az harcama yapar ?

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Sorunun cevabı soruda gizli. Apple ekosistemine sahip olduğu için daha uyumlu çalışacak olan Apple Music varken Spotify kullanma ihtimalinin olmaması gerek. Spotify’ın daha kullanışlı olacak hali yok tabi ki.

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkürler haklısınız aslında ama bilgi sahibi olmak istedim .;)

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Apple cihaz kullanıp da Spotify kullanmanın benim için hiçbir anlamı yok.

• Ailede bir kisilik yer var pm

• 1 kişilik yeri olan varsa pm atabilirmi ?

• Yedeklediysen hayır, Ayarlardan Müzik kısmını kurcala orada bi detay vardı bununla ilgili.
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.